Silné nutkání

Základní informace a diskuse pro nováčky

Re: Silné nutkání

Příspěvekod Violet.11 v 18. duben 2010, 16:04

Ahoj Hopterko :3057: ,
nezlob se, že jsem Ti nenapsala, ale byla jsem mimo. Na ty stránky jsem se dívala, moc hezké a těch zvířátek, naprosto k pomuchlání :1258: Na tu paní mi nic "nepřišlo".
Měj se hezky a pá :idzjuz: :idzjuz: :idzjuz:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod hoptera v 26. březen 2010, 10:24

Ahoj Violet,

přeji hezký den :suny2: včera jsem si už navečer užívala u knížky, tak píši až teď. Mimochodem jsem zkoušela při svíčce meditovat a prosila anděly o pomoc v řešení financí. Je to zvláštní, měla jsem pocit, jako že jsem větší a silnější, pokaždé se při meditaci dostanu do mírného polospánku(alfa?)před usnutím mne vždy probíhající energie zarezonuje v hlavě a já se proberu...včera jsem pak musela meditaci přerušit, když se syn vracel z kina...pak když jsem procházela pokojem, měla jsem pocit, jako bych se vznášela...nic jiného se nestalo :smil68:
Jen ta otázka peněz mne ruší stále a tlačí do mysli, jak to vyřešit...nemohla by ses zeptat některého z Andělů, jak mi teď momentálně pomoci? Indicie, která mi přichází, je půjčka od podniku, moc se mi nechce se ještě více zadlužit :koniczinka:

Syn a muž mají málo své mužské energie, během našeho soužití, jsem ji na sebe brala já, časem jsem se dostala do stavu, že už nemůžu jít dál...nevěděla jsem, tak mne tahlo, jak se výše zmiňuji k esoterice až k těm konstelacím...tu mužskou sílu jsem měla i díky tomu tchánovi, kterého jsem měla u sebe...proto jsem ji touto cestou vracela zpět...

Co se týká kontaktu http://vitej.tajemno.net až se jukneš na Kranti, obrázek tam má jen jen jeden, na úvodu v té mozaice...dej mi prosím vědět, co Ti přišlo, moc mne to zajímá :3057: pa
hoptera

Příspěvekod Violet.11 v 25. březen 2010, 22:40

Ahojky :smil68: ,
no vidíš já si taky povídám s kytičkama a ony se mnou a před nedávnem jsem začala mluvit i s naší číčou :1518: Já jim vždycky říkám jak mi hezky rostou :clapclap:

Chceš aby se ti ukázali? Proč? A co ti, co je v životě neuvidí? Nezapomeň, že i zrak Tě může mýlit. Myslím to tak, že se bytosti mohou "schovat" za světlo. A pak vypadají jako světelné. Tak se jich nezapomeň zeptat třikrát jestli jsou ze Světla.

Vidím víly, andílky a to jen občas. Duše a temnouše nevidím a jsem za to ráda. Nemusíš je vidět abys věděla kdo jsou. Někdy je lepší nevidět. Nejvíc slyším a vím a někdy bych si to vyměnila. Hlavně to slyšení :1518:
Když za mnou chodili temnouši tak nic moc.... Už jsem totu na foru psala několikrát.
Uvidíš až budeš připravená, dřív Ti to nahoře nezpustí.

Duchovní průvodce je duše člověka, která Ti byla blízká v minulém životě a po přejití na druhý břeh se stala Tvým ochráncem a rádcem. Je to bytost světelná. Můj duchovní průvodce se jmenuje Zirkon a jednou když jsem jela autobusem, tak mi andílci řekli, že to byl můj dědeček :3057: No prostě z ničeho nic to na mě vychrlili :1518:
A jak ho oslovit? Třeba "Můj milovaný duchovní průvodče...." Pokud chceš po bytostech pomoc, tak je nezapomeň poprosit a poděkovat :prezent:

No a teď jsem si vzpoměla, že když jsem byla malá, tak jsem měla neviditelnýho kamaráda :1258:

Hlavně se neboj, strach nám totiž brání v rozletu :3148:

Káva má energii jang, to je mužská energie. A můj názor je, že je to takovej "oblbovač". Kafe jsem nikdy nepila a chuť jsem na něj taky nikdy neměla. Ale jíst by jsi měla, aby se Ti neudělalo špatně! :koniczinka:
Nějak jsem nepochopila, proč Tvůj tchán dával manželovi a synovi energii?

