Je ještě šance?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Je ještě šance?

Příspěvekod sibila v 28. duben 2009, 12:26

Zdravím tě dračice a vítám mezi námi :idzjuz: :koniczinka: :idzjuz:
Musím souhlasit ze Sněhurkou-opravdu jste se potkali,abyste se jeden od druhého něco naučili.,Šťastná doba momentálně skončila,tím nechci říct,že nejsi,nebo nebudeš šťastná-ale podle tvého mínění to byla šťastná doba.Začala pro tebe doba změn a nových začátku-bude jich víc,ale ten pravý přijde určitě.Měla by jsi se opravdu zaměřit na duchovní smysl života a věnovat se tomu.Podaří se ti tak dostat své rozhozené -JÁ- do normálu a najdeš tam klid a útěchu a hlavně důvěru v lepší časy.Až si tady tím projdeš,nastupuje nový vztah,který bude trvalý a udělá tě šťastnou.Jen k bývalému příteli se nevracej-historie se rada opakuje.Rozchod byl stejně na spadnutí a on jen využil situace.Jestli se zamyslíš nad vaším vztahem,tak mi dáš za pravdu,že k něčemu takovému to pomalu a jistě směřovalo.Říká se,že na ztracenou lásku,platí zase jenom láska-a tak zapracuj na sobě a bude vše ještě lepší než doposud.Přeji ti hodně štěstí a trpělivosti-ono to s trápené srdíčko bolet přestane.
Heart_of_God_sd.jpg
sibila

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Hančí v 28. duben 2009, 12:13

No, a ten výtažek z citované knížky, neplatí jen pro Ladu, ale pro nás všechny.
Někdy by stačilo se jen podívat zpátky, zamyslet se a k takovémuto moudru bychom dospěli asi všichni.
Já to takhle dělám, sice ne vždy mně to uklidní právě v situaci, kdy něco pro mně zásadního řeším, ale dřív nebo později mi to vždycky dojde.

Sněhurko, pěkný příspěvek. :rosa14:
Hančí

Příspěvekod Sněhurka v 28. duben 2009, 10:56

Milá Lado, vítej mezi náma. Je moc dobře, že jsi se svěřila, protože svěřené trápení, pul trápení :iconwink: Já sice neumím vykládat karty, ale pokusím se Ti trochu pomoct ve Tvém žalu. Víš věci v našem životě se nedějí jen tak. Všechno má své opodstatnění a vždy je to k našemu dobru, něco, co Tě má posunout někam dále. To jenom my si toto v našem smutku nechceme připustit :? Věřím, že Tě teď rozchod velmi bolí a jistě i dlouho bude, ale zkus se na to podívat z té lepší stránky, jakoby z nadhledu :eusathink: Prošla jsem si tím několikrát než jsem našla toho "pravého" a vdala se. Jsem už trošku starší než ty /mám 49 let/ a i v manželství jsem si prošla už trápením z toho, že muj muž koukal po dívence o 28 let mladší než jen on, takže to nebylo nic moc a moc mě to potrápilo. Jenže v té souvislosti se staly se mnou věci, které by mě nenapadly ani ve snu. Začala jsem se zajímat o duchovno, anděly, ochránce, Univerzum a věci souvisící a na mé cestě mě to posunulo někam dále. Víš já jsem Kozoroh, teda stojím pevnýma nohama na zemi a nebýt toho, že jsem prošla trápením a hledala nějakou útěchu a vysvětlení, proč se mi to děje, nebyla by jsem na tuto duchovní cestu vykročila. A až teď s odstupem času jsem mnohé pochopila :clapclap: Na to svoje pochopení a procitnutí jsem přečetla množství knížek a i teď jsem jenom na začátku cesty, ale je to moc pěkné. Takže i když jsi teď smutná a bolí to, určitě se po určité době na to podíváš jako na zkušenost, která se Ti stala proto, aby jsi mohla jít ve svém životě dále. Víš v životě potkáváme spoustu lidí, někteří jsou tu proto, abychom se od sebe něco naučili a po splnění tohoto úkolu jde potom každý svou vlastní cestou.Dostala se mi teď do rukou ohromná knížečka, která se jmenuje "Jak si správně přát" od Pierre Franckh /jesti budeš mít možnost, tak si ji kup/Kousek Ti z ní zacituji: "Poznal jsem, že většina problému kupodivu existuje jen v našem rozumu, protože téměř vždy se to, co jsem považoval za negativní, později obrátilo v muj prospěch. Ať to už byla zmeškaná tramvaj, neschválený scénář nebo odmítnutí mé partnerky. Za tím vším čekalo něco většího, co mne přivedlo k novému fantastickému "zázraku". Pochopil jsem, že vše se děje jen pro mé dobro." :1258: Nevím, jestli jsem Ti aspoň trošku pomohla, ale snad se na celou tuto svou situaci aspoň dokážeš podívat z jiného úhlu a i to někdy pomuže. Přeji Ti krásné jarní slučkové dny pa Sněhurka :idzjuz:
Sněhurka

Je ještě šance?

Příspěvekod dračice v 28. duben 2009, 7:15

Ahoj, jsem tu nová. Momentálně jsem se ocitla v těžké životní situaci, rozešel se se mnou přítel, kterýho pořád moc miluju. Hrozně jsme se pohádali a on to neunesl, a pak začal říkat, že těch chyb proč jsme se rozešli bylo víc. Strašně ho milju a moc to bolí, protože se dost často vidíme a já se ho nemůžu dotknout... Vím, že teď by jsme určitě nemohli začít znova, ale co třeba za pár měsíců? Jsem zoufalá, prosím, nemohla by jste se mi někdo mrknout do karet? Jen jestli je šance? Nebo jestli mám prostě jít dál?
předem moc děkuju Lada
dračice

Předchozí

Zpět na Povídání o životě a lásce