Je ještě šance?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Je ještě šance?

Příspěvekod dračice v 20. květen 2009, 14:57

Ahoj sibilo a dík za podporu. Ale je to pořád těžký, víš, já mu ublížila, ne že bych ho podvedla, ale fyzicky, poprali jsme se, škrtila jsem ho...to, že jsem byla hodně pod vlivem mě neomlouvá :-( a on to nepřekousne i když mě opravdu miloval. Přestala jsem pít, ale už bylo pozdě. Kyž jsme si nedávno náhodou pohlídli do očí, myslím, že mě pořád miluje, já jeho moc. Nejsem taky už zamilovanej puberťák, ale chtěla jsem s ním žít a mít další dítě :-( Je to těžký, ale on se rozhodl, a nechce se prostě shodit sám před sebou. Snad na to brzo přijde :-(
dračice

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Iwanka v 19. květen 2009, 17:08

Edulinko, zdravíme tě. :rosa14:

Nezoufej holčino naše nešťastná.... Páč zoufalství nekamarádí s láskou ani s jakýmkoli úspěchem v čemkoli.... A strach a obavy, také nejsou dobrými přáteli pro to, co si v životě přeješ.
Musíš si "přestavět" drobet cestu, která k té pravé lásce tě zavede.
Ta tvá, současná, vede špatně. Protože to, po čem toužíš, nemůžeš najít.
A tak co je nutné udělat? Zastavit se a popřemýšlet. Neee, plakat a bědovat na špatný osud, či špatné chlapy. Každý člověk je jen zrcadlo a tak se ti v něm odráží přesně to, co je v tobě.

A nemůžeš nikdy dostat nic od okolí, co nenajdeš sama v sobě. Tudíž, sama nejspíš ještě nevíš, jak by láska měla vypadat. Máš sice dobré srdíčko, ale lásku hledáš mimo sebe. Ne v sobě.... Ale víš co? To se nahledáš, protože nemůžeš dostat nic od druhých, na co nejsi připravená. Co sama neumíš druhým dát.

Dále ty tolik po té lásce toužíš, až moc na to "Mít ji" tlačíš, tudíž ji od sebe odháníš. Musíš si uvědomit, že vše má svůj čas. A lásce dát čas, aby se rozvinula a správně "uzrála" je velmi důležité. Protože i v přírodě, když zaseješ semínko, čehokoli, pak musíš čekat několik týdnů, až vzroste.
A tak to máš i s láskou. Takže o zasazené semínko lásky se musíš velmi dobře starat - s trpělivostí a láskou. A semínko lásky, se zalévá jen a jen zase láskou. Jiná zálivka na ní neplatí - to znamená strach, obavy, netrpělivost a tak dále.... To fakt nemá láska ráda, to ti to její semínko pak ani nevzejde....

A další důležitá věc je ta, že si musíš také umět představit, jakého muže bys chtěla po svém boku mít. Nechtěj držet jen "kus masíčka libového, pěkného", :shock: :iconwink: ve své náruči, abys cítila teplo...., ale uvědom si, že každý člověk má svou dušičku, své klady, své talenty, ale také zápory. No a ty si tedy musíš toho svého prince vysnít, jaký by měl být. Pokud by ses soustředila jen na vizáž, pak může přijít do tvého života opravdu krásný princ, ale po čase bys zjistila, že je to chlapec do větru, kterému je všechno šuma fukt. Takže při přání si, nějakého princátka, je nejlepší, když poprosíš aby byl nejen pohledný, ale měl také něco v hlavičce a i v srdíčku. :iconwink: A to je celé.

