Jak to dopadne....?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: Jak to dopadne....?

Příspěvekod Tanulka v 05. červen 2009, 13:56

Ahoj Slunečnice,
děkuji i za těch pár slůvek :rosa14:
Tanulka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Slunečnice v 04. červen 2009, 12:34

Ahoj Taňulko,
asi Ti nějak skvěle neporadím, jen chci napsat, že Ti moc rozumím. Jak se rozhodneš, je na Tobě, ale ať už se rozhodneš jakkoliv, bude to pro tu chvíli správné, protože vše je tak, jak má být.
Přeju Ti klid a mír v srdíčku, i když vím, že v této situaci to není vůbec jednoduché :3057: :koniczinka: .
Slunečnice

Příspěvekod Tanulka v 31. květen 2009, 16:48

Krásný den všem čarodějkám Lkwiatek:
Tak,stalo se něco,co jsem vůbec,ale vůbec nečekala.Ten,kvůli kterému jsem zde původně přišla se ozval,sám od sebe....Už jsem byla klidná a smířená s tím,že spolu nebudeme,on mi ovšem všechno rozvířil jednou SMS kterou jsem vůbec nečekala.Během pár minut bylo vše zpátky a já teď stojím mezi "sebou" a nevím co dělat..Srdce mi říká že mám jet za ním,rozum mě varuje,že mi to jen ublíží.Tak moc jsem se těšila až mi napíše že mě chce vidět a teď mám strach... :zalamany: Mám strach z toho že až zase odjede,budu se moc trápit,ale na druhou stranu...smět ho obejmout,pohladit....Až mám slzy v očích :sarcasm: na to tak dlouho čekám a teď se nemohu rozhodnout.....Je mi těžko.... :smil68:
Tanulka

Příspěvekod karkůlka v 27. květen 2009, 13:49

Tanulko nebuď smutná. Vím, že se to lehce řekne, ale hůře dělá. Ale ber to tak, že odešel, aby mohl přijít někdo jiný, lepší. Sice udělal paseku v srdíčku, ale příjde ten si Tě více zaslouží. Může to vypadat jako by jsi neměla štěstí a smůla se lepila na paty, ale každá i takováto zkušenost člověka vyvíjí. Držím Ti palečky :papapa:
karkůlka

Příspěvekod Tanulka v 27. květen 2009, 10:02

Krásný den všem milým čarodějkám,
tak jsem se po třech krásných měsících "probudila" a spadla opět na tvrdou zem :cry: Dotyčný se se mnou rozešel :cry: Konečně jsem potkala někoho kdo odpovídal mým požadavkům,vkradl se mi do srdíčka a .... :cry: Je mi z toho smutno..... :cry: :cry: Jako bych tu smůlu přitahovala....
Tanulka

Příspěvekod sibila v 29. duben 2009, 7:08

Zdravím Tanulko :papapa: :rosa14:
Já si myslím,že by sis měla víc věřit a ne se trápit pochybnostmi.Jak budeš pochybovat-tak vše zkazíš,v tom máš pravdu.tak se do nového vztahu vrhni po hlavě a uvidíš,že vše bude OK.Věř hlavně sobě a buď človíček hrdý a sebevědomý.Ustrašené a pochybovačné osůbky-chlapi nemají moc v lásce.Tak ti držím palečky....sibi
angel071.gif
angel071.gif (72.5 KiB) Zobrazeno 14177 krát
sibila

Příspěvekod Tanulka v 28. duben 2009, 8:14

Ahoj všechny milé čarodějky :iconwink:
Nějakou dobu jsem tu nebyla,vrhla jsem se po hlavě do práce,vrátila se ke svým koníčkům a snažila se vše hodit za hlavu :iconwink: Šlo to těžko,ale ulehčil mi to svým chováním :023: A sliby,které neplnil...A také jsem potkala fajn chlapa,tedy,doufám :?: Jsem z toho všeho co bylo taková....nevím jak to říci,nedůvěřivá,mám strach :eusathink: Moc mi na tom člověku záleží a mám strach že to pokazím tou nedůvěrou a strachem :| Tolik se mi toho honí hlavou..... :0304:

Přeji plno krásných slunečných dní :suny2: :smil68:
Tanulka

Příspěvekod babrle v 12. březen 2009, 21:53

No Fujarenko čarodějka už jsi :eusathink: to je jedná má podminka, :clapclap: :sarcasm: ale hoši se zatrvdili,že prý žádné baby :zalamany: (no fakt tak to říkají)no a když se ptám a co tý vnoučata :3085m: :pray: a malé čajodějky, :eusadoh: tak prý vybrušuj popelníky ,zatím není čas a prachy. :naughty: :naughty: :sadangel: No co dodat.Popelníky místo čoček děvenky,aby na ty drobečky ,až mi bude sto let vůbec viděla že!? :sadangel: :sadangel: :byebye: :thumbdown:
babrle

Příspěvekod fujarka v 09. březen 2009, 21:17

oou, Jamajko, není to tak dlouho, co jsem se ve svém partnerském vztahu vrtala zepředu, zezadu, zprava, zleva a pořád se ptala karet až jsem z toho byla úplně :0304: :zalamany:
No a tak jsem se utápěla v tom jak trpím a jsem zamilovaná, až jsem nakonec zjistila, že jsem šťastná i bez něj :3080: :2498: :zabawa: Joooo a nakonec jsem zjistila, že je spoustu "rybiček" v moři :eusadance: :banane_danse:
Takže hooooolkyyyyyyyyyyyyyyy hlavu vzhůru, jedním chlapem svět nekončí :3057: :whinklove:

hihi Babrle, ty by jsi mohla hodit do placu ty tvoje kluky, třeba bychom si je rozebraly :rire: :rire: :1590: :OSung:
fujarka

Příspěvekod Jamajka v 09. březen 2009, 11:15

Milá Fujarko, ač Tvůj vzkaz nepatřil mně, tak jsem v tom co jsi napsala našla jednoduchou odpověď-řešení na svoji partnerskou situaci ... je jasné všechny cítíme, že by to tak nějak mělo být - jen někdy, když jsme do vztahu hodně ponořené a vkládáme do něj energii a naději, nás to hned netrkne... takže díky Lkwiatek:

.... a Tanulko Tobě držím palečky, aby se Ti cesta otevřela. A to se většinou stane tehdy, když situaci pustíme ze sevření - necháme ji volně plynout - a řešíme si jen sami sebe. :koniczinka:
Jamajka

Další

Zpět na Povídání o životě a lásce