Kdo docte, sdelte svuj nazor, co si myslite o mem zvlastnim

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Kdo docte, sdelte svuj nazor, co si myslite o mem zvlastnim

Příspěvekod Iwanka v 30. říjen 2009, 18:32

No vida, už máš lepší náladu, ne? ;-) Pokud jsi jí ještě ten mail nenapsal, tak jí ho nepiš. Raději to dokonči live... :iconwink:
Mám pocit, že překonáváš sám sebe. Sice po lásce toužíš, ale zároveň se jí i bojíš. Nemyslím tím teď, že by ses bál vždy. Ale myslím to v souvislosti s tou dívkou. Jen ona v tobě (jak sám píšeš) tyto pocity vyvolává...
Ale pamatuj, kdo se bojí, nemá nic. Takže odvahu chlapče, hlavu vzhůru a pokračuj v tom co jsi začal. Ale pozor, ne hrrrr! :iconwink:
Držíme ti palce, ať se to už co nejdříve vyřeší ke spokojenosti vás obou. :iconwink: Dej zas vědět. :papapa: :koniczinka:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod realsquee v 28. říjen 2009, 11:29

Tak další díl a nejradši bych si nafackoval. Jsem člověk, co se nestydí dělat cokoliv, říci cokoliv, až na jedno... :( . Ale nebudu předbíhat. Včera jsem zas strávil celý den se spolužačkou. Nejdříve jsem šel lítat, tak jsem jí vzal sebou, bylo to fajn,sranda. Potom jsme spolu byli na španělštině, pak večeře u ní doma a nakonec jsme vyrazili ven na koncert. Dlouho jsme seděli bavili se, pak tančili, vše bylo super. Spolužačka věděla, že ji neco hodlam rici, ale ja se samozrejme nezmohl nic, porad jsem to odkladal, az byl konec vecera a ja byl unavenej z tancovani a alkoholu, takze jsem nakonec v taxiku jen usnul. Dojeli jsme k ni domu, kde jedine, co me napadlo bylo, ze jsem se zacal trosku neohrabane tlacit k ni :))). Samozrejme me umravnila a usnula. Ja akorat v noci rekl nahlas miluju te, na coz mi odpovedela, ale prosimte a to je vse. Mam chut se uskrtit fakt :)). Ach joo, ztracenej pripad opravdu. Nejsem zadnej stydlin, co se tyce cehokoliv jineho, nez dat najevo city divce, ktera je pro me nejuzasnejsi na svete a s kazdym dnem ztracim vic a vic odvahy. Driv jsem ji bezne objimal, ted uz si ani toto nedovolim, hruza. POOOMOOOOC :)

P.S. Zacinam vazne premyslet, ze ji to snad napisu mailem :)
realsquee

Příspěvekod realsquee v 24. říjen 2009, 10:14

No, s tim buldozerem to neni tak jednoduchy. Jednou jsem se na to vykaslal a zacal jsem ji chybet.... Mne neprijde, ze bych ji dusil. Ona ten cas se mnou travit chce, sama to tak organizuje. Ja uz ji prestal do cehokoliv tlacit. O to vic je to pro me nepochopitelny. Nebojte damy, vim, ze natlakem to nepujde :))
realsquee

Příspěvekod Violet.11 v 22. říjen 2009, 17:15

Bože chlape proč ji tak dusíš? Když nechce tak nechce. Čím víc jí budeš dusit, tím víc bude říkat ne.
Připadáš mi jak "buldozer" (neuraž se), ten když jede tak jede...Tak bacha abys ten dům nezničil!
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Iwanka v 20. říjen 2009, 22:17

Realsquee vše je jednoduché, když budeš chtít, aby to jednoduché bylo.
Složitost není, pokud ji nebudeš sám hledat.

Opět máš pocit, že se obětuješ. Ale proč? Prostě dělej co bys rád. Neobětuj se pro nikoho, pokud nechceš, nepomáhej druhému, pokud nechceš. Pomáhej, jen když chceš. Zkoušel jsi někdy někomu jen tak, pomoci a nic za to zpětně nechtít? Zkus to někdy, možná pochopíš, o čem mluvím. Pomáhat druhým nezištně je totiž úžasná věc - velmi dobrá škola pro život... Pochopíš tím, že vlastně, i když pomáháš nezištně, tak se ti stejně něco vrátí. Nikdy žádná pomoc, myšlená upřímně, není bez odezvy. Pokaždé něco dostaneš, ale musíš se naučit číst a dívat správně kolem sebe, aby jsi to přečetl, co to je... :iconwink:

Láska není o vlastnění druhého. Nemůžeš vlastnit člověka, uvědom si to. Jen ty sám sobě patříš a jen ty sám sebe vlastníš. Pokud budeš ty stát pevně na nohou, pak tě nic nerozhodí. Ale ty nestojíš ještě a chceš se opírat možná právě o ní... Nauč se ale stát pevně... Důvěřuj si, važ si sebe, měj se rád celý, takový jaký jsi i se svými chybami... buď ve svém středu.. Nemá smysl se zlobit a nechávat se vykolejit...

