Ako správne meditovať?

Základní informace a diskuse pro nováčky

Re: Ako správne meditovať?

Příspěvekod Gabika v 23. květen 2010, 19:47

Ďakujem za rady a informácie, naozaj veľmi pekne ďakujem. :) A Anundor, ja by som len uvítala komunikáciu cez Skype, ale momentálne mám v škole skúškové obdobie a nechcem sa pre istotu zaujímať o nič iné len o učenie, pretože ak sa mi naskytne príležitosť venovať sa niečomu inému ako učeniu, tak tú príležitosť bez dlhšieho váhania využijem. :) Ale niekedy koncom júna by som na tom mala byť časovo opäť dobre, tak teda vtedy by som sa opäť ozvala. :)
Gabika

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Anundor v 14. květen 2010, 13:52

Ahoj Gábi,

Meditace je svým způsobem hodně jednoduchá, ale je zde potřeba určitá opatrnost. Oběcně platí několik zásad.
1. Dobře se ukotvit, aby se člověk mohl dobře vrátit
2. Mít zapálenou svíčku - svíčka spolehlivě spaluje negativní energie okolo Tebe ( použij jakou chceš)
3. Požádatpřed vstupem do meditace své průvodce o ochranu a šťastný návrat
4. Meditovat za nějakým účelem a dobře si ho promyslet
5. Meditaci řádně ukončit, stáhnout uzemnění, poděkovat bytostem za ochranu a v duchu vyslovit přání " Vrátila jsem se na zem a zde žiju, prosím ať je můj návrat na zem úplný na všech úrovních mého bytí"

Pokud budeš chtít, můžeme se po skypu domluvit nebo přes telefon, proč a jakou meditaci. Nějaké Ti můžu popsat. Pak už záleží vše jen na Tobě. Jinak vstup s ochranami do meditace, který Ti popsala Florianela je víceméně velmi silný. Každopádně za svoji praxi Ti mohu poradit ještě jednu zajímavou obměnu, která Ti nedovolí udělat si nechtěný astrální výlet. Měj krásný den

Anundor
Anundor

Příspěvekod Florianela v 14. květen 2010, 13:16

Ahojky Gábi,
no pokud nebudeš mít ochranu, tak si z jiných úrovní můžeš přivézt i nějaké ty kamarády, kteří budou na tobě parazitovat.
A pokud nic o meditacích nevíš, tak si nejprve něco přečti na netu. A asi být tebou, tak si najdu nějaký seminář, kde ti to vysvětlí a provedou tě meditací, ať víš, co tě tam čeká. :iconwink:

Krásný a sluníčkový den přeju! :suny2:
papa Florianela
Florianela

Příspěvekod Gabika v 05. květen 2010, 22:13

Tak toto bude potrebovať veľa cviku. :) Ale každopádne veľmi pekne ďakujem sa odpoveď. :) A čo sa stane, ak by som nepožiadala o ochranu? Teda nie že by som neplánovala požiadať o ochranu, len ma to zaujíma. :)
A ako budem vedieť, že už som v tom "stave", neviem ako to nazvať, kedy sa mi ukáže napríklad anjel? A čo sa vlastne dá robiť, keď som v tom meditačnom stave? Asi mám hlúpe otázky, ale ja o meditácii vôbec nič neviem a absolútne si to neviem predstaviť. :)
Gabika

Příspěvekod Florianela v 05. květen 2010, 16:57

Ahojky Gabiko,
jsem tajne doufala, ze ti odpovi Anundor, pac on je v meditacich velice zbehly, ale je ted hodne vytizeny. Tak ti zatim zkusim poradit ja, co me on naucil. :1518:
Meditace jsou skvela vec, a clovek opravdu u toho zazije spoustu zajimavych veci. Muzes v meditacich zadat i o rady se svymi problemy, muzes se setkat svymi pruvodci. Na internetu je o tom spousta veci. Daji se najit primo i meditacni cviceni. Do konce existuje i internetove radio, kde hraji meditacni hudbu a konaji se na nem meditace.
Dulezite pro kazdou meditacni praci je, vytvorit si doma klidne a prijemne prostredi. Zapalit svicku, vonnou tycinku, pustit prijemmnou hudbu, co ti vyhovuje. Pak si sedni rovne na zidli a ruce poloz na stehna, otocenymi dlanemi nahoru. Zklidni svuj dech, zaposlouchej se do nej. Pote vystrel ze sveho srdce kotvu do slunce vesmiru - predstav si to, a druhou kotvu do slunce Zeme. Pak si vizualizuj, jak se oblekas do zlatobileho satu a ze srdce ti po celou dobu meditace sviti krasne bile svetlo. Pozadej si behem meditace o ochranu archandela Michaela a dalsi bytustky, ktere mas rada. Ochrana je velice dulazita. A pak uz je to na tobe. Muzes pozadat sve duchovni radce, pruvodce a ochrance, aby se ti ukazali, nebo ti sdelili, co ted je pro tebe dulezite. Jsou ruzna meditacni cviceni, ktera te vezmou na zajimava mista. Zalezi, co chces delat.
Po tom co meditaci skoncis, zavolej archandela Zadkiela a Nanebevzateho Mistra Saint Germaina at te ocisti fialovym plamenem. Pote si tri ruce, priloz je na oci a vnimej jejich teplo, a pak si chvilku tri usi. A jsi zpet zpatky v realite.

Preju krasny zbytek vecera! :suny2:
papa Florianela :idzjuz:
Florianela

Ako správne meditovať?

Příspěvekod Gabika v 03. květen 2010, 19:52

Ahojte, :) chcela by som vás požiadať o radu. Ako sa správne medituje? Nikdy som to nerobila, ale určite by som chcela začať. Nie len kvôli faktu, že to človeku prospieva, ale taktiež som kdesi čítala, že ľudia dokážu vidieť svojich anjelov a duchovných sprievodcov práve počas meditácie. Budem vďačná za akýkoľvek tip. :)
Gabika

Zpět na Začínáme poznávát duchovní svět