A co dál?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: A co dál?

Příspěvekod Barcaa v 24. březen 2010, 19:37

Libulienka - jé, kdyby mi tak bylo 15 :mrgreen: Ale budete si muset k tomu asi tak 20 let přičíst a pak teprve budete blízko mého věku :iconwink:

Tak a musím říct, že andělské karty a vůbec všechno tohle okolo mi hodně pomohlo. Potkala jsem i pár lidí, kteří mají ten dar vidění a byla to velmi příjemná setkání.
Takže děkuju i tady za pomoc. Teď už jen se zbavit toho strachu z dalšího těhotenství a vzhůru do toho :iconwink:

Ale stejně mám dotaz, je tu někdo, kdo by byl ochotný mi a.karty vyložit? Mě to pořád nejde - pořád se mnou nemluví ani kyvadlo.
Barcaa

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Libulienka v 13. únor 2010, 20:51

No je tažké niekomu radiť....ale myslím si že máš ešte celý krásny život pred sebou,ved ako píšeš máš len 15násť...ale ako vidím už si toho veľa stihla aj materstvo...je jeasné,že ked odchádzajú blízki rúti sa celý svet...neviem si to ani predstaviť,ja rodičom ešte nám...a isto mi budú chýbať..Ale skús tie tvoje predtuchy
premeniť na vieru,že ťa stretnú už len dobré veci...ja som už prežila všeličo...ale vždy ak ma osud potrestal
hned sa mi to vrátilo v dobrom a začalo sa mi dariť..netreba si samotne privolávať zlo alebo sa ľutovať...že len ja mám svoje peklo???si mladá a isto aj silná..ešte sa budeš ma vynikájúco..tieto veci ťa iba,iba posilnili
a bude sa ti dariť neboj.. :koniczinka: :koniczinka: život ma naučiť tomu,že človek si akoby sám programuje život...ak si budeš každý deň vravieť,že sa bude dariť,ono to funguje bude sa ti dariť..treba len trpezlivosť,,,pa,pa :idzjuz: :3057:
Libulienka

Příspěvekod Barcaa v 06. únor 2010, 22:36

Iwanko - díky moc.

Už mám doma i karty, ale nějak pořád není ta vhodná doba po nich šáhnout. Zatím na ně pořád jen koukám.
A zkoušela jsem nějakou komunikaci s anděly a jako normálně na mě asi kašlou :roll: :iconwink: Nebo tak moc hledám nějaký náznak, že ho nevidím.
Barcaa

Příspěvekod Iwanka v 16. leden 2010, 13:17

Barco, dostalo se ti veliké pomoci a podpory.... Křišťál do sebe natáhnul spoustu negativní energie.... Pomohl ti, jak nejlépe dovedl. Poděkuj mu za pomoc a vrať ho matičce Zemi... a kup si nový. :1518:
K tomu tě upzornil na to, že máš velmi dobře vyvinutou intuici. Řiď se jí a naslouchej jí, vyvede tě z toho, co tě trápí.
Uvědom si, že vesmír a síly v něm jsou úžasně laskavé a milující a když poprosíme kohokoli nebo cokoli, v co věříme v duchu lásky.., zlehka nás ta síla obejme kolem ramen a s láskou a pochopením vede, tam kde je světýlko, láska, štěstí...

A víš, kde tohle všechno najdeš? No přeci v sobě.... Takže já bych přidala k Jáře ještě jeden pohled na to, jak vyjít ze tmy:

Je lehké rozsvítit světýlko v sobě a tma zmizí sama, bez námahy. :1518:

Papa a držíme ti palce, ať světýlko a lásku v sobě si uvědomíš, přijmeš jako dar, který je tvůj a který si zasloužíš a začneš svítit na to, co chceš aby zmizelo. :iconwink: :3057: :rosa14: :suny2:

Krásný víkend všem.... :3057:
Obrázek
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Barcaa v 15. leden 2010, 20:21

Moc díky za různá nakopnutí a mám zase dotaz.
Dneska jsem si koupila křišťál, celé dopoledne jsem si s ním jen tak hrála v dlani. No a on změnil barvu a popraskal - nevíte někdo, co to znamená? Teda jestli to vůbec něco znamená.
Barcaa

Příspěvekod Barcaa v 07. leden 2010, 16:10

Fujarko - já to beru, člověk vždycky může dělat něco navíc. Jen si říkám, kde mám ty rezervy já? Vím, že na to asi časem přijdu, ale prostě v tuhle chvíli fakt nevím.

