Jak je to s duchovními partnery?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Jak je to s duchovními partnery?

Příspěvekod Esterka v 13. březen 2011, 14:32

Violet, velmi děkuji za odpověď, která plně souzní s tím, co k tomuto člověku cítím.
A o to víc, že od chvíle, kdy jsme se "potkali" se naše životy mění duchovnějším směrem a to tak, že nepředstavitelně rychlým tempem, jeden druhého velmi ovlivňujeme, skoro tu nelze říci, kdo koho vede. Já jeho v něčem, on mě v něčem dalším.
Co jsou tyto oblasti myslím v našich srdcích intuitivně cítíme a jim se věnujeme... Asi to vykládat někomu "normálnímu" by bylo čiré bláznoství, ale ten pocit radosti a "nechtěnosti" toho druhého spoutat jako třeba obyčejného partnera, manžela... to je pocit nesmírně osvobozující..

Takže už si nekladu otázku, máme-li s tímto člověkem žít partnerský život. Protože pokud to tak bude mět být, bude to tak.
A pokud ne, tak ne...
A oboje bude správně. Zcela vkládám důvěru do času a do do budoucnosti, protože ta nás tou správnou cestou navede...
Děkuji, jsem velmi šťastná za tuto odpověď.
Dala mi totiž oďpověď v srdci
esterka

Bábrlinko, dobrý? :3057: já myslím, že jsme dostali tu nejúžasnější odpověď. :idzjuz:
Esterka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 13. březen 2011, 0:48

Milá Esterko a Bábrlinko :3057: ,

Duchovní partner je totiž partner z vaší skupiny duší, někdo, kdo vám byl přidělen coby pozemský průvodce, právě když jste vy byli přiděleni jemu nebo jí. Duše v nebi si vytvářejí těsná pouta, zakládají společenství, skupinky a všelijak zaměřená uskupení. Tato uskupení se liší velikostí a dimenzí, podle společných zájmů členů.

Stavájí se partnery ve smyslu společníků či kamarádů. Spoléhají na sebe, navzájem se vedou a radí si. Pokud se jeden z nich rozhodne odejít a strávit život na Zemi, často se někdo dobrovolně vydá s ním, aby jej cestou vyprovázel. K tomuto člověku pocítíte obrovskou, nadpozemsky hlubokou důvěru.

Nezaměňujte to, ale s touhou po těsném milostném poutu s vysněným partnerem, který bude vaším perfektním druhem. Přirozeným, ale naprostým omylem by však bylo hledat v něm nebo v ní toho pravého, kdo se vám zjevuje ve vašich romantických představách. Ten pravý je v pozemském slova smyslu poněkud iluzorním pojmem. Ten pravý nemusí nutně být vaším duchovním partnerem.

Váš duchovní partner je vlastně přítelem z domova, jenž byl vyslán, aby vám připomínal toho, jenž je vaším zdrojem a vaším Stvořitelem. Pomáhá vám rozpomenoout se na božské světlo a nekonečnou lásku.

Každý vztah k vám přichází z určitého důvodu a pro jistý účel a vy cítíte, jak vás srdce táhne k vaší lásce. Tato přitažlivost vám pomáhá naplnit smysl vašeho vztahu.

Když narazíte na svého duchovního partnera, nesnažte se jej k sobě připoutat, naopak se radujte a těšte z jeho nebeských darů. Nezáleží na tom zda vaše setkání vyústí v milostný vztah. Důležité je nalézt v jeho očích odraz nebes a nechat jej dopadnout na své božské já. Duchovní partneři, jste skutečné požehnání.
My andělé vás vděčně líbáme, když jeden druhého ozařujete světlem božské milosti a lásky. :3057: :3057: :3057: :3057: :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod babrle v 09. březen 2011, 20:14

Zdavím Esterko kápla jsi přesně na to co by mne taky zajímalo.Jsou situace ,kdy vám je nějaký protějšek hodně blízky z názory ,zájmy a duchovně a bohužel ,jsou oba zadaní ,tak že to třeba je jen přátelství.Někde jsem četla ,že jsou to různé stupně ,kterými musíme projít a až možná v dalším životě se ty duše znovu setkají a spojí se na všech urovních.To prý proto,aby každý sám dozrál a poznal mnoho druhu lásky a partnersví .Třeba jednou jsme v partnerství jako podřadicí ,to proto,abychom se naučili se prosadit a vážit si sami sebe,prý nám partner nastavuje zrcadlo.Jindy zase opačně dominujeme ,abychom se něco naučili.Teprve když prý zvládneme všechny druhy ,tak se setkáme s polovičkou,která nás nevězní,nepracuje pro nás a my pro ní,jsme partneři a zároveň si rovni a svobodní.Taky by si otom něco ráda přečetla.Třeba máme nějaký úkol toho co si tak nerozumime něco naučit a nebo vyřešit.Tak doufám,že se tu někdo ukáže a poučí nás ,nebo nějakou stránku doporučí. :023:
babrle

Jak je to s duchovními partnery?

Příspěvekod Esterka v 09. březen 2011, 10:55

Mohou býti spolu...nebo jsou to duše, jež jsou "odsouzeni" k tomu, že společné žití jim je z jakýchkoliv důvodů odepřeno a pokusí-li se o něj, bude to pro oba špatné a špatně to dopadne....
Musí se ovlivňovat tak nějak zvenčí, v roli přátel, nedosažitelné lásky...
Nebo spolu mohou i žít a to i "fyzicky".. tedy na erotické rovině, když se vyjádřím takto přímo..

Setkala jsem se s názory, že to tak není,že duchovně souznící lidé si nemají své vztahy kazit fyzickými záležitostmi...
ale jinde zas panuje názor, že Ano, protože zažijí to, čemu se říká tantrické milování, a to tedy jen lidé, jež souzní tím duchovnem....

Jak je to?
Zabývám se automatickou kresbou a je zajímavé že u souznících lidí je to různé.. jsou to tedy vzácné úkazy, to je pravda, ale někde se prolínjí i ty city a ffyzično, jinde ne... Jinde je to jen o tom duchovnu a ty ostatní dva aspekty jsou "sobě navzájem uzavřeny"...
Děkuji za názory moudřejších :roll:
esterka
Esterka

Zpět na Povídání o životě a lásce