Takže nesmutni, tím nic nevyřešíš, ale pracuj na sobě. A taky se měj víc ráda, to není nikdy na škodu. A za vše dobré, co už nyní máš v životě, děkuj a k tomu ti přibude toho dobrého ještě víc...
Držím ti palečky a ať potkáš lásku, tu pravou, o které sníš, co nejdříve.... papa :rosa14: :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod sibila v 19. květen 2009, 11:00

Ahoj dračice :papapa:
tak jak bojuješ ze zklamáním-věřím že už je to lepší,nebo se mýlím.
Víš jestli se ti předvádí v opilosti,neber na to zřetel,prostě poslední křeče a chuť ti ublížit-ne láska,tomu věř.Neskoušej to znovu s ním začít,protože bude to ještě bolestivější a to bys už těžko rozdýchávala.Věř,že bude líp a přeji ti hodně štěstí
Obrázek
sibila

Dobrá rada nad zlato

Příspěvekod edulinka v 18. květen 2009, 22:28

Prosím kdo mě dokáže poradit a možná mě i povzbudit a nebo předat svoje vlastní zkušenosti,tak mě velmi velmi potěšíte a pomůžete :oops:
Velmi zkráceně. Od vánoc si hraju tady i doma s andělskýma kartama.Hodně mě to pomáhá a dodává sílu a i víru a hlavně se díky tomu měním i k lepšímu. Není to jen můj pocit, ale i ohlasy z okolí.
V dnešní den jsem v rozvodovém řízení. 2roky jsem se dělila o manžela s jinou ženou(možná nepochopitelné, ale vše muselo uzrát).Rok trval vztah s mým kamarádem, který byl spíše o náruči a mém čekání a hodně smutku, který se občas vyměnil za pár chvilek štěstí - vzájemného(těžko pochopitelné i pro psychology).Ale můj příběh je hodně vleklý a dlouhý.Od ledna nejsem sama, buď si s někým píšu nebo někoho krátce okouzlím, ale po 14 dnech to končí stejně.Buď lžou nebo nemají na mě čas a ani tolik času, aby mě napsali, už se s Tebou nechci kontaktovat.Jak rychlí začátek tak i konec. Bohužel já tomu vždycky asi hodně uvěřím.
Vím že toužím po blízkém člověku, bráním se tomu s myšlenkama, ale hlava je jak mlejnek a hlavou-i když nechci, tak to běží pořád.I když se tomu bráním pořád mě něco nutí hledat, pořád si říkám je to ON ten princ?Nechci hledat, ale je to silnější a k ničemu. Všechno vím, ale neumím si pomoc.2,5roku jsem bez Lásky, která by patřila jen nám dvěma. A teď když jsem se naposledy v Máji v měsíci Lásky zpálila mě začíná opouštět i víra. Víra, že někdo chce slyšet slova, která když se vysloví jsou pravdivá a upřímná, že někdo chce nejen dávat, ale i dostávat.Touží ještě někdo po rodině, která funguje?Nevím - má na to pro mě někdo odpověď? Co dělam prosím špatně?Děkuji všem Edulinka :smil68:
PS:když to tak teď pročítám, tak ty slůvka jsou tak banální tak snadná, ale přitom mě to tak tíží a realita pro mě tak snadná není, je nepochopitelná a nevím si s tím rady
edulinka

Příspěvekod Violet.11 v 03. květen 2009, 21:58

Dračice :rosa14: ,
neboj zas bude dobře. Jen nechápu když je tak nalitý, že to ostatním nevadí, že tam otravuje? Jeho to nebolí, bolí to jen Tebe. Tak se na to vykašli! Co bylo bylo a Ty ses z toho poučila a jdi dál. Jen látky, co způsobují závislost, tak ty opravdu nepomáhají. Přeji Ti hodně síly. Měj se hezky a pá :idzjuz:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod dračice v 03. květen 2009, 20:39

Já se z toho zblázním, vím, že to musím překonat, ale když ho dost často vidím, jde to těžko. A když si jdeme sednout jako každý pátek s kamarádkama a ségrou, on mi před očima zkouší ty kamarádky balit, ožralej jak doga. To je fakt ubohý, ale přesto to strašně bolí :cry: Proti tomu se moc obrnit nejde :(
dračice

