Kdo docte, sdelte svuj nazor, co si myslite o mem zvlastnim

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Kdo docte, sdelte svuj nazor, co si myslite o mem zvlastnim

Příspěvekod Iwanka v 04. říjen 2009, 11:18

Zdravím tě srdečně Realsquee.
Krásný psaní i příběh. :iconwink: Máš krásnou duši, ale možná chyba je v tom, že ji skrýváš - že skrýváš to, jaký uvnitř doopravdy jsi. S tou dívkou s největší pravděpodobností patříte k sobě osudově.. Ale... Ona na něco čeká - čeká možná na to, až se jakoby vytříbíš, dozraješ. Možná se jí nelíbí občasná tvá povrchonost. Očekává hloubku citu.

Nech to zatím jak je, nikam to netlač a pracuj na svých kvalitách - obrušuj se a zbavuj toho, co nosíš jako masku, která zakrývá to, co nechceš dát světu znát (hlavně jí). Když s ní nejsi, mysli na ní v dobrém. S člověkem můžeš komunikovat i mimosmyslově. I když neví co jí v duchu říkáš, přesto pocitově to zachytí. Proto dbej ať je komunikace s ní i v duchu čistá. Ta dívka není dívka na jednu noc /vím,že to víš/ ale bude-li jednou s tebou, pak chce si být jistá, že jsi ten, kdo jí má opravdu rád. Takže zapřemýšlej nejdříve, než se do něčeho pustítš, jestli opravdu jí můžeš svou lásku dát s čistým úmyslem a srdíčkem. :iconwink:
Nevnucuj se, ale ani nepolevuj, pokud zjistíš, že je pro tebe ta pravá. Dělej co dělat chceš a nedělej nic, do čeho by ses nutil popřípadě dělal jen proto, že s toho budou nějaké výhody... Buď přirozený - uvolněný.
Držím ti palce a dej vědět, jak to pokračuje... A přeji ti hodně úspěchů také při studiu. Ahooooj :papapa: Hodně štěstí. :koniczinka:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Kdo docte, sdelte svuj nazor, co si myslite o mem zvlastnim

