Jak zvítězit a mít zase zpátky svou rodinu?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Jak zvítězit a mít zase zpátky svou rodinu?

Příspěvekod hetynka v 23. duben 2010, 6:34

Krásný den přeju,

milenka jde přes mrtvoly stylem, že i když ji manžel odkopl a řekl, že s ní nebude, ona píše a volá stále dál, ale poslední dobou zjištuju, že to bude asi chyba manžela, kdyby nechtěl tak to nedovolí.Moc jsem čekala, že začne bojovat i on, že si to vše uvědomí, ale jak to postupem vidím, tak nejlepší bude se sebrat a odejít se synkem a nechat ho s ní. Člověk asi nezmůže svým způsobem sám nic, když ten druhý nechce tak jak by měl.Lenka
hetynka

Advertising program
Reklama

Re: Jak zvítězit a mít zase zpátky svou rodinu?

Příspěvekod Florianela v 20. duben 2010, 14:14

Ahojky Hetynko,
nerozumim jedne veci. Proc za sve manzelstvi bojujes jen ty? Preci by mel za nej bojovat i tvuj manzel. A on by mel jasne sve byvale milence rict co a jak. Pises, ze ona jde pres mrtvoly, ale v jakem smyslu to myslis? Co vlastne dela?

Preju krasny a slunickovy den! :suny2: :koniczinka:
papapa Florianela
Florianela

Jak zvítězit a mít zase zpátky svou rodinu?

Příspěvekod hetynka v 16. duben 2010, 20:28

Všechny moc moc zdravím,
tyhle stránky jsem našla díky podrobnému rozboru výkladu od našich andílků.
Jsem zoufalá, mé manželství je v koncích, mám krásného malého synka a milenku mého manžela, co je jak pijavice a nehodlá se ho vzdát i když se vrátil k nám. Vše se mi rozsypalo na tisíc kousků a já to ted mám dát do kupy a zjistila jsem, že silná sice jsem ale už síla a slzy mi došly. nechci se svého manželství vzdát znamenalo to pro mě vše, ale chci už konečně žít a žít bez nííííí. Poradte mi jak se zbavit ženské, která tak moc moc chce vašeho manžela, až jde přes mrtvoly......................
hetynka

Zpět na Povídání o životě a lásce