Je mé rozhodnutí správné??

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: je mé rozhodnutí správné??

Příspěvekod jessicca v 27. květen 2009, 7:11

Ahoj Violet :suny2: ,
prosila jsem andílky a po 4 měsících jsem zatím "na rok" sehnala pronájem a těším se, že budu konečně s dětmi...Děkuji Ti za vzkazík, co jsi mi napsala, vím, že je v něm 100 % pravda. Jen nechápu, proč okolí mého partnera mě odsuzuje, že od něj chci jít pryč, že mu beru dítě atd... Bude to pro nás nelehká zkraje situace, z důvodů finančních, ale vím, že to zvládneme...Krásný den...Iveta :papapa:
jessicca

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 25. květen 2009, 20:54

Ahoj Jessicco,
jak můžeš žít s chlapem, kterej Ti ponižuje děti a kterej Ti vyhodí Tvojí dceru z bytu či domu?! :evil: Copak je nemáš ráda? Trochu sebevědomí a sebeúcty! Já bych ho hnala namyšlenýho vulgárního narcisa! Ty žiješ u něj? Jestli ano tak šup hledat podnájem nebo něco podobnýho a popros andílky ať ti pomůžou s hledáním :1258: :1518: Tohle si nenech líbit a už vůbec tím, že ho náhodou chytne otcovskej pud! Se podívej jak se choval před tím! Tak Ti přeji hodně štěstí v hledání :3057: :smil68: :koniczinka:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod zdenička v 18. květen 2009, 10:16

Ahoj Jessicco, :suny2:

jedna věc je podpora k rozhodnutí, které není vůbec lehké a potom odvaha toto rozhodnutí uskutečnit. :suny2:
Ale moc ti přeji, aby jsi tu odvahu našla a aby se ti začalo dařit lépe a hlavně jsi už byla šťastná. :suny2:
Zasloužíš si to. Měj se pěkně. Z. :3057:
zdenička

Příspěvekod jessicca v 17. květen 2009, 17:47

Ahoj Zdeničko, :sun_sun: děkuji moc za Tvou povzbudivou odpověď..dodala mi sílu a už se opravdu teším až budu se svými dětmi...tak to prostě cítím...díky moc, krásný zbytek dne :idzjuz: Iveta
jessicca

Příspěvekod zdenička v 16. květen 2009, 18:18

Milá Ivetko, :smil68:
udělat v životě jakoukoli změnu je velice těžké. Vím to z vlastní zkušenosti. :zalamany:
Začínala jsem v životě mnohokrát, ale nikdy nelitovala. Vždycky to bylo lepší. Vždycky. :suny2: :suny2:
Odejít ze vztahu, kde se trápíš, a dlouhodobě si to uvědomuješ, není lehké, ale za čas poznáš, že osvobozující. :3057:

Myslím si, že život bez vlastních dětí, nemůže být pro tebe nikdy zcela naplněn. :suny2:
Nemluvím z vlasntí zkušenosti.
Já jsem nežila s partnerem, s kterým bych vychovávala svoje děti ještě z prvního vztahu.
Ale zažila jsem to u své nejlepší kamarádky.
Bylo to peklo, co ji dělal. A ona přitom je žena velice energetická, nechápala jsem, že si to všechno ponižování nechává líbit. :zalamany:
Pochopila jsem, že to trpěla kvůli synovi z prvního vztahu. Ona se před tím nevdala. Měla syna s prvním přítelem a ten ji opustil. S druhým, už manželem měla druhého syna a tento její manžel chlapce, co ho měla za svobodna, moc ponižoval.

Jednoho dne sebrala všechny věci, opustila velikou vilu, pohodlí a peníze a vrhla se do nehorácně drahého pronájmu, bez peněz a zázemí.
Dneska zvládá oba chlapce sama, je šťastná a na proplakané chvíle s úsměvem vzpomíná a smějeme se tomu, jak byla hloupá, že si to všechno nechala líbit. :zalamany:

Určitě někde bude člověk, který bude milovat všechny tvoje děti. Právě proto, že jsou tvoje. :1518:
Já sama jsem přesvědčena, že muž, pokud upřimně miluje svoji ženu, partnerku, musí zákonitě milovat i její děti.
Takže uvažuješ zcela správně. Přeji ti, aby jsi našla odvahu. :suny2: :3057:
Ať se rozhodneš jakoliv, za čas sama poznáš, jestli to bylo správně.
:eusathink: :eusathink: :eusathink:
Přeji ti, aby se ti začalo dařit lépe. Život není lehký. A jsme jako na houpačce.
Jednou nahoře a jednou zase dole. :1258:
Ale dole nemůžeme zůstat napořád. Zdenka. :3057:
zdenička

Je mé rozhodnutí správné??

Příspěvekod jessicca v 16. květen 2009, 15:05

Ahojky všem, nějak jsem natrefila na tyto stránky, které mě oslovily, možná přímo přitáhly a tak jsem se zaregistrovala.
Rozhodla jsem se ve stručnosti napsat můj problém, a ráda bych si přečetla Vaše názory:-)))
Necelé 4 roky mám přítele, 2 roky a čtvrt u něho žiji a donedávna žily i mé 2 děti z předchozího vztahu. Mám ještě prcka 2 roky. Bohužel můj přítel mě v době těhotenství moc nepodporoval, ponižoval a tak jsem ho chtěla opustit. Pak jsem to nějak ustála, ale začal šít do mých dětí (má chyba, že jsem neuvěřila jeho slovům již na začátku vztahu, že mé děti nepřijme a nebude sponzorovat - což jsem od něj ani nechtěla)..nenapadlo mě, že pro mého syna (dnes 15 bude mít pouze vulgární oslovení atd) dospělo to k tomu, že syn již 5 měsíc přebývá u mé babičky a do toho před 3 týdny vyhodil mou dceru (19) těsně před maturou ať prý odtud vypadne...Úplně se mi zhroutil život. Dnes hledám pronájem a jsem rozhodnutá odejít ze vztahu. Za ty 3 týdny, co už tu nemám své děti je jak vyměněný, najednou na mě nehledá chyby, stále opakuje, jak mě miluje atd..bohužel spolu již nic ani nemáme, nějak po tom všem ani nechci a nemám n áladu. Tvrdí, že mu beru syna, o kterého teprve nedávno se začal zajímat (asi, že začal mluvit a za ním běhat), ale ani tím si nejsem jistá, zda to je vše upřímné, mám pocit, že má rád pouze sebe, on je dokonalý a krásný, jak tvrdí...Já jako malá byla opuštěna matkou (v 7 letech). Chybí mi moje děti, radost ze života a cítím, že chci a musím odejít, jen mé rozhodování trvalo několik dlouhých měsíců, vlastně mi otevřely oči mí 2 děti....Budu ráda, když mi řeknete - písnete, jak to vnímáte Vy? je to správné rozhodnutí...já myslím a cítím, že ANO!! Moc vám děkuji, že jste to dočetli až do konce.......s láskou Iveta :3057:
jessicca

Zpět na Povídání o životě a lásce