Tajná láska?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Tajná láska?

Příspěvekod Graciella v 11. duben 2011, 9:08

Ahoj Aličko, koukám, že tady nikdo na to nereagoval, vyřešilo se to nějak? Tvoje dilema chápu. Kamarádka zažila něco podobného. Jde ale prostě o to, že člověk podvědomě pořád hledá něco lepšího, než "má doma". Dva lidé si asi vždycky trochu zevšední. Pokud ale ten vztah předtím normálbně fungoval, a tobě akorát přišlo, že někdo jiný je možná v nějakém ohledu lepší, neměla bys podle mě házet všechno za hlavu. Já třeba si sice ještě pořád myslím, že můj přítel je ten nejlepší na světě, ale tu možnost, že ještě někdo lepší existuje samozřejmě němůžu negovat. Chci tím ale říct, že v takových situacích, jako jsi, nebo jsi byla, ty, by se člověk měl snažit ten vztah zachránit (pokud ti za to stojí, což předpokládám, že ano) zkus se víc soustředit na to, jak potěšit tvého partnera, a co by potěšilo tebe, a ideálně samozřejmě na komunikaci. Přeju hodně štěstí :iconwink:
Graciella

Advertising program
Reklama

Tajná láska?

Příspěvekod Alicka v 07. srpen 2010, 7:46

Ahoj,
moc se mi líbí vaše forum a protože vidím, že jste tu jako rodina, tak jsem se rozhodla přidat k vám :papapa: :3057:
Potřebuju poradit, možná trošku potěšit, já nevím....každopádně, to co tady chci napsat a s čím potřebuju pomoct, se neodvážím říct ani svým kamarádkám.
Takže mám přítele, mám s ním děti a zároven mám tajný vztah(asi dva měsice). On má taky svou rodinu a oba to takhle chceme nechat....Já vím, že to zní blbě, ale tohle jsem neplánovala, vážně! Přišlo to samo z ničeho nic...Jeden z nudy podaný inzerát a vlastně jen ze zvědavosti, kolik lidí asi odepíše....ani jsem nečekla, že bych si z někým z nich mohla padnout do oka. Všchno je super, píšeme si, dvakrát jsme se sešli.....Když jsme s ním, tak mi příjde úplně skvělěj a upřímnej, ale když mi píše, tak mi na něm něco nesedí.....
Jsem z něj prostě zmatená, z některých jeho odpovědí a neodpovědí.... :eusathink:
Nevím, prostě jak to semnou doopravdy myslí....jako vím, že to nikdy nebude normální, mezi námi, ale zase nechci mu být dobrý jen na to jedno, zatím teda mezi námi nic nebylo, ani nějak nenaléha....
Mám nutkání to ukončit, ale zase mě něco k němu přitahuje....Stračně dobře se mi s ním povídá a má pro mě pochopení....tak nevím:-) Jak to vidíte vy? Doufám, že nevadí, že jsem založila nové téma, kdyby jo, tak se stračně omlouvám!:-)
Zdraví Alicka :idzjuz:
Alicka

Zpět na Povídání o životě a lásce