A co dál?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: A co dál?

Příspěvekod Barcaa v 07. leden 2010, 9:51

Já si tam nic lepit nemusím, mám tam znaménko :)
Ještě ty bloky - ty tam asi někde budou, já se dlouho zuby nehty tomuhle bránila, ale stejně si mě to dohnalo. Takže ono mi vlastně nezbývá nic jiného, než ten "dar" konečně přijmout a začít s tím něco dělat.
No a ještě mě napadlo, to že mě oslovují cizí lidé kdekoliv a kdykoliv, to s tím vším asi souvisí že? Taková typická situace - na zastávce stojí 20 lidí, nikdo se s nikým nebaví, já se tvářím děsně nepřístupně :) a stejně se vždycky najde někdo, kdo mě osloví - co já už si vyslechla příběhů :roll:
Krásný den.
Barcaa

Advertising program
Reklama

Příspěvekod ppd25 v 07. leden 2010, 9:39

To ja te věc mezi očima, kam si indky lepí ty kolečka. :D Ale kdyžtak nad tím přemýšlím, taky bych to nedokázala vysvětlit. Hlavně, že se tím termínem oháním a používám ho. :D To bych asi ani říkat neměla, co. :1518:

Tak to je super. :023: Se těším až nám písneš, jak se ti s nima krásně pracuje. :3057: Tady je spousta lidiček, kteří dokážou pomoc a poradit a popostrčit, když je potřeba. :iconwink:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Barcaa v 07. leden 2010, 9:24

Třetí oko? No to vůbec netuším, co je, ale nastuduju na netu :iconwink: Přístí týden se konečně dostanu někam do města, tak jdu hned pro andělské karty, protože ty se mi fakt líbí a hlavně se mnou mluví.
A děkuju moc, že mě takhle pěkně navádíte, kam potřebuju.
Barcaa

Příspěvekod ppd25 v 07. leden 2010, 9:18

Ahojky Barcao :3057:

tý jo, tobě to krásně funguje. Jak psala Violetka, super otevřené třetí oko. :023:

O kyvadlu by ti mohla spíš vykládat Fujarka, páč jí taky dlouho nefungovalo viď. :iconwink: Si myslím Barcao, že ty kyvadlo zatím moc nepotřebuješ a učíš se věřit svým schopnostem.Protože tobě to krásně funguje i bez kyvadla. Stejně bys vše věděla dřív, než by ti na to odpovědělo kyvadlo. :1518: Každopádně kdyby si do budoucna chtěla, tak tam asi budeš mít nějaké bloky proč to nejde a ty se dají vyčistit. Ale zatím bych to teď neřešila. A kartičky vykládat umíš, jen si nevěříš. Víš, na to neexistuje žádný manuál. Významy karet nejsou vždy platné, tak jak jsou popsané. U každého to může znamenat úplně něco jiného. Takže jak psala Violetka, zkus se podívat, jestli by tě nějaký andělský kartičky oslovili a kup si je. Ty správný na tebe zavolají, to poznáš. A myslím, že ti budou fungovat skvěle. :3057:
Jinak výklady z andělských karet učíme na našem andělském semináři, a myslím, že v lednu by jsme mohli jeden zvládnout, což děvčata? A plánujeme, že bysme dělali i kurzík přímo jen na výklady a vše, co s tím souvisí v Praze.

Přeju krásný a sluníčkový den! :suny2: :koniczinka:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Violet.11 v 05. leden 2010, 21:44

Ahojky Barcaa :rosa14: ,
jé máš super třetí oko :clapclap: Zkus Andělské karty od Doreen Virtue, jsou tady na stránkách. A pokud Ti budou vyhovovat, tak si je zakup a nebo se podívej po jiných, na trhu je jich dost. Mám doma patery, ale teď nevykládám nemám "frekvenci". Tak Ti přeji hodně štěstí při výběru a drž se! :3057: :1258: :1258: Jo a Argar je hodnej, jen má takovejhle drsnej způsob "učení". :1518:
Měj se hezky a pá :smil68: :smil68: :smil68:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Barcaa v 05. leden 2010, 16:58

Petro, funguje to tak, že se mi začnou klepat ruce, mám takový nepopsatelný pocit - všechno se mi svírá, nemůžu spát. Třeba když umřel můj taťka, tak jsem mu zavolala na mobil - někdo to v nemocnici asi chtěl vytípnout, ale špatně a já tam slyšek zvůk té dlouhé čáry. A vím, že už v noci jsem si říkala, jak jen to řeknu rodině. Prostě jsem to věděla. A jsem na 100% přesvědčená, že jsme se s tátou i na dálku rozloučili a když měl pohřeb i teď na porodním sále jsem věděla, že tam jsou se mnou - jak mamka tak táta. Tak a teď doufám, že se nedozvím, že se mám nechat zavřít na psychiatrii :D Teda Argar by si to myslí už dávno :mrgreen:
Za tu energii děkuju, tak je vždycky potřeba.
Jo a ještě - na dálku poznám hajzlíka, jestli víš, jak to myslím. Jsou lidi, které vůbec neznám a stejně jsou mi hrozně nepříjemní. No a pak ještě: u lidí, které znám, dokážu poznat pohlaví miminka. To netuším, jak - vždycky plácnu první, co mě napadne a zatím 100% úspěšnost.
Zkoušela jsem kyvadlo - to se mnou nemluví, karty vykládat neumím, ale když mi je vyloží někdo jiný, tak podle toho jak leží, tak číst mi v nich jde. Intuice mě zatím pořád hodně táhne k andělským výkladům.
Krásný večer.
B.
Barcaa

