Trápení

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Trápení

Příspěvekod karkůlka v 28. květen 2009, 7:42

Děkuj vám oběma za názor a čas. Máte pravdu, zase tak stará nejsem a pořád doufám a často i prosím andílky, ať mi do cesty příjde ten správný partner. :3057: Ten co s ním budeme tvořit vzájemně se doplňujíci dvojici. Tlačit na pilu nebudu, vím, že co se má stát se stane a tak budu jen chodit s očima otevřenýma. Doba je teď fakt zvláštní, moc uspěchaná a zdá mi jako by láska, porozumění byla potlačena. To ale nechci být pesimistická :) Přeji krásný sluníčkový den.
karkůlka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod sibila v 27. květen 2009, 17:02

Zdravím vás všechny děvčata(i ty odrostlejší :1518: :3057: )
Babrlinka má naprostou pravdu až život prověří sílu lásky a vztahu a ne žádné kyvadlo.kyvadlo je k potvrzení výkladu a podaní informací na které se odpovídá prostě jen ano-ne.Na vztah a lásku se ptát kyvadla je pošetilé a věř karkůlko,že mužský který prověřuje tvůj vztah k němu kyvadlem je......není co dodat.Já vím,že to bolí,ale nedej to na sobě znát a s úsměvem vzhůru do dalšího života,protože tímto vztahem život nekončí-ba naopak ti otevřel cestu k nové a té pravé lásce.Tak ti přeji hodně štěstí....Sibi
5817765_328320.gif
5817765_328320.gif (318.06 KiB) Zobrazeno 9754 krát

posílám ti štěstíčko tak se ho drž.....pa
sibila

Příspěvekod babrle v 27. květen 2009, 15:56

Přesně děvenky ,rozum a srdíčko,kyvadlo se může ovlivnit a karty stéjně a hlavní je srdíčko,je to otom,že když máme rádi opravdu,tak nám nic nemůže zabránit mít rád.Já jsem Beran a můj muž Ryba a neměli bychom spolu vůbec žít ,přitom je to spoustu let co jsme spolu.Sice to byla někdy itálie ,ale to záleží na obou.Nato,zda tě někdo bude mít stále rád není žádný jíný recept,nežli pochopení,odpouštění,tolerance a láska.Nezoufej kvůli věku,dnes je jiná doba a tak netlač na pilu.Někdy když něco moooc chceš,tak se to zrovna nedaří.Důvěřuj sobě,hýčkej se ,skrášluj se,miluj se a važ si sama sebe a hlavně dívej se kolem sebe,protože tam možná potkáváš to pravé srdíčko a ty to nevidíš.Držím ti palečky a nejsí stará,jseš zrovna vtom pravém věku . :3057: :suny2: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod fujarka v 27. květen 2009, 11:06

já myslím, že se mu stalo, něco co nazýváme kartářské zacyklení, už jsme tohle téma rozebíraly v tématu věštění z karet, předpokládám, že s kyvadlem to bude podobné... v těchto případech nejlépe zabírá obyčený selský rozum :idzjuz: :idzjuz:
fujarka

Příspěvekod karkůlka v 27. květen 2009, 10:53

Děkuji Fujarko za odpověď. Já to v podstatě uvniř cítím tak jako Ty. Že v tom je trochu žárlivosti a hlavně pokud mám vztah a cítím se v něm spokojený-á, tak se o citu nemusím utvrzovat pomocí ničeho.To mám sám vědět a cítit. Nejspíš i ve svých 39 není vyzrálý a třeba bych se časem s ním trápila. Nevím. Každopádně svěřené trápení je poloviční trápení ;) a je mi teď mnohem líp. Je fakt, že po třicítce je výběr můžu hodně zůžený a nikdo nechce být dobrovolně sám, ale věřím že i na nás co jsme singl se dostane. :koniczinka: Ještě jednou děkuji za Tvůj názor :rosa14: a přeji krásný den. :papapa:
karkůlka

