Sama na všechno...?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Sama na všechno...?

Příspěvekod SmutnaDuše v 14. květen 2011, 10:32

Přeji krásný slunečný den všem,
zavedla mne tady náhoda?Možná to,že jsem úplně sama a jsou chvíle kdy bych potřebovala vedle sebe nějakou kamarádku,která řekne bude fajn :( Dnes jsem zjistila,že žádná taková není.Mám kolem sebe spoustu známých,ale když je mi opravdu ouvej,není tady nikdo.Sama nevím,jak je to možné.A tak je mi alespoň trošičku lépe,když můžu alespoň napsat pár slov zde. Život se mi zamotal a já nevím,jak z toho začarovaného kruhu ven.Vztah se mi rozpadá a nevím si rady,chtěla bych to změnit,ale těch problémů a starostí je tolik :( Určitě jsou na světě lidé,kteří mají větší a horší problémy než já,ale mě,mladé žábě,se zdá že už lépe nebude.Nemám z ničeho radost,upřímně jsem se nezasmála už dlouho,pořád mám jen strach.A teď místo abych se učila na závěrečné zkoušky,sedím,brečím a jsem bezmocná.Kdysi mi jedna paní kartářka řekla,že jsem se narodila pod šťastnou hvězdou,že mi v životě všechno vyjde a zatím je to naopak.Přítel má problémy s rodiči,před několika lety si vzal hypotéku na dům rodičů,jinak by skončili na ulici,byli domluveni že hypotéku budou platit oni,no a nyní,po 5 letech mají problémy s placením :( Vůbec nevím jak z téhle situace ven.Máme malý byt v pronájmu,ale nemáme výplaty tak velké abychom mohli platit ještě i hypotéku.Každý den se budím se strachem,že přijde exekutor.Hodně to dopadá na náš vztah :( Chci to zkusit řešit soudně,ale,nevím,jestli je vůbec nějaká šance na úspěch... :?
Teď když jsem to všechno napsala se mi ulevilo a třeba napíše někdo,kdo má podobné,či měl,problémy.
Přeji krásné dníky Lkwiatek:
SmutnaDuše

Advertising program
Reklama

Zpět na Povídání o životě a lásce