Kdo docte, sdelte svuj nazor, co si myslite o mem zvlastnim

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Kdo docte, sdelte svuj nazor, co si myslite o mem zvlastnim

Příspěvekod Florianela v 26. duben 2010, 17:41

Ahojky realsquee,
tak to je super. :zabawa: :zbanane: A jsem moc rada, ze ti to vyslo. Ano, trpelivost, vydrz a hlavne, nadeje, ktera nikdy neumira. Parada. :023:

Taky ti drzim palceky, hlavne hodne stesti a lasky! :suny2:

A urcite dej o sobe nekdy vedet, jak se ti dari dal.

Krasny zbytek dne preju!
papa Florianela
Florianela

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Iwanka v 26. duben 2010, 13:53

Chlapče, gratulujume ti!!! :023: :rosa14:
Vida, když se chce, tak to jde. :iconwink:
Držíme vám palečky, ať se so to vyvine, tak jak si přejte.
Určitě dej vědět jak pokračujete...
...posílám ti něco veselého na cestu... :1258: :papapa: :koniczinka:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod realsquee v 26. duben 2010, 10:26

Tak to vše skončilo dobře. Chodíme spolu, hádky nejsou, vše dokonalé. Občas se vyplatí nevzdávat se :)). Díky za podporu, někdy sem možná ještě něco dopíšu a možný by stálo za to z tohohle někdy napsat nějakej hárlekýn :D
realsquee

Příspěvekod Florianela v 16. březen 2010, 9:48

Ahojky realsquee,
drzim ti palecky, aby to bylo jak z cervene knihovny. :iconwink: A urcite informuj, zde se tva touha naplnila. :zabawa:

Mej se krasne! :suny2: :3057:
papapa :papapa:
Florianela

Příspěvekod realsquee v 08. březen 2010, 8:42

Tak to vypadá na román s dobrým koncem, časem budu informovat.... :D, nechci předbíhat, ale jestli se tohle podělá, tak jsme fakt už umělci a zasloužíme si metál :D.
realsquee

Příspěvekod Florianela v 11. únor 2010, 13:47

Ahojky realsquee :3057:

super, ze ses nami podelil, jak se tvuj pribeh vyvijel dal. Nedavno jsem si i na tebe vzpomela. :iconwink: A koukam, ze se porad motas v bludnem kruhu. Ale jak tak pozoruju, ono te to vlastne i bavi, vid? :iconwink: Tak drzim palecky, at z nej brzy vyskocis! :koniczinka:

Preju krasny a slunickovy den! :suny2:
papapa :3057:
Florianela

Příspěvekod realsquee v 11. únor 2010, 10:44

Zdravím všechny. Jelikož jsem tu napsal slušný román, bylo by škoda Vás neinformovat, že román (nebo balada? :D) pokračuje. Psal jsem tu kdysi, že jsme si vše s dotyčnou vyříkali a že kamarádi... Tak jsem se taky, i když s obtížemi začal chovat, i když na našem vídání to moc neubralo. Čím jsem byl já odtažitější, tím ona byla přítulnější, milejší - klasický vzorec u mladých dam, že? :D Já se už ale přesvědčil, že nic a navíc si našel sympatickou, veselou slečnu, která věděla co chce, takže jsme si padli do noty. S Káťou (spolužačka - už si nepamatuju, jaké jméno jsem jí dal zde na fóru :D) jsme se vídali jen ve škole a o Lence (té nové) jsem jí ze začátku nic neříkal. Přišlo mi to trapné. Těsně před Vánoci jsem jí ale vše řekl a odjel do svého domácího města, užívat prázdnin. S lenkou jsme byli v kontaktu, S Káťou minimum, i když jsem na ní občas myslel. Občas nějaký ten skype rozhovor, který se protáhnul na 5h, ale to je vše (i když není to tak málo :)). Na Šťědrý den jsem jí poslal báseň, kterou jsem jí napsal, už v Září, ale nikdy nebyla odvaha ji poslat. Řekl jsem si, teď už je to jedno, je to skvěla holka, zaslouží si vědět, jak moc jsem jí měl rád. Ona přes tu svou neprostupnou masku je hodně citlivá a křehká, už jsem jí měl možnost vidět plakat. Většinou proto, že jsou na ní lidé neprávem zlí jen proto, že je hodná a neodpovídá na útok útokem, ale ústupem. Od těch protiútoků jsem tu byl já, ale nebyl jsem s ní vždy, že..... :) Ta básnička na ní udělala dojem a poděkovala, dokonce mi na skypu přes webcameru ukázala jak hraje na klavír. Oprašila schopnosti po 10 letech :)). Pak zas nastalo ticho. Na Vánoce u nás byl bratr, který žije v cizině a jezdí k nám jednou do roka na návštěvu. Byl u nás do Štědrého dne a pak pár dní v PRaze, když odlétal (asi 29.12., koho nepotkal na letišti? Káťu, trošku se znají, jednou jsme spolu byli dohromady venku. Hned mne o tom bratr informoval, jelikož on našich trablích ví už od začátku. Hned mi začal říkat, že toto už nemůže být náhoda, že když se v momentě kdy příjede na letiště potká s KáŤou, která tam v rámci brigády také jen odvážela hosty hotelu. Já mu na to řekl, že to prostě nahoda je, protože už jsem nechtěl věřit na věci, jako že k sobě patříme apod, tyhle myšlenky mě akorát ničily v době předchozí. Ještě ten den mi Káťa napsala mail a stalo se z toho x mailů sem tam, vzájemného poštuchování. Zas mě nahlodala mrška :). Ale řekl jsem si mám Lenku a bude to dobrý. Následovala několikadenní oslava silvestra, kde se mnou byla i Lenka a následovala návštěva jejích rodičů, protože bydleli kousek od místa oslavy. Tam jsem také několik dní strávil. Bylo to fajn, s rodiči jsem si padl do noty, s Lenkou vše super, byl jsem rozhodnutej, že je vše vyřešeno. Na Káťu jsem ani moc nemyslel :D. Po návratu do Prahy jsem měl jasno. Jenže jakmile jsem vstoupil do třídy, zbylo na mne jen místo přesně za Káťou, ona se na mě otočila zasmála se, nový vlasy, nádhernej ůsměv, magický oči a celá moje obrana se sesypala jak domeček z karet. Já si to nepřipouštěl, ale zas bylo rozhodnuto za mne. Ona byla najednou tak milá, snažila se se mnou trávit čas, dotýkala se mne... Říkal jsem si, že si jen hraje a držel si trochu odstup a trochu moc okatě naznačoval, že prostě s Lenkou je mi dobře a jak často s ní jsem. Jenže čas jsem s ní zas začal trávit víc a víc. Posílala mi písničky, ať si všímam textu, ze kterýho jasně plynulo, že o mně hodně přemýšlí a že to chce vrátit zpátky. Po čase už to takhle dál něšlo a já věděl, že radši budu sám, než si nalhávat, že chci být s Lenkou, Rozešli jsme se. Vzala to celkem v pohodě, ale vzhledem k tý návštěvě rodičů to bylo trapné. Moji rodiče jsou na mne doteď naštvaní. S Káťou jsme se začli vídat jako dřív a jednou po cestě z třídní popíjené jsem jí řekl ať mi dá pusu. Dala na tvář, s čím jsem se nespokojil a po kratší potyčce jsem si "vynutil" kratší líbání. Pár dní na to jsem byl u ní s "bublinkami", ale vzhledem k tomu, že jsem měl asi 39 teplotu, nevyšlo to, tak jak mělo, i když bylo evidentni, že ona by nebyla proti. Pak jsme se pár dní nevideli, já doma sám s horečkami a nenapadlo mě nic jinýho, než si trochu vynutit pozornost :D. Byla to chyba a došlo k výměně názoru via email. Kde jsme si vyříkali, co nám na druhým vadí. Že o nás hodně přemýšlí, že má strach, že by do vztahu nemohla jít tak naprudko jako já. Že mě má rada, ale měla pár vztahu, kdy jeden miloval a druhý měl rád a skončilo to špatně, že by si o tom někdy chtěla popovídat. Tak jsem jí napsal, že mi teda neměla dáavat najevo, že jí chybim apod a že není co řešit, že o tom, že mám bejt zase kamarád mě nepřesvedčí. A že mohla rovnou říct, že to líbání ji vadilo... NA to ještě přišla odpověď, že jsem to špatně pochopil, a že jí to nevadilo. Druhej den, trochu naštvanej, jsem jí poslal mail, že už nic řešit nechci, že spolu můžem spát, ale kamarád být nechci. Formuloval jsem to trochu hustě a tak přišla očekávaná odpověď. Zhnusenej smajlík a že si teď příjde jak prostitutka, buď dáš, nebo zmiz. Vysvětlil jsem jí, že tak to myšleno nebylo. že jsem ochoten přistoupit na fyzickej vztah, když víc dát nechce,ale na kamarádství jsme moc daleko a ať mě jako kamaráda nebere, že kamarádek mam dost. Prý všechno chápu blbě a že už nemá sílu mi to vysvětlovat a ticho. Tejden jsme si nic nenapsali, teď je na horách. V den její odjezdu jsem měl přednášku ohledně lítaní a koukali jsem na leteckou katastrofu, při který zemřelo hodně dětí včetně jejich rodičů. Dostal jsem o ní strašnej strach a tak jí napsal ať dá na sebe pozor. Napsala hezkou odpověď a ať se mám hezky. Teď už si zas občas napíšem, dneska má narozeniny, tak jsem jí popřál. Vidíte jakej jsem masochista? Proč jsem do toho znovu šel, když jsme téměř tam, kde jsme byli? Člověk se nepoučí a srdci neporučí.... V pondělí spolu slavíme narozeniny, protože jsme spolu o pár dní. Oba Vodnáři, možná proto je to takováhle šílená story. Navíc jsem se potkal s bývalou přítelkyní, která mi řekla: Vidíš já Ti od začátku říkala, že tě takhle slečna dostane a nejvíc jsem se jí bála.... Měla pravdu slečna... Hezký den přátelé, nechť jsou vaše vztahy jednodušší protože toto je šílená detektivka :D
realsquee