Příspěvekod realsquee v 03. říjen 2009, 16:49

Před dvěma lety jsem nastoupil na vysokou školu. Měl jsem v té době už rok přítelkyni. Bydleli jsme spolu. Škola super, kolektiv super, kamošky super a jedna z nich - nádherná, milá skvělá holka přesně můj typ. Když jsme se na sebe poprvé podívali, zažili jsem takovej ten moment, kdy si do paměti uložíte každičkej detail toho okamžiku a oba jsme si předali takovej ten úsměv očima. Jelikož jsem slušný kluk, od tý slečny jsem se držel dál a snažil si nekazit si svůj vztah. Čas tak nějak míjel, já se k té slečně semtam přiblížil a pak rychle hodil zpátečku a trochu ji odehnal, byl na ní ošklivej, aby to prostě skoncilo. Znechucoval si ji. Ona pak začla chodit se spolužákem, to sice moc dlouho nevydrželo, ale samozřejmě mi to vadilo :). Pak přišel letní semestr, já byl na tu spolužacku, teď už rozešlou docela ošklivej a zároveň se mi začal bortit mlj vztah doma. Moje přítelkyně se začla stýkat s bývalým a ještě mi oznámila že v létě odjíždí na 3 měsíce pryč, nakonec jsme se rozešli, dost mě to zničilo, nechapal jsem o co jde, celý prázdniny se dost trápil, a na spolužacku úplně zapomněl. Sice jsme se během toho léta jednou viděli, byla dost milá, ale já to prostě nevnímal, v hlavě jsem měl jen bývalou. O té jsem se nakonec dozveděl, že mi provedla dost, DOST velkou hnusárnu, nebudu rozpytvávat jakou, ale je to zlo :)). No když se vrátila z té cesty, tak jsme se k sobě nakonec vrátili a vše začlo nanovo. Spolužačka odjela na erasmus a já na ní zapomněl. Řešil si svůj život ve kterym se hodně měnilo. Novej cíl, za kterým jsem si šel, hodně práce a spokojenost ve vztahu (spíš zvyk). Ale ouha, spolužačka se vrátila. Napůl zadaná, ale bylo jasné, že to dlouho nevydrží a pak přišlo jaro.... Doma nuda, svojí holce už jsem v ničem nevěřil a spoluzacka byla fakt krasna, strasne se mi libila. Nejvetsi kocka ze tridy a hlavne skvela. Jelikoz taky nejsem uplnej trouba :), tak to bylo celkem vzajemný a začali jsme se vídat nebezpečně často a ve škole spolu byli taky pořád. Semtam mi napsala večer nějakou pěknou sms, nebo já jí (většinou mě u toho nachytala přítelkyně). Pak přišel signál: na icq: nalaď si to a to rádio, já naladil a tam: We belong togeather apod. Já začal kašlat na přítelkyni a přišlo to, co se dalo čekat. Přítelkyně se naštvala, a řekla mi že odchází. Spolužačce, říkejme jí Lucka, jsem to řekl, bylo vidět, že je ráda, ale nic neříkala. Jenže prítelkyně (třeba Hanka) se druhý den vrátila a vše se vrátilo do starých kolejí, jenže Lucce jsem asi ublížil, bavila se se mnou dál, ale byla chladnější. Hanka po 3 týdnech opět odjela na 3 měsíce pryč a já se po čase zase začal vídat s Luckou. Vše jsem držel ve svojí režii, ale Lucka už také byla o dost optrnější. Pak jednou po jedné třídní akci, kdy jsme spolu byli celou noc a jsem začal cítit, že ztrácim kontrolu a začínám být ten, co na lucce visí. Někam jsem jí často zval, ona nemívala čas a já jí to vyčítal. Do toho mi jejá kamarádka (která je kapánek mimo) řekla, že kdybych byl na Lucku hodnější a víc se snažil, vyjde nám to.. Já blbec uvěřil. Začal jsem být dotěrnější a chovat se trošku přehnaně... Tlačil jsem na pilu, ač to není mlj styl, většinou se jen kamarádím a všechno příjde samo. Jsem Vodnář, ti nespěchají, stejně tak Lucka :)). Přeháněl jsem to a nakonec se i na dálku rozešel s přítelkyní. Lucka se ale chovala stále stejně odtažitě a já už to nedokázal snášet. Když se mě jednou zeptala na to, co si myslím o kamarádství, řekl jsem jí, že to v jejím případě nechci a odešel jsem. Ještě mi přišla sms, ať nad věcma tolik nepřemýšlím a ať se nebojím. Já ale napsal sms typu, že jsem hrdej kluk, že mi nevadí dlouho vyvýjející se vztahy, ale musí být oboustranný a přestal jí psát, volat, cokoliv. Pár dnů na to mi napsala na icq, jestli se jí jako hodlám úplně vyhybat a přehlížet jí, já jí odepsal, že bohužel ano, že jinej způsob neznám a že do dalšího semestru chci být ok. Tohle ticho vydrželo asi týden a pak jsem jí jednou omylem napsal (hrál jsem si s historii a nechtěně jí přeposlal jí), okamžitě mi odepsala a tak nějak se to uklidnilo. Já už věřil, že dokážu být kamarád. Asi 3 dny na to jsme se potkali venku. Celej den byl skvělej, ona byla o dost milejší a to co předtím dělat nechtěla dělat, najednou šlo. Zase jsme se pár dní neviděli a pak spolu a s pár cizinci šli na pivo. Skončilo to celonoční akcí včetně tančení a já nakonec spal u ní (ve vší počestnosti), druhý den spolu šli do školy a večer zase pitka a zase jsem u ní spal. Ten týden jsem s ní byl prakticky každý den, ale jelikož jsem měl na návštěvě kamarádku, která je mimochodem moc pěkná, musel jsem se věnovat i jí. S tou kamarádkou (třeba Janou) bych v životě nic nechtěl a ani nemohl mít, znám jí od 7mi let. Lucka možná trochu žárlila, poto byla milejší (s Janou jsme pak jeste jeli na týden na dovolenou). Poslední den před odjezdem na dovolenou, mě Lucka dokonce objala, vim, ze to neni moc, ale v nasem vztahu to bylo neco necekanyho. Mesic predtim, kdyz jsem to chtel udelat ja, uhybala. Pak jsem na tyden odjel, psali jsme si minimalne. Lucka na sms skoro neodpovida a Jana mi radila at ji necham vycukat. Takze par sms a predposledni den na dovoleny jsem zavolal v kolik prijedu zpet. Kdyz jsem jel domu nahodou jsem se v radiu dozvedel ze ma Lucka svatek a meli jsme mit sraz, takze jsem na sraz prijel pripravenej. Bylo videt ze je strasne stastna ze me vidi, ale mela tam sebou kamaradku a jejiho bratra. Skoncilo to, ale jako vzdycky, kalba az do rana, tance, casty objimani a nakonec jsem spal u ni. bohuzel tam byla i jeji kamaradka, tak jsem spal vedle na pohovce. Pred spanim jsem dostal pusu na celo - pro me WOW :))). Jenze dalsi den odjela na dovcu ona a zase je to jedna sms za den, ja pisu casteji, strasne mi chybi. A kdyz nad tim premyslim, vubec si nejsem jisty, co to vlastne je za vztah. Muzete mi pomoc to rozklicovat??? Ja uz si nejsem vubec nicim jistej. Ja ji asi miluju, z nudy jsem ji napsal basnicku....
realsquee

Předchozí

Zpět na Povídání o životě a lásce