Jo a kde vůbec přijdu na to, že jsou někde nějaké kursy? Já mám kolem sebě většinou ty nevěřící a konzumní, takže vůbec netuším, jak se o takových akcích dozvědět.
Barcaa

Příspěvekod fujarka v 07. leden 2010, 16:00

Barcaa píše:
fujarka píše: V první řadě začni hledat sama sebe a přehodnoť si své životní priority. :3057: :3057: :3057:

Promiň, musím se smát - zrovna tohle jsme řešily včera s mojí nej-kámoškou. Říkala jsem něco o prioritách a ona mi na to řekla, že v mém připadě buď jít bydlet do jeskyně nebo konečně najet na konzumní způsob :D Protože já jí ličila, jak miluju si 23. prosince sednout do kavárny k dobrýmu kafi a pozorovat ty šílence, co lítají po obchodech a kupují ty šílené kraviny ;)
Né, vážně - myslím, že priority už mám srovnané dávno, myslím, že i s pokorou vůči životu a přírodě jsem na tom hodně dobře. Tak sakra už nevím, co ještě..

Violet
- díky za odkaz, večer v klidu na to juknu.

dovolím is oponovat, každé navštívení ezoterického kurzu a práce s energií tě začne ovlivňovat a měnit úhel pohledu, ale svůj postoj ti nenutím. Hodně štěstí :3057:
fujarka

Příspěvekod Barcaa v 07. leden 2010, 15:46

fujarka píše: V první řadě začni hledat sama sebe a přehodnoť si své životní priority. :3057: :3057: :3057:

Promiň, musím se smát - zrovna tohle jsme řešily včera s mojí nej-kámoškou. Říkala jsem něco o prioritách a ona mi na to řekla, že v mém připadě buď jít bydlet do jeskyně nebo konečně najet na konzumní způsob :D Protože já jí ličila, jak miluju si 23. prosince sednout do kavárny k dobrýmu kafi a pozorovat ty šílence, co lítají po obchodech a kupují ty šílené kraviny ;)
Né, vážně - myslím, že priority už mám srovnané dávno, myslím, že i s pokorou vůči životu a přírodě jsem na tom hodně dobře. Tak sakra už nevím, co ještě..

Violet
- díky za odkaz, večer v klidu na to juknu.
Barcaa

Příspěvekod Violet.11 v 07. leden 2010, 14:31

Ahoj Barcaa,
třetí oko je v místě šesté čakry. Pokud by sis jí chtěla někdy vyčistit, tak si přilož na ní křišťál, samozřejmě čistý a nabytý. Více zde http://www.atarot.cz/clanky/Leceni-s-andely/andele-krystaly.html
Může Ti přitom i "hučet" nebo "zvonit" v uších, to znamená, že je nebo jsou přímo u Tebe andělé :1258:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod fujarka v 07. leden 2010, 11:20

Barcaa píše:Věřím (v Boha si ne) v cosi mezi nebem a zemí, věřím, že každý máme nějaký svůj osud i anděla strážného. Ale nevím, proč zrovna já si musím projít svým soukromým peklem. A taky nevím, proč zrovna já mám předtuchy a hlavně nevím, co s tím a jak s tím pracovat.

Určitě bych si našla nějaký kurz, který si tě přitáhne a začala svoje ability využívat může to být nějaký systém léčení, ale třeba i meditace, přednáška, prostě cokoliv, co ucítíš, že je správné, osud nás občas zkouší, dokud si opravdu některých věcí nevšimneme. Je mi líto, co tě potkalo, ale zároveň je to velký vykřičník, že je něco špatně, že tvoje dušička trpí a chce aby jsi změnila směr. V první řadě začni hledat sama sebe a přehodnoť si své životní priority. :3057: :3057: :3057:
fujarka

PředchozíDalší

Zpět na Povídání o životě a lásce