Který je ten osudový?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Který je ten osudový?

Příspěvekod Graciella v 04. květen 2011, 9:33

Nemohu si odpustit tady nereagovat. Takový podobný problém zažila snad už většina lidí. Tedy jde mi o tu základní myšlenku. Jedete na dovolenou a ejhle, tam potkáte muže svých snů, kterým ale do té doby byl váš miující partner. Dobře, uznávám, že zcela vyjímečně může jít opravdu o osud a spřízněné duše a souhru náhod a kdesi cosi, a ten plážový inženýr, nebo kdo, že to byl, je opravdu tím pravým pro vás. Většinou je to ale tak, a je jedno, jestli je to snědý Ital z Bibione, nebo Čech, který byl náhodou také na poznávácím zájezdě ve Finsku, že vy se necháte poblouznit, a pak nemáte nic, protože dotyčný "osudový" to tak buď nebral, nebo bral, ale jen na ten týden dovolené, nebo ... já nevím, doplňte si sami. Jenže pak nemáte už ani toho bývalého milujícího partnera, protože jse ho buď pustili k vodě, nebo on sám vycítil, že něco není v pořádku. Ale už jsem to tu někde psala - každý asi hledá pořád něco lepšího, ale lidičky proboha... Jasně, že nic není ideální, ale nechat se takhle nachytat každým pomatením smyslů... :zalamany:
Graciella

Advertising program
Reklama

Příspěvekod bublinka v 11. leden 2010, 10:20

Ahojky všichni,

moc vám všem děkuju za odpovědi. Ani nevíte, jak moc jste mi pomohli - máte pravdu - musím si sama uvědomit, co od života čekám. Až budu nejméně hledat a doufat, že muž, se kterým jsem, je ten pravy, bude to ON. Je na čase si udělat pořádek sama v sobě a pak se snad konečně objeví skutečná láska.

Díky a pěkný den :suny2:
bublinka

Příspěvekod fujarka v 05. leden 2010, 12:41

Já bych to zkrátila... až nebudeš přemýšlet, který je ten osudový, tak to bude ten osudový... teda to jsou všichni, ale ten pravý životní partner, po kterém tak toužíme :suny2:
A hlavně na sebe budete připravení, takže ty ex by měl mít každý z vás vyřešené, pokud chce začít něco nového...
No a ty ex občas prostě vyvádí, dělá jich to spousta a hrajou na city :roll: Ale vem si to podle sebe, na čas jsi zapomněla na svého přítele a zamilovala se jinde, opravdu si myslíš, že když člověk někoho miluje tohle udělá, jaký vztah vlastně chceš? Pohodlný, bezpečný? nebo pravou lásku, kde se oba opravdu milují ?
fujarka

Příspěvekod ppd25 v 05. leden 2010, 12:29

Ahojky Bublinko,

Arger ti odpověděl svým stylem. Ale souhlasím s ním. Mysli především na sebe. Dej si pauzu od obou. A hlavně zkus se podívat do sebe. Představuje jeden z nich člověka, se kterým bys chtěla strávit život, vychovát děti? Jak sis jako mladá představovala svého ideálního partnera? Co by měl mít? Splňuje jeden z nich něco z toho? Zkus snít a představ si svůj život s partnerem, se kterým bys byla šťastná. Neříkám, že existuje princ na bílém koni. Každý máme své nedostatky. A když budeš u toho zkoumání, zkus se podívat, jaká ty jsi partnerka. Co těm lidem ze sebe dáváš, co čekáš, co bereš a nevracíš atd. Podívej se na své klady a zápory. To ti pomůže. A když prozkoumáš sebe, budeš už sama vědět, zda být jedním z nich být a nebo si počkat na něco krásnějšího. Je to vždy jen o tobě. Lidé nám do života nevstupují náhodně. A skrze ně, se dozvídáme něco o sobě. Čeho se bojíš, v čem si nevěříš? jak moc si vůči sobě upřímná? Jak moc se máš ráda taková, jaká jsi? To vše ti lidičky kolem tebe ukazají o tobě tím, jak se k tobě chovají.

Přeju krásný a sluníčkový den! :suny2: :koniczinka:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Argar v 03. leden 2010, 1:08

Cau,
karty rikaji ja nevim, zadny tu nemam a pokud bych mel, tak ty ti stejne neporadi. Chces slyset co mas udelat, protoze se cokoliv bojis udelat sama.
Je novy rok tak ti dam na vyber.
1) vrat se k byvalemu pritely, a zapomen na toho z dovolene
2) vrat se k byvalemu pritely, a mysli na toho z dovolene
3) vrat se k tomu z dovolene a zapomen na byvaleho
4) vrat se k tomu z dovolene a mysli na byvaleho
5) bud s obema
6) neschazej se s ani jednim

a ted to hlavni co musis udelat.
Zajdi ke kadernikovy, na kosmetiku, na nakup obleceni atd. Bav se!

Hlavne neres cizi problemi pred svyma, takze zadny hladovy deti v africe, zadna charita, zadny oteplovani. Venuj se sobe!
Argar

Který je ten osudový?

Příspěvekod bublinka v 25. listopad 2009, 21:13

Ahojky všichni,

řekla mi o vás moje nejlepší kamarádka. Dostala jsem se do svízelné životní situace a nevím, jak se z toho mám dostat:-(
CHodila jsem s přítelem necelé tři roky, když jsem odjela se sestrou letos na dovolenou. Tam jsem poznala muže, do kterého jsem se rázem zamilovala. S bývalým přítelem byl vztah jako na houpačce, ale vždy se nám podařilo se vrátit do krásného snu a naplno jsme si náš vztah užívali - alespoň si to myslím. Celou dobu jsem však byla tahounem vztahu já. Po mém návratu z dovolené ale jakoby vše v nás upadalo a já jsem se začala scházet s mužem z dovolené. Jaká náhoda, že pracuje ve stejném městě, kde já žiju.
Vše bylo úžasné a já jsem se cítila jako v bavlnce. Od svého bývalého přítele jsem se odstěhovala a komplikovaně jsme se rozcházeli. Po nějakém čase odjel "muž z dovolené" pryč z republiky. Když se vrátil, jeho zájem se pomalu vytrácel. Přestal se o mě zajímat v takové míře jako předtím..A já do dnešního dne nevím proč. Když jsem mu nabídla, abychom se přestali stýkat, tuto variantu zamítl. Nevím o něm příliš mnoho, ale jediné co vím určitě je fakt, že je pracovně velmi vytížený a stále asi nemá vyřešenou minulost s expřítelkyní...
Celé se to komplikuje mým bývalým přítelem, který o mě stále přemýšlí, chtěl by se vrátit, ale má obavy, jak by to celé dopadlo... Prý si chce ještě užívat mládí...Nevím, zda jsou to vzpomínky, co mě k němu táhnou, anebo nějaká vyšší síla? Láska? CHtěla jsem vás MOC poprosit, zda byste mi neporadili spolu s kartami, jak bych se měla zachovat. Mám zapomenout na oba?
bublinka

Zpět na Povídání o životě a lásce