Dej si ruku na srdce, ty sám jsi nikdy neslíbil něco někomu a pak nedodržel? Ona je jen tvé zrcadlo, protože každý člověk je naše zdrcadlo a odráží nám, co na sobě nemáme rádi, pokud nás na něm něco rozčiluje... Nic není náhoda v našem životě, ani to, když někoho potkáme...
Je jednoduché se naučit v zrcadle i v životě číst. Ale to se nesmíš zlobit - ani na ní, ani na sebe. Ale kouknout se na to svým srdcem, pak pochopíš vše správně.... ;-)

Nečil se a buď v pohodě. Zítra to bude zase jiné... buď trpělivý a nehroť to...:iconwink:
Dobrou noc. :iconwink: :koniczinka:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod realsquee v 20. říjen 2009, 21:36

Kéž by to bylo tak jednoduché. Já už prostě ztrácím síly, nemám na to. Mam právě chřipku, ale už se to lepší. Byl jsem ve škole, měli jsme jít ven,ale pokašlavala a nevypadala dobře, tak jsem jí řekl ať se jde léčit domu. Pak mi psala, že ještě pořád neleží a že není kdy, nakonec přišel její kamarád z daleké země, který je tu nějaký čas na cestach, príma kluk. Tak mu vařila. Ten kluk má problémy v rodině, tak se o něj stará, aby přišel na jiný myšlenky. Že prej to vyleží po tý večeři. Ok, bydlim docela blízko, tak jsem jí nabídl, že jí pak donesu paralen a nějakej med, ať se může dat dohromady. Tak podekovala a ze teda dobre, to bylo tak v 18:00. Jeste jsem ji napsal, at da teda vedet, kdyz ho bude potrebovat. No a slecna mi napise ve 22:30, ze si jde rovnou lehnout a ze paralen nepotrebuje, ze dekuje. Prominte damy, ale tohle me opravdu vytocilo a neco takoveho neudelala poprve. Po tomhle nemam vubec chut ji videt, natoz byt kamarad. Mozna vam to prijde jako prkotina, ale ja jsem taky celkem nemocnej a cekam tu, jestli jako potrebuje pomoct nebo ne... Vubec nevim, jak se na ni zitra budu ve skole tvarit, ale ted jsem fakt nastvanej....

Možná to ráno uvidím jinak....
realsquee

Příspěvekod Iwanka v 20. říjen 2009, 14:37

Realsquee, ty zlobíš. ;-) Prosim tě, přečti si to po sobě znovu. A znovu si přečti i to co jsem ti psala. Proč se tak šíleně bráníš kamarádství? Ty máš blok na kamradství, víš to??? Kdo ti tak ublížil, jako kamarád, že jím nechceš pro tu dívčinu být? Proč tě to tak čílí? Co si pod tím představuješ? Změň tu představu. Odpusť tomu, kdo tě jako kamarád podrazil a přestane tě to vytáčet. ;-)

A až si toto se sebou srovnáš, tak ti radím - řekni tý dívce, ok, budu tvým přítelem.
A dej jí pusu na přátelství. A kdo ví, třeba to nebude pusa jen tak ledajaká. :1518: Nebuď tak křečovitý, uvolni se, neřeš kamarádství..., jsi přeci vodnář, tak něco veselýho vymysli, neee. ;-)
Buď veselý a hravý a uvidíš, jak se všechno změní.

Už ti podruhé píšu, že žena a muž by měli být také přátelé, nejen partneři, manželé... Prostě přátelství je projev lásky.

Pusť už konečně svůj "problém" kamarádství, nedrž si ho v sobě, a řekni si - "ať se děje, jak má"... Můžeš ho klidně poslat jak tento smailík srdce... :3057: Nemusí se přeci posílat jen srdce, prostě hoď si mentálně problém do ruky a pošli ho s úsměvem pryč... :iconwink:

držím ti palce a dej vědět, jaká byla pusa... :1518: :papapa: :koniczinka:
Iwanka