Příspěvekod ppd25 v 05. leden 2010, 16:03

Barcao, jsem ráda, že na tebe má odpověď tak působila. :3057: A přiznám se, že jsem ti do mé odpovědi i šoupla trošku energií, aby to pomohlo a pohladilo. Tak doufám, že se nezlobíš. :iconwink:
No chápu, jak to myslíš. Ono záleží na úhlu pohledu. :iconwink: Když víš ty špatné věci, tak s tím můžeš něco udělat, aby se to třeba nestalo. A když se ti dějou pozitivní, tak si aspoň pořád krásně překvapená a máš o to větší radost, než kdyby si to věděla. :D třeba můj zlehčený úhel pohledu. :1258:
Ale když budeš chtít pracovat na sobě, tak se s tím naučíš zacházet. Jak ti tvé předtuchy chodí? Formou myšlenek, obrazů? To ti pak výborně funguje jasnovědění nebo jasnovidění, a když s tím začneš trošku pracovat, tak se třeba můžeš pustit i do karet nebo něčeho jiného. Tam to výborně využiješ. Možností máš spoustu, stačí si jen vybrat. :iconwink:

Přeju krásný a sluníčkový den! :3057:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Barcaa v 05. leden 2010, 14:51

Petro - jé, tak tohle je fakt pohlazení po duši. A vlastně jsi mi jen potvrdila to, co si už dávno myslím ;)
Jen teda nevím, jestli to moje vnímájí je štěstí nebo spíš prokletí. Tím, že s tím moc neumím zacházet, je to pro mě zatím spíš přítěž. Protože tahle moje intuice funguje na 100% v těch špatných situacích, ale ono tak asi má i být.
Děkuju moc.
Barcaa

Příspěvekod ppd25 v 05. leden 2010, 11:57

Ahojky :3057:

Argare, tys to zase rozseknul.

Barcao, mrzí mě, co tě potkalo a opravdu ten život jednoduchý nemáš. Ztráta blízkého člověka je ta nejtěžší věc, které nás může potkat. A pokud věříš, tak víš, že nikdo neumírá. Jen prostě změní stav bytí.

Jinak, co se osudu týče, moc na něj nevěřím. Věřím, že vše se dá změnit. Nic není neměnné. Záleží jen na nás. Ještě věřím na karmu, ale to je na delší povídání. :1518:

Tvé předtuchy. Každý něco takového má. Někdo tomu říká intuice, někdo zase šestý smysl. Jsou lidé, kteří jsou vůči své intuici více vnímavý a jiní méně. Ty máš to štěstí, že jsi vnímavější. Zkus své předtuchy brát jako upozornění, jako pravděpodobný vývoj do budoucna ze stávající situace, kterou ale můžeš změnit. A tím, že něco v sobě změníš, změní se i budoucnost. Pokud chceš opravdu s tím pracovat, nech se vést, a tvá intuice tě dovede na ty správné stránky,knížky, semináře atd.
Jinak úmrtí člověka asi moc neovlivníš, protože o odchodu si každý rozhoduje sám, myslím tím dušička. Ale existuje taková věc, které se říká naplánovaná předčasná úmrtí. Dušička jich má naplánovaných na život několik. Ale opět se nemusí uskutečnit. Záleží jen na člověku.

A k tvé ztrátě miminka. Přišla mi pro tebe teď informace. Nebuď z ní smutná, děťátko nebylo ještě připravené na život tady. Bálo se. A přijde znovu. A jediné co potřebuje je láska a tu v sobě máš. A máš jí hodně. :3057:

Přeju krásný a sluníčkový den! :suny2: :koniczinka:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Argar v 03. leden 2010, 1:21

Nazdar,

Je to jednoduchy, kdyz zades na psychiatrii tak ti poradi, tam se podobny stav leci.

Predtucha je krasna vec, neumime hned neco vysvetlit a hazeme to na andilky, duchy, ruzny energie, aurory a podobny nesmysli.

Pokud opravdu mas predtuchy o smrti blizkych tak to te 21.12.2012 .... Ne nic se nestane je to hezky datum ze :-) U nas je zrovna zimni slunovrat, to je vec kdy je nejkratsi den a nejdelsi noc. Treba majove se netesi protoze musi vytesat novy kalendar, to my mame vyhodu, nase kalendare jsou sice jen na rok ale jsou na papire, tak si je zajdeme koupit do obchodu.

Co te nuti prochazet peklem, podivej se slavny lidi ty maji taky sve peklo ja mu rikam BLESK atd.
U toho ditete, nevim jak velke je to pro tebe peklo, ale verim ze pri jeho poceti si byla v raji, Tak prestan myslet na peklo a venuj se raji, pak prijde i dite ktere bude chtene a dokonce i vse bude v poradku.
Argar

PředchozíDalší

Zpět na Povídání o životě a lásce