Jak to dopadne....?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Jak to dopadne....?

Příspěvekod fujarka v 09. březen 2009, 9:50

Tanulko, každý je ten pravý, protože ho potkáme v ten pravý moment a má nám něco dát, takže pokud ti někdo řekl, že je to ten pravý, tak mohl být, stejně jako už jste si mohli předat to co jste měli a tím pravým se má stát někdo jiný. Já se taky kdysi nimrala v jednom vztahu a nakonec jsem zjistila, že když to nejde všechno hladce, tak k sobě ti partneři nepatří, protože když si jsou dva "souzení" tak spolu budou a budou bojovat oba dva a ne jenom jedna strana, to je vyvážený vztah.... :rosa14:
fujarka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Tanulka v 08. březen 2009, 19:58

:smil68: Nevím jak tohle dopadne....Je težký vědět,že je to ten pravý a nemoci nic udělat.Je těžký vidět jak se trápí a nemoci mu pomoct..Teď naštěstí toho mám hodně,nebudu mít čas smutnit,i když noci jsou zlé :iconwink: Děkuji Iwanko :rosa14:
Tanulka

Příspěvekod Iwanka v 03. březen 2009, 19:00

Tanulko nebul. :20861: Je to zkrátka život. Někdy i bolí. Bez bolesti by to tady na tom světě zkrátka nešlo...

Upřímně, dívko milá, ten chlap myslím není pro tebe. Je svůj, takový samorost, který si bude v životě dělat co chce hlavně on... Nezáleží mu na druhých, i když samozřejmě je potřebuje ke svému životu. A určitě, dokáže i milovat, ale ne tak, jak si představuješ ty... První jeho místo je on. Od tohoto muže by se mohla kdejaká ženská učit, jak být sáma sebou a mít se ráda... ;-) Přímo ukázkový případ...
Věřím, že je určitě milý... To tihle typy chlapů jsou. Jsou jako vítr.. Objeví se - počechrají ti vlásky, zašeptají sladká slovíčka do ouška, a zase zmizí jak se objevili a už je neuvidíš...
Smiř se s tím, že je takový jaký je. Nečekej na vyjádření přes founa. Jestli chceš mermomocí vědět, na čem jsi, vyprav se holt za ním. Jinak se nikdy nic nedozvíš a pročekáš zbytečně celý život.

život máš před sebou, nejlepší léta též, tak si to nekaž zbytečně domněnkami a malůvkami o krásném a statečném princi, se srdcem tlukoucím jen pro tebe... OK?

Pa a drž se a nebul!
Je jaro za chvilku, chlapů bude kolem tebe spoustu, neboj. Stačí si jen vybrat toho správného k tobě... :023:
:iconwink: :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Tanulka v 02. březen 2009, 23:14

Iwanko upřímně? :cry: Nevím zda je to pro něj stejná oběť,řekla bych že asi ne,ale do hlavy mu nevidím a pokud mi to neřekne on,mohu se jen domnívat.... :cry:
Tanulka

Příspěvekod Iwanka v 02. březen 2009, 22:47

Tanulko a ty na něj čekáš 2 roky, aby ti pak ve finále, když se vrátí, řekl, že si musí ON uspořádat život, ON vybudovat domov... a kvůli těm všem JEHO věcem, si musí odpustit tebe i vysvětlení tobě???
Máš opravdu pocit, že momentální odloučení od tebe, kvůli budování SVÉHO hnízdečka, je pro něj stejně velká oběť, jako pro tebe??? :eusathink:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Tanulka v 02. březen 2009, 20:16

:iconwink: Tajemný je i pro mě :) Je pravda,že co se týče jeho osoby,tak moc nevím,např. příjmení atd mi nechce říct,tvrdí že je to tak pro mě lepší. :eusathink: Jinak já jsem z Ostravy a on pracuje v Prostějově,ale pochází z Tábora.Poslední SMS od něj byla v tom duchu,že tenhle rok bude mít jěště hodně těžký a že se snaží vybudovat si domov,takže si musí odpustit určité věci... :zalamany: :eusathink: Vidím že je uzavřený nejen pro mě :cry:

Jinak jsi mooooc hodná,děkuji :rosa14:
Tanulka

Příspěvekod Iwanka v 02. březen 2009, 19:41

Tanulko, ten chlap je nedobytnej jak hrad v Karpatech. Nemůžu se na něj vůbec přes karty napojit až mi z toho píchá v hlavě... :D
A ptala jsem se tě proto, protože mi přišlo, že ti v něčem lže.
A jakoby ho něco ovládá a svazuje.... Ale tak to bude nejspíše ta jeho práce + nejspíše má fakt dost velký deprese... Dále má asi i nějaké problémy navíc, s kterýma nepočítal...

Dál mi pořád vycházejí ve výkladu nějaké vyšší vlivy... To jsem z toho jelenice. :eusathink: :mrgreen:
To je tedy tvrdý oříšek...
A ještě mi tedy napiš, please, jak daleko jste od sebe?
To fakt není žádná šance se setkat někde na kafi??? Lkwiatek:
Iwanka

Příspěvekod Tanulka v 02. březen 2009, 18:55

Ne,není ženatý a nemá ani přítelkyni... Lkwiatek:
Tanulka

Příspěvekod Iwanka v 02. březen 2009, 15:46

Tanulko můžu se tě na něco zeptat a upřímně mi odpověz.
Je ten muž ženatý či má ještě jiný partnerský svazek???? :eusathink:
Iwanka

Příspěvekod Tanulka v 02. březen 2009, 15:18

Jinak už jsem dokonce i uvažovala o kartářce,ale jelikož nemám dobré zkušenosti,zavrhla jsem to.Vždy natrefím na nějakou,které to vůbec,ale vůbec nevyjde.Protože podle jedné už jsem měla být vdaná a mít dítě,další mi zase tvrdila že mi do klína spadne velký finanční obnos... :1258:
Tanulka

PředchozíDalší

Zpět na Povídání o životě a lásce