Příspěvekod dračice v 29. duben 2009, 3:49

Dneska jsem se dověděla, z pravdivého zdroje. že mě opravdu stále miluje... Vím co jsem udělala a strašně se za to stydím, i když na ruhou stranu, každý čin má příčinu, ale tím si nejsem tak jistá.... Moc mě mrzí, že člověk, kterej mě miluje, se mnou nemůže být..... Kvůli němu jsem přestala pít, našla si práci, ale bohužel asi všechno pozdě :-( omluvte mě, nejsem úplně střízlivá, ale kdo je? Ať už láskou nebo něčím jiným? :-(
dračice

Příspěvekod Argar v 28. duben 2009, 22:38

Nazdar, dracku
Tak co by si rada slysela :iconwink: Ja te potesim. Kdysby jste se rozesli pozdeji bude to bolet stejne, nema cenu si namlouvat, ze se to pak lip zvlada. Ted co citis, jo je to bolest a nezmizi. Dej tomu tak rok dva. Potom to bude lepsi :)
V zivote te ceka jeste pred 400 reinkarnaci takze ho urcite potkas :D

A vymenit pritele za praci to je prece obchod
Argar

Příspěvekod dračice v 28. duben 2009, 16:35

Všem vám moc děkuju, i za výklad i za radu. Musím přiznat, že je to pravda, asi by ten rozchod časem přišel, jen by to možná bolelo míň, nebo bych to udělala já. Tím že to bylo tak naráz, bolelo a bolí to moc. Je pravda, že s odstupem času (asi měsíc) na to koukám trošku jinak, vidím jeho chyby, které jsem před tím neviděla, ale srdce je pořád ještě proti rozumu. Milovala a miluju ho moc. Snad to čas brzo zahojí a my budem kamarádi. Jen mě dost mrzelo, že z toho byla smutná i moje dcera, měla ho taky ráda.
Opravdu ěkuju, jen jste mi potvrdily, co si sama začínám myslet.
Jinak i ten nový začátek je pravda, i když zatím po pracovní stránce, protože jsem si po půl roce našla práci a opravdu se mezi lidi moc těším :-) Je to nový start :-)
dračice

Příspěvekod babrle v 28. duben 2009, 13:39

Ahoj dračice,dofám ,že v dobrém slova smyslu? takže jsem se koukla,momentálně celková situace: nevidíte nikdo z vás vychodisko a ty stále setrváváš a tak zvaně pláčeš na hrobě a máš pocit ,že se nemůžeš hnout.
Momentání situace
Ty: cítíš se jako ochránce vztahu,chceš ho obdarovávat svou láskou,vzala bys i kompronis.
On .chce nový růst buď tento vztah ale spíš by chtěl nová vřelý vztah.
1-4měsíc.
Ty: stres ,máš pocit,že někdo jiný zavinil to že jste se rozešli,že někdo třetí ruší ten vztah.
On: podmiňuje si ve vztahu a to znamená,že chce být ten co vede.Buď je to proněj nepřírozený vztah,nebo on se nechová tak jak by se měl partner chovat.Karta ´Ďabel je velmi negativní a tak by zvažovala tento vztah,zda má vůbec budoucnost.
4-12 měs.Ty chceš ho milovat a jsi jeho přítel a partner duše.
On :Hledá něco nového,nějaké dobrodružstí,buď ve vašem vztahu,ale spíš mimo.
Ukazuje mi to,že by bylo lepší se přátelsky rozejít ,protože se budeš v tom vztahu ty pořád snažit ho dohnat a jemu se vyrovnat.
Když pujdeš svou cestou vidím nějaký úspěch ,ale ještě to není rohodnuto.Aniž se budeš snažit,něco,nebo někdo ti vztoupí do živata.
:3057: :smil68: :idzjuz:
babrle

Další

Zpět na Povídání o životě a lásce