Prosim o radu. Stale ten isty problem.

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Prosim o radu. Stale ten isty problem.

Příspěvekod Stáňa v 06. říjen 2009, 9:54

Ajky Hyena,
moc zdravím....ráda tě tady vidím!!!!
Psala jsem, že i já tady rozebírala svůj problém!!!! Pokud máš dost času, tak ho najdeš Láska a vztahy a začíná to na straně 15. Jo a budeš se muset obrnit velkou trpělivostí..pokud ho budeš chtít dočíst až do konce....příběh je dlouhý....je to menší slohová práce na pokračování....
Zatím pá, letím nakrmit dítě, uložit ho do postýlky a pak šupem do práce :lol: :iconwink:
Pá Stáňa
Stáňa

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Stáňa v 29. září 2009, 20:52

Ajky Hyena :koniczinka:
moc tě zdravím ale taky omlouvám, že jsem nepísla.......měla jsem nějaké osobní problémy a ty mě docela vyšťavovaly. Hodně si vyčítám, že jsem nereagovala dál.....občas jsem tady nahlédla, ale neměla už sílu psát. Každý z nás se s něčím potykáme, trápíme se nad něčím.... někdy stačí čas, aby si člověk srovnal v sobě pár záležitostí, někdy potřebuje podporu druhého, každý problém si žádá jiné nároky a protože jsme lidé, potřebujeme jeden druhého, takže si myslím, že je to přirozené.....vyslechnout druhého, podržet ho, či nakopnout.....ale stejně vše ostatní záleží na člověku samotném, jak se ke všemu postaví a ještě jednou skláním poklonu......málokdo si to dokáže v sobě srovnat, tak jako ty...obdivuji tě. jsi velká osobnost!!!!! :clapclap:
Dej mi prosím vědět, jak se ti vede, jak to dopadlo s tvou láskou....atd
Zatím pá Stáňa
Stáňa

Příspěvekod hyena52 v 17. září 2009, 12:59

Ahojte.
chcel by som vam povedat ze som zacal na sebe pracovat a viac sa o seba starat. davam si pozor na zovnajsok aby som bol upraveny vzdy ,oholeny a nevyzeral zanedbano lebo viem ze aj to pridava cloveku na cene, a to hlavne ze som zacal pracovat aj vo vnutri. dakujem vam tu vsetkym ze ste mi poradili a pomahali mi radami, stanke za prvy prispevok ktory ma nabudil ze su ludia ktory ti chcu pomoct a zaujimaju sa o teba aj ked ta nepoznaju ale maju dobre srdiecko. dakujem za kazdy prispevok a hlavne tebe ,,,ty vies ze myslim na teba,,,,ktora si mi dala usmev na tvar a posunula ma velmi do predu, za rady a podporu. som rad velmi ze som nasiel tuto stranku a vas vsetky. viem ze pozityvne myslenie je strasne dolezite, nestracat nadej. netlacit na problem, dat cloveku priestor, vediet svoju cenu a tym sa clovek zacne mat radsej a aj ostatny ta budu tak vnimat lebo to zacnes vyzarovat. nelutovat sa ale riesit veci- a niekedy je riesenie aj neriesit nic uvolnit sa zacat zit a ono to prilakas a vyriesi sa to. viem ze clovek nemoze prestat na sebe pracovat ked uz je dobre ze ho to ma nabudit aby pokracoval v nacatej ceste. :koniczinka: :3057: :023: :iconwink:
hyena52

Příspěvekod hyena52 v 14. září 2009, 8:41

Pekny den prajem vsetkym.

Velmi mi chyba a chcel by som byt s nou. Od minulej soboty co odisla s tym ze potrebuje pauzu a cas sa mi ozvala len raz a to v pondelok minuli mi napisala sms a potom volala ze mi napise papiere co musim odovzdat na urad, v utorok som jej to priniesol na co mi povedala ze mi to do konca tyzdna napise. Rozlucili sme sa a od vtedy ziadna komunikacia no proste nic, ani mi nezavolala ze mam ten papier hotovy. Mozno mysli ze sa mi ozvala ten pondelok prva ze sa mam asi ja teraz, lenze ona chcela pauzu tak by mala ona prva spravit dake kroky. Raz sa uz zobrala a odysla odomna bez dakeho dovodu vtedy sa proste odula rozculila za nic a neozvala sa 3 dni. Po 3 dnoch mi volala vecer a plakala ze ci som spokojny ze je to takto, vratila sa vtedy ku mne naspat, lenze teraz je to uz 9 den co je prec a mne a ja neviem co dalej.
hyena52

Příspěvekod Iwanka v 11. září 2009, 10:47

Ahojky děvčátka... Ahojky Hyeno.

