Co to je láska?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Co to je láska?

Příspěvekod sibila v 27. červen 2008, 11:51

Nazdárek Sedmikrásko :papapa: :papapa:
Zdenka má pravdu,je třeba vyčkat ono to přijde v pravý čas,ale nesmíš na to moc myslet,protože psychika v tom hraje velkou roli.Najdi si prostě jiné téma na přemýšlení.A jak se dívám do run tak opravdu u tebe je problém -že to tak příliš chceš.A tak až se uklidníš ,tak k tomu dojde ani nebudeš vědět jak.Čas dovolených nastal a ty se uklidníš a pak :dziecko: Tak se drž a do konce roku to tu bude neboj.
Ahoj páček schledáček....Sibila :suny2: :3057: :thumbsups: :mrose2:
sibila

Advertising program
Reklama

Příspěvekod zdenička v 27. červen 2008, 6:55

Ahoj Sedmikrásko, :suny2:
to máš úplnou pravdu. Dneska chtějí všichni mít všechno a nakonec pak až miminko. A pak to nejde. Za mě to bylo tak, že jsme neměli nic a chtěli všichni miminko.
A pak se budovalo a braly novomanželský půjčky. No ale zase byly jiný věci, který byly špatně. takže ta doba je pryč, naštěstí, a teď je to tak , jak to má být.
A byla jsi někdy u kartářky??? Třeba by tě uklidnila, že máš ještě počkat, že to určitě vyjde... A bylo by ti lépe.
Ale určitě se dočkáš, neboj.
Já jsem včera odpočívala. tak mě to nějak sebralo, únava a to raní vstávání, že jsem i usnula.
Dneska jsem naposledy v práci. Příští týden se budu ulejvat, mám dovolenou. Tak se tady mějte pěkně, jak dorazím, tak se ozvu. Tak pa,pa a hezký den.Zdenka. :3057: :suny2: :idzjuz: :1258: :rosa14:
zdenička

Příspěvekod Sedmikráska v 27. červen 2008, 4:44

Ahoj Zdeni,

já vim, jsem truhlík :-)
Asi se kvůli tomuhle zbytečně trápím. Až to bude mět přijít, tak to přijde viď.
Já vim, že dneska je takový trend si nejdřív užívat života, cestovat, budovat kariéru a dítě přichází na řadu někdy po třicítce. Ale ze svého okolí vidím, že když už jsou lidi na mimčo připravený, mají zázemí a jsou třeba finančně zajištění, tak mimčo nepřichází. Toho se právě bojím, že se budem snažit o mimčo a ono to třeba pár let nepůjde. Ale to zas řeším něco, co ještě nenastalo.
No nic, konec fňukání :)

A co ty,jak se máš? Byla jsi zase plavat?
Co chlapi ;) ?

Držím ti palečky :smil68:
Sedmikráska

Příspěvekod zdenička v 26. červen 2008, 12:29

Jo Sedmikrásko, a já čekala miminko po šesti měsících vztahu. Byli jsem spolu 18 let. Tak je to jedno, jak s klukem dlouho chodíš. Když to má být dobrý, tak to dobrý bude. Víííííšššššš......... :idzjuz: :1258: :suny2:
zdenička

Příspěvekod zdenička v 26. červen 2008, 12:27

Ahoj Sedmikrásko, :idzjuz: :1518:
ty jsi ale šiša. Vůbec nic si z toho nedělej. Asi to tak zatím má být. Pokud jsi šťastná a jsi milovaná a miluješ, tak máš největší štěstí na světě. A až to bude mít přijít, tak určitě miminko budeš mít.
A když je tak moc chceš, tak už si na tebe dělají dušičky pořadník. Kterápak si tě vybere???
Andělíčci ti pošlou všechno v pravý čas.
Všechno je načasovaný a jak to bude mít přijít, tak tě to nemine. Hlavně se kvůli tomu netrap.
A pokud tě to moc trápí, tak to klidně svému příteli povykládej. Není dobře, když člověk nosí v sobě bolest
a s tím druhým o tom nemluví. Navíc to může být třeba oboustrané a nemusíte to o sobě vědět. Že oba chcete. A když si o tom budete vyprávět, tak nemusíš, jak se říká tlačit na pilu. Třeba si s ním vykládej, jakoby to bylo a jak by to bylo fajn.
Třeba i tím, tvého přítele naladíš. Dneska je jakoby moderní na nic nespěchat a čekat a užívat si. Člověk má ale dělat věci tak jak cítí a ne, že to ti druzí taky tak dělají.
Najdi v sobě odvahu a klidně si o tom vyprávěj. Však určitě najdeš cestičku jak.
Já mám kamarádku, moc hodná holka, která teď čeká první miminko ve 40ti letech.
Musím říct, že život si s ní moc nehrál a pořád jenom řešila maléry za druhý. Až se jednou naštvala a vzala to do svých rukou. Pravda. Trvalo to dlouho, ale dočkala se. Tak to vezmi taky do svých rukou. Pokud tě má rád, tak mu vadit řeči o miminku nebudou. Je to přeci přirozený. Myslím na tebe Sedmikrásko.
A neboj, bude dobře. Hlavně si říkej samé pěkné věci a mysli, že miminko máš. Tak si ho přivoláš.
A jak se budeš těšit, jaký to pak bude, tak ti bude dobře a přijde ani se nenaděješ. Tak hlavu vzhůru holka.
Vždyť máš všechno před sebou. Hurááááá.Zdenda. :3057: :suny2: :papapa: :rosa14:
zdenička

Příspěvekod Sedmikráska v 26. červen 2008, 11:49

Ahoj holky, ahoj Zdeni,
to mám radost, že se ti daří :clapclap:

Na mě teď padla nějaká smutná nálada: kamarád mi oznamoval narození jejich druhého potomka. Mám z toho radost, ale zároveň si uvědomuju, jak i mě tikají biologické hodiny. Je mi 28 let, všechny kamarádky kolem mě mají mimča, a já nic :cry:
S přítelem jsme se už o mimču bavili, oba ho chcem, ale zatím jsme spolu 4 měsíce, tak jsme se rozhodli ještě chvilku počkat.
Ach jo, tohle mě trápí už delší dobu. Nechci se s tím svěřovat příteli, aby si nemyslel, že na něj nějak tlačím nebo že jsem s ním jen kvůli dítěti.