Příspěvekod realsquee v 20. říjen 2009, 13:47

Tak jsem opět tu. Se spolužačkou vše při starém... bohužel. Jsme spolu hodně často, prakticky většinu týdne, někdy je to skvělé, někdy to bolí. Nedávno jsme si, trošku opojeni alkoholem, určité věci vyříkavali, trosku se pohadali a rychle to preslo do normalni, docela konstruktivni, diskuze, kdy jsme si řekli, co jednomu na druhému vadí. Tedy spíše, co jí vadí na mně :). Že jí pořád do něčeho nutim a že jsem jak její táta, že pořád musím mít pravdu, že do ní rejpu (což je spíš humor, který si moc bere) apod. Pak se začla ohánět kamarády a já jí řekl, že její kamarád být nechci, tak ať mě nepřirovnává k jejím kamarádům. Že chci být druh, tak ať nečeká, že se budu chovat jako její kamarádi. To nekomentovala. Kazdopadne vidime se hodne, volame si hodne, piseme si hodne. Nikoho nema, ja take ne. Jak uz jsem psal jednou, uz jednou jsme se prestali vidat proto, ze jsem ji rekl, ze nechci byt kamarad, ze na to nemam sily, ze by me to zabilo. Dneska jsem ji znovu naznacil, ze proste na to byt s ni kamarad, jsem prilis psychicky slab :)). Pristi tyden spolu jdeme na koncert jeji oblibeny kapely a tam uz pujdu s kuzi na trh. Uz to v sobe nedokazu udrzet.... Pak nevim, protoze, i kdybych se chtel stahnout nejde to. Chodime spolu na spanelstinu, do stejneho kruhu ve skole, bydlime celkem kousek od sebe....
realsquee

Příspěvekod cattiv v 13. říjen 2009, 21:28

ahoj lidi strašně mě zaujalo tady to jak konverzujete a radíte...řikate svoje nazory........mam problém a jelikož jsem strašně uzavřená....nemám a vlastně ani nevyhledávám nikoho komu to říci..ale už to přetéká a já hledám pomoc.radu prostě cokoliv.............mám přítele byli jssme spolu dva roky....ten vztah byl celej taknějak naruby ale....city byli od začátku nádherné a silné....stalo se spoustu ošklivých momentů a naš vztah šel jak já řikam do kopru.rozešli jsme se snad stokrát já dokonce odjela na měsic abych zapoměla on se odstěhoval........a ikdyž sem se snažila žít bez něj a on beze mě.....citila sem jak strašně ho miluji a on mě.!! zavolala sem mu po tom měsíci....byla sem prostě na kaši on mi okamžitě řekl že mě musí vidět.......sešli jsme se,,,,nedá se to popsat.....viděla sem a citila lásku....okamžitě jsme byli zase v sobě.!! ale mezi tim on se odstěhoval ke kamaradovi 100 km ode mě a ted se trápím vidime se jednou za týden on mi denně píše jak mě miluje že skonči do měsice v praci a vrátí se za mnou do prahy......miluji ho celým srdcem ale mam strach mam strach že se zase zklamu,,,,,,mam v hlavě čerta....bojim se že se nevratí nebo prostě mam milion myšlenek....a nejsem schopná žit dal normalně....starat se o sebe mam v hlavě jen tento strach......strašně mě to ničí.....přitom mi to nějakoou dobu šlo a byla sem spokojená....ale v momentě kdy řekl nahlas že semnou chce zas žít..sem dostala strach.....měla bych být v klidu starat se o sebe praci kterou hledam jako před tim ...ale je to jinak mam strach....ze všeho..asi z toho zklamani jestli to tak nebude......strašně si přeju prožívat zas tu hlubokou lásku kterou opravdu potřebuji jsem strašně citově založenej člověk.......ale na druhou stranu se toho tolik bojim.....že začinam opět stavět mosty a bariery...
cattiv

Příspěvekod Iwanka v 11. říjen 2009, 10:23

Tianko, určitě, vše jde jak má jít. Jistě není náhoda, že jsi se tady objevila. Každý máme zde na zemi nějaký úkol a pomáháme jak můžeme, pokud cítíme, že máme, respektive že sami chceme. Je-li v pomoci láska, bývá uzdravující.

Víš, napíši ti to, jak jsem to myslela, aby ses tedy nezlobila (i když jsi psala, že se nezlobíš). Přesto mám pocit, že přeci jen trošku se zlobíš, respektive, tě to možná mrzí...
Jak možná víš, andílkové kolem mnoha lidí krouží a třepetají křidýlky a rádi by člověku pomohli. Ale nejsou-li dotyčným člověkem zavoláni a o pomoc požádáni, nezmůžou nic i kdyby sebevíc chtěli... Lidi, když potřebují pomoc, vědí kde andílky hledat. A to samé je tedy i s tebou. Když někdo bude potřebovat tvou pomoc, určitě tě rád zavolá. Protože nic není v našem životě náhoda a tak ani pomoc neposkytujeme náhodným lidem, ale vždy těm, kterým máme. Tak proč to hrotit a tlačit na pilu? Jak jsi psala, vše se děje jak má. Důvěřuj a nech to volně plynout.
Měj hezkou neděli i vy ostatní... papa... :3057:

P.S.: koukám, že máš dnes narozeniny. Tak jestli to tak opravdu je, přeji ti vše nejlepší,hodně lásky, zdravíčka, štěstíčka a zkrátka všeho nej a nej a nej...krásnějšího... :rosa14: :prezent: papa :3057:
Iwanka

PředchozíDalší

Zpět na Povídání o životě a lásce