Tak nevím, co ti ještě napsat....děvčata ti už v podstatě odpověděla a ty jsi i četl článeček, který tě nějakým způsobem oslovil... Takže i to je skvělé, že se jen tak nezvdáváš a hledáš odpověď + nějaký návod jak to udělat, aby jsi nebyl takový jaký jsi...

Láska prostě nemůže druhého vlastnit. Láska jen Je a je třeba v ní najít rovnováhu. Přílišná péče o druhého může škodit, jak jsi se sám přesvědčil.... To máš jako s kytkou - když ji budeš stále hýčkat, stále kolem ní "tancovat", stále jí zalévat a hnojit a vlastně jí ani nedáš prostor aby se nadýchla, aby i vyschla... tak ti jednoho dne zahyne. A to samé je u lidí.... Nedokážeš-li ženě dát prostor pro dýchání, pro její osobní sovodu, bude cítit, že se dusí a uteče ti - i kdyby tě sebevíce milovala.
Umění je umět nechat druhého být, když on potřebuje. I to je projevem lásky - poznat, kdy ten druhý potřebuje svůj čas pro sebe...

Takže je-li to, co jsi popsal, tvůj stále se opakující problém a víš o něm, pak není nic lehčího než to změnit. Protože je skvělé, že chceš s tím něco dělat a chceš to i změnit. A tak stačí udělat další krok a máš vyhráno... ;-) Ten první krok jsi udělal, že jsi to začal řešit...

Zkus si říkat například takové pomocné větičky:
Dovoluji si být v lásce pokorný, moudrý, harmonický a svobodný. Vím, že láska je všude kam se podívám a mám jí vždy dostatek pro sebe i pro druhé. Rád dávám druhým bezpodmínečnou, svobodnou a harmonickou lásku...
Víc mne nenapadá... Nebo si zkus nějaké podobné větičky sám sestavit. Měly by být pozitivní, nedávej do nich negativní slova... A měly by řešit problém, s kterým bojuješ.

Držím ti palce, ať to zvládneš. Zatím papa a dej vědět jak pokračuješ... :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Slunečnice v 11. září 2009, 8:56

Ahoj Hyeno,

možná, že v Lásce vyhrává ten, kdo má rád míň, ale myslím si, že SPOKOJENÝ, ŠŤASTNÝ A NAPLNĚNÝ je ten, kdo má druhého rád STEJNĚ JAKO SÁM SEBE. To jsi ale už pochopil a to je skvělé, jen teď na tom zapracovat v realitě, což možná ještě chvilku potrvá, ale určitě to půjde :023: .

Myslím si, že s tímto problémem vůbec nejsi sám a že se vyskytuje poměrně stejně často u mužů i u žen. Bohužel reakce druhého je úplně normální a přirozená - člověk chce být prostě s tím, do koho se zamiloval, a pokud se ten dotyčný změní, už to jaksi není ono. Vím moc dobře, o čem píšu, protože jsem byla na Tvém místě, procházela jsem podobným vztahem, změnila jsem chování, protože jsem chtěla, aby mě přítel měl rád, ale on si mě místo toho přestal vážit :lol: . Vím, že i mně chvíli trvalo, než jsem se naučila být sama sebou - ze strachu, že už mě okolí nebude mít rádo - ale zdánlivě paradoxně je OPAK pravdou - pokud se projevíš takový, jaký jsi, možná to chvilku potrvá, zvlášť když byli zvyklí na určité Tvé chování delší dobu, ale nakonec je to ta nejlepší cesta, osvobodíš především SÁM SEBE a budeš mít i mnohem víc energie - té energie, kterou jsi vkládal do svého "nepravého" chování.
U Tebe konkrétně by vyloupnutí Tvého Pravého JÁ, mám pocit, mělo okamžitý pozitivní ohlas.

Tak Ti moc držím palce a věřím, že to dokážeš, když sis tak krásně uvědomil, kde je chyba :koniczinka: :idzjuz: .
Slunečnice

Příspěvekod Tianka v 11. září 2009, 7:31

Ahojky Hyena52,
tak jestli ti mohu poradit tak své přítelkyni již nevolej a prosímtě nevnucuj se.
Vím je to těžké když miluješ celým srdíčkem a moc to bolí.
V lásce vyhrává ten kdo má rád mín.
Tak si prostě udělal něco špatně co jí od tebe odradilo.Moc toho s vašeho vstahu nevím,potřebovala bych vědět více.
Jestli chceš tak ti dám své ICQ a rozebereme to kde si udělal chybu a děláš.
Je to dost delikátní záležitost a zde ji nelze rozebírat.
Zde je mé ICQ 368 446 319.
Přidej si mě a já na ICQ jsem každý večer od 19.00 do 20.00
Určitě vím kde děláš chybu a poradím ti.
Měj se zatím moc hezky.
Tianka
Tianka