Když já mám taky hroznou povahu, vždycky chci mít to, co nemůžu, místo abych si vážila toho, co právě teď mám.

Musím se s tím nějak vyrovnat.

Zdeni, jen tak dál, držím ti palečky
:iconwink:

Přeju vám všem krásný :suny2: den , papa
Sedmikráska

Příspěvekod zdenička v 26. červen 2008, 11:14

Holkýýý ahoj,
musím něco moc pěknýho vyzařovat, protože jsem včera plavala ve vodě, jak jinak, že.... a proti mě takovej hezkej, černovlasej a tak jsem se usmála a on nato, jéééé to je dneska vítr, to se dělají vlny a usmál se. No mě se to nestalo ani nepamatuju. A dneska jsem šla z obchodu a zavazela jsem při výjezdu, tak jsem se usmála a udělala krok zpátky. Takovej fešák vystoupil z auta a poděkoval mi a pak ještě na parkovišti mě řekl další chlapec, pěknej, že mám pěkný auto. Holky, něco se děje. Já pořád opakuju, že se otevírám lásce a že se nebudu zaobírat tím, co bylo, ale že je krásně na světě a ono to určitě funguje. :rosa14: :idzjuz: :suny2: Holky pište, piště. Musím slyšet pochvalu. ÓÓÓ ty Hujerkooooo....
To je úžasnej den.
Iwanko, Sibiloooo holkyyyy, tak honem píšem.
Já jsem ukecaná, to si užijete, že jsem tady. :idzjuz: :papapa: :suny2: :3057:
zdenička

Příspěvekod zdenička v 25. červen 2008, 7:24

Ahoj Holčičky, :papapa: :suny2:
dneska jsem pochválená. Upekla jsem klukům v práci makovou buchtu s mandličkama.
Mlaskají i děvčata a úsměv na tváři je největší odměnou. Sem tam jim upeču, protože mě to baví a mám radost, když jim chutná.
Včera jsem jela domů, že si pojedu zase zaplavat, ale nakonec vypadalo na pršení, tak jsem pekla.
No a Holčičky, tak mě těšíte těma všema blahopřáníčkama a tím, že mě držíte pěstičky, že to zvládnu. Tak to se musím hodně,hodně, moc snažit. Tak se hlavně snažím usmívat a říkám si, jak jsem skvělá a šikovná a že bude zase dobře.
A zatím mám dobrou náladu. Jo a taky jsem si uvědomila, že si víc všímám okolí. Že jsou kolem takoví
hezcí muži. OOOOóóóóóóó´. :0304:
Chtěla bych znovu najít tu usmátou holku, která se stále směje. Jóó to byly časy.
Tak pěkně pracujte a mějte se pěkně. Zdendula.Mindula. :idzjuz: :1258: :papapa: :rosa14: :suny2: :3057:
zdenička

Příspěvekod Sedmikráska v 25. červen 2008, 6:26

Ahoj Zdeni, ahoj holčiny :smil68:
Jsem tady, čtu vás, ale nestíhám nějak reagovat, páč jsem v práci a doma PC nemám.

Zdeni, dodatečně přeji vše NEJ k svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky a posílám :rosa14: Lkwiatek:

To je fajn, že jezdíš na kole, plaveš a stýkáš se s kamarádkami. Jen tak dál. Užívej si teď volného času, dělej všechno, na co máš chuť.
Třeba zas přijde přijdou časy, nová láska, kdy na tohle všechno nebude čas ;)
Od té doby, co jsem s přítelem, nějak nic nestíhám :1258:
Vzpomínám na ty časy, kdy jsem vyspávala do oběda, nemusela vařit, ležela jsem v knížkách a plácala si na obličej masky :1518:
Teď mám útrum, ale nestěžuju si. Objevila jsem zas nové věci,poznávám nové lidi a je to všechno moc fajn.

Pročítám tady i staré diskuze, jsou moc zajímavé. Iwanka umí tak krásně pohladit po duši (ale i ostatní lidičky to umí) a je tak moudrá a milá a chytrá........každou bolístku dokáže pofoukat.

IWANKO, děkuju, že jsi, moc nám tady všem pomáháš :smil68:

Musím se zas zapojit do pracovního procesu, mějte se všichni krásně papa :idzjuz:
Sedmikráska

Příspěvekod sibila v 24. červen 2008, 16:20

Ahoj Zdeničko :papapa:
Já věřím,že se ti ten řetěz podaří rozleptat a to kyselinou zvanou láska a sebevědomí.Přeji ti opravdu od srdce abys toho pravého našla co nejdřív ,tak se měj moc krásně.....Sibila
2487605.gif
2487605.gif (49.05 KiB) Zobrazeno 8713 krát
sibila

PředchozíDalší

Zpět na Povídání o životě a lásce