Bolí mě srdce a jak zase něco obnovit

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Bolí mě srdce a jak zase něco obnovit

Příspěvekod Klokan v 31. květen 2009, 9:38

Díky za odpověď. připadám si jak mezi mlýnskými kameny
Klokan

Advertising program
Reklama

Re: Bolí mě srdce a jak zase něco obnovit

Příspěvekod sibila v 29. květen 2009, 14:04

Zdravím Klokane a vítám tě mezi námi :idzjuz: :idzjuz: :koniczinka: :koniczinka:

Ty jsi blíženec a partnerka je Váha:Jste atraktivní a velmi zajímavý pár. Oba jste vášniví, žádný z vás není ani příliš žárlivý, ani příliš panovačný, vaše povahy se vhodně doplňují. Blíženec a Váhy se k sobě výtečně hodí, už proto, že mají hodně společného. Blíženci i Váhy oplývají velkým množstvím duševní energie. Společně můžou přijít s velkým množstvím myšlenek a nápadů. Láska zde nechybí, ale kvůli časté nerozvážnosti Vah může bystrý a aktivní Blíženec znejistět. Jste vhodnými partnery.
Ale tady opravdu je třeba pokračovat v terapii a je jen na tobě jestli se ti podaří partnerku přesvědčit o úspěchu.Pokud nebude pokračovat v terapiích,tak nevím, ale ty to osobně vzdáš,protože na tvou psychiku toho bude moc.Ještě nějaký čas to můžeš vydržet,ale nepovede to k lepšímu a je to strata času i když vím,že to bolí,ale láska už je taková.Přeji ti ,ať si partnerka dá říct a ať váš vztah nabere ty správné obrátky plné harmonie a štěstí.....Sibi
sibila

Bolí mě srdce a jak zase něco obnovit

Příspěvekod Klokan v 29. květen 2009, 12:50

Ahoj,

jsem tu poprvé, ale snažím se najít pomoc, kde se dá. Jsem s přítelkyní cca 1 rok. Vstoupil jsem do určitého závzku, který jsem jako závazek necítil. Přítelkyně měla již potomka ( malého Kubu), kterému je šest let. Asi 4 měsíce jsem jí nadbíhal a dával jí na jevo, že mi na ní záleží a náš začátek byl značně váhavý, protože její předchozí vztahy nikdy nevyšly. S Kubou jsme si navzájem vytvořili pouto, jako bych byl jeho táta ( během snad jedné hodiny) a začali jsme všichni společně cítit, že bychom mohli fungovat jako jedna nádherná rodina. Petra byla ze začátku úžasná a pozorná a každé milování s ní bylo vždy jako poprvé. Něco tak nádherného jsem nezažil ani v manželství. Podotýkám, že je mi 28 let a Petře 30. Po třech měsích začala její péče a pozornost opadat do apatie a začala se stahovat víc a víc do sebe. Již na začátku mě varovala, že se jí to stává pokaždé, a že doufá, že to bude jiné. domluvili jsme se´, že na sobě začne z hlediska psychiky troškupracovat a začal docházet na psychoterapie založené na hypnoze. Po ttřech sezeních se vše najednou obrátilo zase do starých kolejí a nějak jsme věděli, že je zase všechno v pořádku. Nicméně meziobdobí terapií, kdy jsme se nemilovali a nesměl jsem se jí dotknout a za tu dobu jsem ji neviděl ani nahou trvalo 5 měsíců. Ačkoli ji psycholžka varovala, že to je jen dočasný stav, a že je potřeba pokračovat, Petra všechna sezení ukončila. Asi koncem února ( tedy po 3 týdnech) se najednou přes noc obrátila situace a opět začalo její uzavírání a zase nekonečné debaty. Karty nám řekli, že spolu budeme 18 let a budeme mít spolu děti. Jen, že jsme všechno udělali na ruby, a že musíme makat. A nebude to lehký. Tak jsem se obrnil trpělivostí a neustále Petře ustupuji, hlavně kvůli Kubovi, aby nebyly hádky. Nemluvím o milování, o nás, nedotýkám se jí a snažím se respektovat její prostor. jenže má pocit jakoby mě chtěla úplně vytěsnat. Nejvíc tím trpíme všichni tři. Atmsféra se dá krájet . Miluji ji takovou jaká je, ale z ní čiší jenom chlad. V úterý jsem se dozvěděl, že se mnou vlastně být nechce, a že jsem jen kamarád a že se se mnou dusí. Na otázku jestli mám tedy odejít mi odpověděla, že by to bylo lepší, ale že na druhou stranu nechce kvůli Kubovi, abych odešel.,protože si prý z nikým tak nerozuměl a nikoho neměl tak rád jako mě. Mám pocit, že už ke mě nic necítí a nevím jak z toho ven. Trvdí, že jsem opravdu skvělý pratner, ale že mě prostě jako partnera brát nemůže, protože, čím víc se snaží a má pocit, že by měla něco udělat, tím víc se jí nechce. Mám pocit, že už nechce pokračovat, jenže já si myslím, že to je jen otázka času. Proč by mi ještě před nedávnem říkala, že bychom mohli mít ještě jedno děcko. Říká, že mě nemiluje, ale přitom žárlí na každou ženu, s ktrou si povídám trošku dýl. Můžete mi někdo poradit. co mám dělat.
Ten pocit že jste ve vztahu sám mě užírá a bere mi síly, , ale nechi nikoumu ublížit. Když odejdu ublížím Kubovi a sobě. Když ne, tak ublížím jí.

Petr
Klokan

Zpět na Povídání o životě a lásce