A co dál?

Pojďte si popovídat o životě a lásce... Svěřené trápení - půl trápení. :-)

Re: A co dál?

Příspěvekod Violet.11 v 15. listopad 2011, 20:28

Ahoj Barčo,
tak to Ti gratuluji :clapclap: :rosa14: :3057: Vidíš jsem Ti to předpovídala :idzjuz:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Barcaa v 03. listopad 2011, 13:19

Nebyla jsem tu snad 100 let. Ale musím vám napsat, že už od února máme zdravého chlapečka ;) Takže v tomhle směru výborné zprávy.
Barcaa

Příspěvekod Barcaa v 15. květen 2010, 21:46

Vyházet za dveře bych toho potřebovala podstatně víc než jen strach :D

No a teď další vývoj - ve čtvtek to bylo půl roku, co maličký zemřel. No od rána, jsem nemyslela na nic jiného. No a co se nestalo, odpoledne jsem našla čtyřlístek - na místě kde vždycky sedím. Napadlo mě podívat se na hodinky, přesně v dobu, kdy se malý narodil.

A pak sem tam se objeví peříčko, na místě, kde snad ani být nemůže, tu mince - tu jsem si teda tvrdě vyžádala, protože jsem strašně dlouho přešlapovala na místě a tu situaci už jsem prostě potřebovala rozseknout. No ale to už se opakuju, ale fakt z toho mám radost. Bych nikdy neřekla, že to fakt funguje.

Všechno vlastně v dobu, kdy jsem to hodila za hlavu a usoudila, že až to bude mít přijít, tak to přijde. :023:
Barcaa

Příspěvekod Violet.11 v 14. květen 2010, 21:49

Ahojky Barčo :rosa14: ,
nemáš zač. Strach je jen iluze, tak tu zhmotnělou iluzi vyhoď za dveře :1518:
Přeji Ti hodně štěstí :3057: :3057: :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Barcaa v 07. květen 2010, 12:58

Violet - děkuju moc. I ostatním, musím říct, že my tyhle stránky strašně moc pomohly.
Kdyby někoho zajímalo, jak je to všechno dál, tak tu:
strach o budoucí miminko, bude už asi pořád. Ale nějak mám v sobě jistotu, že další těhu bude v pohodě a mimčo bude zdravé.
Zapracovala jsem na sobě strašně moc, hodila jsem se do klidu, zapracovala na vztahu a najednou: tu peříčko, tu mince, tu nad něčím přemýšlím a najedou o tom čtu třeba na netu. Takže to fakt začalo fungovat, hodně mi i pomohla jedna úžasná knížka.
No shrnuto a podrtženo, myslím, že mám dobře našlápnuto správným směrem :papapa:
Barcaa

Příspěvekod Violet.11 v 25. březen 2010, 12:36

Ahojky,
nemáš zač :smil68: Tak se zkus zeptat toho strachu proč tu s Tebou je a co potřebuje? Až Ti řekne co chce, tak mu řekni, že ho máš ráda a představ si okolo něj růžové světlo (Láska) a okolo sebe taky a řekni mu, že je hodný, že byl u Tebe, ale že ho už nepotřebuješ, že jsi pochopila a popros andílky ať ten strach odvedou a poděkuj jim :smil68:

Tohle by Tě možná mohlo zajímat :023: http://nerdy.blog.cz/rubrika/andelsky-kontakt

Přeji Ti hezký den :3057: :3057: :3057:

Obrázek
Violet.11

Příspěvekod Barcaa v 25. březen 2010, 0:41

Děkuju moc. V podstatě jsi mi napsala, co si tak nějak pořád říkám. A ten strach? Já se snažím se ho zbavit, jenže on tam je usazenej a sedí a sedí a upřímně? Už mi leze na nervy. :evil:
Jdu taky do hajan, jen čekám až se mi dotisknou sestavy - hrůza kolik je hodin.
Barcaa

Příspěvekod Violet.11 v 25. březen 2010, 0:14

Baruš :suny2: ,
jsi na ty znamení moc upjatá. Většinou znamení vidíme když jsme "mimo", takový unavení, ale u každého to je jinak. Hlavně jim neříkej jaká ty znamení mají být, oni na sebe umí upozornit až moc dobře. Třeba písničkou, peříčky, číselnou řadou, máš si něco přečíst,... toho je :1518:

Ptala jsem se na Tebe Delfínů a mořských víl a vyšlo mi toto: Alchymie, Duchovní partner, Přátelství, Čekejte. Upozorňuji Tě moc se na to neupínej a počkej si na holčiny. Snad mě překontrolují :1518:

Delfínci a mořské víly mi řekli: Jsi milované dítě boží jako já. Máš v sobě spoustu Lásky a víš jak ji využít. Děťátko přijde, neboj se, jen strach Ti brání. A nemáš se moc upínat. :3057: :3057: :3057:

Přeji Ti krásnou dobrou noc :woblokach: andílci jsou s Tebou a brzy se Ti ukážou :angelicek:
Violet.11

Příspěvekod Barcaa v 24. březen 2010, 22:57

Violet - a to bude asi přesně ono. Nějak jsem si vsugerovala, že všechno špatný už je za mnou. Takže jo, těch odpovědí se asi bojím. Bych jen potřebovala nalejt do těla trošku životního optimismu :iconwink:

Jo a taky jsem zkusila požádat a. o znamení, ale buď jsem slepá, nebo hledám až moc, ale nic. Prostě nic. Tak to asi nechám koňovi a buď to přijde samo, nebo ne. :smil68:
Barcaa

Příspěvekod Violet.11 v 24. březen 2010, 20:05

Ahojky Barčo :rosa14: ,
písni sem http://forum.atarot.cz/viewtopic.php?f=34&t=428 holčiny Ti rády poradí :1258: :1258:
A nebo jukni sem http://karty.atarot.cz/ :clapclap: Třeba se bojíš jejich odpovědi nebo jen mají jinou řeč než Ty si představuješ. Zkus třeba Delfíny a mořské víly, ty jsou takové jemňoučké. Runy a Osho Zen tarot jsou takové drsné, ale pravdivé. Mě to tak přijde.
Přeji Ti hodně štěstí :3057: :3057: :3057:
Violet.11

Další

Zpět na Povídání o životě a lásce