Jak to dopadne....?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Jak to dopadne....?

Příspěvekod Tanulka v 02. březen 2009, 14:55

Tak tohle rozhodnutí jsem učinila minulý týden a zatím se držím a nepíšu mu,ale je to těžké :iconwink: Hodně těžké,hlavně večer :eusathink: Děkuji moc,jsi hodná a moc mi to pomáhá že jsem to ze sebe vyklopila a že tady je někdo kdo se mi snaží poradit :rosa14: Lkwiatek:
Tanulka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod fujarka v 02. březen 2009, 14:51

Tak to je složité, pak bych asi napsala, že až se bude chtít sejít a popovídat ať se ozve sám a dál mu nepsat, ale to je sakra těžké rozhodnutí. Snaž se nějak zabavit a obnovit si svou vlastní energii, držím palečky :3057:
fujarka

Příspěvekod Tanulka v 02. březen 2009, 14:41

Noo,ono,on to nedokázal říct nikdy,je pravda že než odjel na první misi tak mi psal mám tě rád,ale nemusí mi to psát,stačilo by mi,kdyby projevil zájem,ale mám pocit že jsem mu ukradená.On mi stále tvrdí jak moc na mě myslí,ale sám od sebe mi nenapíše,ani nezavolá.Kdybych mu já nepsala,je schopný se půl roku neozvat....A co se týče té schůzky,snažím se už 3 týdny o setkání a pořád mě zalívá výmluvami typu mám toho moc,nestíhám...Nevím,opravdu nevím...Když mu napíšu ať mi řekne narovinu že o mě nemá zájem,tak to nedokáže,protože mi napíše že to nejde řešit po SMS.Připadám si jako nějaká bezradná puberťačka :zalamany:
Tanulka

Příspěvekod fujarka v 02. březen 2009, 14:00

Ahoj Tanulko,
pokud cítíš, že ti dlouhodobě bere energii, tak je to problém. Ale v tom vyznávání lásky je to o tom jestli to dělal předtím, mě třeba velmi obtěžuje říkat partnerovi miluji tě každý den. Prostě to tak je a pokud nemá dost sebevědomí, tak ať se mnou není. Takže pokud ti to neříkal předtím, tak se to nikdy nezmění. Chtěla jsem tím říct, že se dá i milovat bez věčného dokazování, ale jak to máš ty to víš pouze ty sama v sobě. Možná by pomohla nějaká zábava, pozvat ho do kina nebo třeba na čtyřkolky, něco bláznivého apod.
fujarka

Příspěvekod Tanulka v 02. březen 2009, 13:30

Jo,tak to já už jsem párkrát taky zkoušela,ale nejde to :| I když se snažím tak to prostě nejde,srdci neporučím...
Tanulka

Příspěvekod Hančí v 02. březen 2009, 13:06

Tanulko, v tom ti neporadím. Akorát je jasný, že i když si teď řekneš - Stop, takhle už to dál nejde - tak s tím nejspíš stejně nic moc nezmůžeš. Pokud v tom hrají roli city a ne jen rozum, tak to prostě zakázat nejde.
A to je na tom to nejhorší. Taky bych si potřebovala dát jeden takový povel - a i když jsem to zkoušela hodněkrát, tak to nefunguje. Bohužel.
Hančí

Příspěvekod Tanulka v 02. březen 2009, 11:21

Já už nemám sílu jít dál,stojí mě to hodně energie,ani vlastně nevím,zda mě vůbec bere jako víc,než kamarádku.Nevím jestli mám dál čekat.Všechno se mi stále honí hlavou,pořád jen přemýšlím.Už nevím,kde mám pořád brát sílu a energii.Asi je to dětinské,ale už to trvá dlouho,teď jsem ho neviděla skoro 2 roky,protože byl pořád pryč a stále je tu ten silný cit....Jsem moc zmatená a je hodně věcí,které bych potřebovala objasnit,nebo alespoň vedět jak mě bere on,ale on je váha a o svýc citech neumí mluvit a nerad o nich mluví..........
Tanulka

Příspěvekod Hančí v 28. únor 2009, 18:00

Ahoj Tanulko,

ale on to určitě ví, že tam jsi. Nikdo z nás si nedovede představit, co na té misi zažil, musel to být pořádný záhul pro psychiku. Potřebuje si nejspíš nejdřív utřídit myšlenky a všechno si to srovnat v kebuli. Navíc je to chlap :iconwink: - myslí si, že to musí zvládnout sám, aby nevypadal jako bačkora.
Dej tomu ještě čas. Psala jsi, že ho duchovno zajímalo. A možná že teď opravdu nevěří, protože viděl nějaké hrůzy. Musí se to v něm všechno hrozně hádat.
Vydrž :koniczinka:
Hančí

Příspěvekod Tanulka v 28. únor 2009, 17:17

Ahoj Hančí,moc děkuji :smil68: Já tady pro něj jsem,jen nevím zda to ví a jestli ano,tak moc se změnil že to nedává najevo.... :rosa14:
Tanulka

Příspěvekod Tanulka v 27. únor 2009, 14:37

Ahoj fujarko,Tvůj názor mě zajímá a děkuji Ti za něj :rosa14: Vím co si sebou nese a taky vím,že to nikdo z nás nezažil ani nezažije a já se snažím stát při něm,ale,víš,začíná se uzavírat do sebe,nemluví o pocitech,nedává najevo jak mu je,jak se cítí...Mám pocit že to všechno chce zahalit prací,protože když nedělá na baráku,sedí v práci a takhle to přece nemůže jít dál:( Kdysi ho velmi zajímal duchovní svět a vše kolem,teď mám pocit že v nic nevěří...Kdysi si na mě rád udělal čas,teď mám pocit že hledá výmluvy nebo už nevím jak to nazvat...Připadám si jako tělo bez duše a mockrát Ti dkuji za napsání,moc mi to pomohlo,ani nevíš jak moc... :3057: Lkwiatek:
Tanulka

PředchozíDalší

Zpět na Povídání o životě a lásce