Příspěvekod hyena52 v 10. září 2009, 12:05

Ahoj.
No nic noveho nie je u mna, v pondelok sa ozvala -napisala sms a poobede mi volala ci pridem k nej do roboty ze mi napise papier ktory potrebujem odovzdat na urad. Dohodli sme sa na utorok, prisiel som k nej dali sme si pusu na privytanie odovzdal podklady a chvilku porozpraval,pytala sa co mam noveho tak som jej vravel kde som bol s malou a tak.... ja som sa jej tiez spytal ako v robote lebo tam bola 2 den (ma konecne robotu po roku/ nepytal som sa co s nami a bol som v pohode usmiaty a kludny. Ked sme sa lucili isiel som jej dat pusu ale ona sa odtiahla,bolo mi to cudne ved na zvytanie sme si dali, spytal som sa ci mi neda pusu a ona ze nie, tak som jej ju dal ja. Mozno som to nemal vobec robit a mal som to nechat tak ale v tej chvili som jej mal chut dat pusu tak som to spravil. Usmial som sa a poprial jej pekny den ked odchadzala bola taka odmerana ani na mna poriadne nepozrela a isla spat doroboty. Od vtedy ubehli 2 dni a ziadna komunikacia ziadna sms a ani hovor, chyba mi to ,obcas sa pozrem na telefon ale neboj nestracam nadej verim si ze sa vrati a este nam to pomoze vsetko. Zda sa mi ze anieli mi naznacuju aby som to bral v pohode zacal verit sam sebe svojej hodnote cloveka , zacal som sa mat rad, nedrzat tento problem a netopit sa v nom a anielikovia mi pomozu. Musim im ho odovzdat ,verit a pockat na zazrak a uzdravenie a obnovenie vztahu. :3057:
hyena52

Příspěvekod Stáňa v 09. září 2009, 12:07

Ahoj Hyena,
moc si vážím, že dokážeš opravdu nad tím takhle přemýšlet. Málokdo si dokáže říct...i já mám podíl na tom, co se stalo!!!! Klobouk dolů!!! :clapclap: :2498:
Většinou si lidé akorát řeknou.....já dělám maximum a co ten druhý?...vůbec se nesnaží.
Věřím, že ty to v sobě zvládneš!!!!!!! :023:
Drž se :surf: a buď svůj, měj se rád a dělej radost i sobě!!!! Aby člověk mohl lásku rozdávat, tak v první řadě musí mít rád sebe. A věřím :yesyes: , že jsi člověk, na kterém je spousta věcí, pro které se máš mít rád.
Dej mi vědět, jak se držíš a jak to s tvou láskou vypadá......jestli se ozvala, nebo jestli se to pomalu všechno vrací zpět (vy dva k sobě) atd.....
Jsem moc zvědavá, co? Ale co chceš po ženské :12lol :angelicek:
Tak se měj a pak zase písni, ju???
Stáňa :hello:
Stáňa

Příspěvekod hyena52 v 08. září 2009, 10:27

Ahoj :iconwink: .
Premyslal som vela nad tym a uvedomujem si moje chyby ktore robim vo vztahu, myslim ze uz to je prvy krok dopredu a druhy a asi este vecsi je to ze idem s tym nieco robit. Zacal som robit vzdy tu chybu ze som po case ich na silu tlacil k sebe a oni namali moznost si vydychnut a tesit sa na mna a to ich zvezovalo a sputavalo, potom som sa este viac snazil na silu a tym to cele gradovalo. Dalsiu chybu som robil to ze som myslel len na nich a na seba som uplne zabudal a zanedbaval som to co mne robilo radost, prestal som sa mat rad lebo vsetku lasku som daval nim. Uz viem ze sa clovek musi mat rad aby ho mali radi aj druhy. Pozerat sa aj na seba vediet si presadit aj nieco svoje nie na silu ale rozvazne a kludom a nebat sa povedat nazor ,nemysliet len na to co by to mohlo sposobit. Viem uz ze clovek sa nemoze stale len bat lebo ked sa niecoho boji tak to len privolava. Zo zaciatku som bol osobnost bol som to ja taky aky som presadil som si to co bolo dobre a nebal som sa ze ju stratim bol som uvolneny bez strachu preto som vyzaroval a pritahoval ich k sebe, po case ma sputal strach,obavy ze ich stratim a stal sa zo mna iny clovek,uz viem ze preto som sa im zdal iny aj ked to nevedeli presne popisat, viem ze chceli mna a nie moje ustrachane decko co bolo potom. Preto mi vraveli ze sa zamilovali do chlapa a teraz nim niesom. Zacal som na sebe pracovat a vsimat si moje kvality aby som zostal sam sebou,zacal som si viac verit a strach posielam prec ,dufam ze moje podvedomie to zacne tiez vysielat a pritiahne ju ku mne. Verim ze nieje este neskoro a znova zahori vasen v nasom vztahu .

Dakujem za rady a podporu.
hyena52

Další

Zpět na Povídání o životě a lásce