Příspěvekod Slunečnice v 25. listopad 2009, 13:04

I když jsem nereagovala, četla jsem. Přeji vše dobré :koniczinka: :suny2: .
Slunečnice

Příspěvekod realsquee v 09. listopad 2009, 10:37

Tak se s Vámi loučím, se spolužačkou vše vyřízeno, přátelství - :)). Není to uplně jak jsem si to představoval, ale padl mi slušný kámen ze srdce a ubylo zbytečného přemýšlení a trápení. Ufff. Jen jsem to s ní nemusel řešit pod vlivem, protože si nic nepamatuju. Vím akorát, že mi říkala, že ani nevěděla, že se o něco snažím. Zvláštní, když to kolem mne a i ve škole viděli všichni.... Tak zas někdy a děkuji za rady :))). Sepsal jsem tu slušný román a když to tak čtu, celkem chaotický kousek se mi zadařil :)
realsquee

Příspěvekod realsquee v 01. listopad 2009, 10:35

Mail jsem napsal ráno potom :)). Prostě to muselo ven. Od té doby jsme se viděli a přišla mi milejší, uvolněnější, ale to taky mohlo být mnou, protože mně tím mailem spadl kámen ze srdce a sám se chovám taky uvolněněji. Každopádně odvahu se jí dotknout téměř němám, jen letmo :))). Zase budu muset nějakou nabrat. Den po mailu jsme spolu zase celý stravili spolu a byl skvělý. Jsme si pořád blíž, já jen prostě nevím, jestli mám dál něco "řešit" nebo to nechat doběhnout samospádem :)). Co cítím, ví. Navíc to jistě vidí. Takže další kroky nechám na ní... Včera jsem byl s ní a její rodinou v divadle (bylo to dohodnuto už dlouho dopředu, takže bych to zase nesváděl na můj mail :)), rodiče má fajn a já jsem jim nejspíš taky sympatickej, tak snad mamka zapracuje :))). No začínám být z celého toho vztahu tumpachovej. Já jednoznačně vím, co cítím. Ona podle mne neví, anebo se stále přesvědčuje sama, že lásku necítí, přitom, když se na ní podívám, rozesměju jí, něco trochu zanotuju, přinesu jí dárek (drobnosti, většinou moji rukou volšovou vyrobené) tak vidím, že s tím sama bojuje.... Tak moc si zvykla být s každým přítel a zažila několik nepěkných vztahů, že z toho má strach. Má strach, že budu jako ti ňoumové asi, nebo já nevim. Anebo si to namlouvám....
realsquee

Další

Zpět na Povídání o životě a lásce