Příspěvekod fujarka v 27. květen 2009, 8:22

ahoj Karkůlko,
pryč od něj. Nezlob se, ale to by mohl tak někdo na mě zkusit, že mu něco řeklo kyvadlo.
Pokud je duchovně vyspělý, jak říkáš, tak by měl vědět, že když se ptáme na takovéhle věci (na které se neptá!) tak občas dostaneme přes prsty. Nebo kyvadlo mohlo i něco ovlivnit, jeho strach nebo nějaký temňoušek. Všichni mají svůj rozum a své pocity a tím by se měli řídit, takže pokud ti nevěří, tak je to jeho vnitřní pocit a je to problém. Pokud je ovlivnitelný kyvadlem, tak je labilní a za nic nestojí. Také z toho co popisuješ cítím žárlivost, pokud to netípneš hned na začátku, tak tě bude citově trápit. Zkus mu třeba říct, že to není pravda a ať tě tou svou žárlivostí přestane obtěžovat, že je to pouze v jeho mysli. Promiň, že jsem tak přímá, ale dost mě štve, když se někdo schovává za duchovno a odmítá převzít odpovědnost sám za sebe. Přeji ať se netrápíš. A už vůbec si nedělej nic ze svého stavu, bez chlapů je nás tady víc a i starších než ty, prostě nejsou na skladě a je třeba vyčkat až přijde zboží :1518: :3057: :3057:
fujarka

Trápení

Příspěvekod karkůlka v 26. květen 2009, 12:22

Krásný slunečný den.Zdravím vás všechny tady, jsem tu nově přihlášená i když stránky pravidelně navštěvuji a pročítám. Nikdy jsem sem nechtěla, nebo nepotřebovala psát,až dnes. Nevím co mě k tomu vede, možná jen, že se potřebuji svěřit nebo i trochu poradit. Mám trápení s láskou. Jsem i ve svých třiceti sama. Asi mám nějaký problém v sobě, protože vztahy tak po třech letech skončí. Následují dlouhé pauzy, kdy jsem sama, nejsem typ co se dokáže ihned zamilovat jinde. Můj poslední, a ten mě dost trápí, skončil po 7 měsících. Byla to víkendová láska s mužem o 8 let starším. Začátky vždy krásné, je to duchovní člověk, probírali jsme věci, které jsem s nikým neprobírala, aby mě neměl za blázna.Cítili jsem se spolu nádherně. Plánovali jsme mé přestěhování k němu, protože stavěl dům. Okolo vánoc se začal chovat jinak a když jsem se na Silvestra zeptala co se mezi námi děje odpověděl, že mi to řekne až na druhý den, že nechce nám kazit Silvestra. Stejně jsem to z něj vytáhla. Prý mu kyvadlo řeklo, že jej nemiluju, ale jen mám ráda, jsem s ním pro peníze (pochází z velmi finančně zajištěné rodiny). Přesvědčovala sem ho, že o není pravda, že snad sám cítí jaké jsou mé city k němu.Vznikla hádka, do toho zavolal známý a já s ním dlouze povídala.Tak jak je to o Silvestru, když si volají známí.V podstatě od Silvestra jsem u něj nikdy nebyla, sám přijel za mnou třikrát. Objímal, říkal jak mu chybím, ale prý mi nedokáže odpustit tu hádku a že jsem nevysvětlila kdo byl muž se kterým jsem mluvila. Prý když má člověk problém, mluví s tím kdo je jeho srdci nejbližší. Nešlo vysvětlit,že on jako ten nejbližší mi říkal věci co bolely a ten kamarád je fakt kamarád co se zeptal o Silvestru jak se mám. Nikdy nepadlo slovo rozchod, konec a já na něj denně myslím, skoro každý týden se mi o něm zdá. Cesta zpět nejspíše není i když já stále žiji v naději že je, protože mě k němu něco táhne.Tohle se mi nestalo nikdy. Vyrovnávala jsem se s rozchody jako s událostmi co se musely stát, ale tento člověk se mi dostal pod kůži.Doufám,že popis nepůsobí moc zmateně, psala jsem to jak mi myšlenky přicházely. Myslíte, že karty by mi mohly dát nějaké odpovědi?Děkuji
karkůlka

Zpět na Povídání o životě a lásce