Mohu Tě poprosit, jestli je ta paní z východních Čech a má webovky, mohla by jsi mi je poslat? Jestli tam má fotku, tak bych jsem se na ní "jukla". Děkuji Ti mockrát :smil68:

Přeji Ti krásnou dobrou noc :woblokach:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod hoptera v 25. březen 2010, 16:04

Ahoj Violetko :rosa14: :rosa14:
já právě nevím, na vědomé úrovni zažívám jen magnet k přírodě a živočichům, to jsme tedy vnímala tké vždycky, že když jsem vyjížděla z Prahy měla jsem v břiše motýly...nemusela nikdy moc květiny, nebo chřadly, ale teď jedou jako blázen a povídám si s nima :suny2: i když nevím jak se jmenujou, někdy jim dám i pusu když rozkvetou Lkwiatek:

Nevím jak oslovit duchovního průvodce, stále si z někým z nich v hlavě povídám a řeším co a jak :3057: ale chtěla bych aby se mi ukázaly, proto ta automatka, jsem zvědavá, co tam okolo sebe mám, hlavně na karmická spojení a na duchy taky..o těch vím také již jako dítě...nikdy jsem ho neviděla, ale mám z toho stále tu samou obavu, jako v dětství, CO AŽ HO UVIDIM?
Ohledně nevolnosti, mám ráno žaludek jak před zkouškou. Taky mi přestává chuť na kafe a nemám přes den moc hlad...jo jo...co se týká dušiček, pouštěla jsem do Světla duši mého tchána, kterého jsem si dobrovolně tahla abych mu pomohla...když jsem ho vyprovodila, pozvala jsem syna a manžela aby jim předal svou mužskou energii a můj syn celý druhý den zvracel a muže bolela hlava...nevím jestli to souvisí, ale mne přijde že ano. Já se od té doby cítím úplně jinak, třeba mne permanentně bolí srdce :3057: nevím jestli mi dává najevo, ještě nco vyčisti, nebo máš konečně "zelenou" :1518:

Co se týká zasvěcení, já mám opravdu štěstí, mám úžasnou paní, moc mi pomohla :prezent:
Jsem vděčná za každý pošťuch nebo poznatek, tak klíďo piš...hltám
hoptera

Příspěvekod Violet.11 v 25. březen 2010, 15:09

Ahojky :3057: ,
máš intuici, tak jí věř :1518: Tak se zeptej duchovního průvodce, jaké kroky máš učinit. Kartičky Ti taky pomohou. Doreen Virtue mám taky moc ráda, mám od ní několik knížek a dvoje karty. To pískání se časem "umocní" začneš i slyšet, ale nezapomeň se zeptat jestli ta bytost je ze Světla. Aby na Tebe nekecalo Ego a jiný potvory, to poznáš :023:

Ty máš Reiki I, to se máš, já hledám pořád nějakého mistra...no možná jsem našla, ale pořád nevím no :eusathink: Jsem se totiž napoprvý nechala zasvětit dálkově do Fénixe a milá paní neměla vše v sobě "urovnáno", tak mi to tu holčiny čistili :smil68: Tak asi proto no.

No a s tím "urychlením" to bude asi transformace. Někteří jsou probuzení a ti co ne, tak se probouzejí. Tak ti nahoře na Tebe "tlačí" a nebo to je Tvůj rozvoj. Zjišťuju to na spolubydlících, jsou takový "zemitý". Občas je chytne bolest žaludku a pak zimnice. A ta druhá byla se žaludečními nevolnostmi týden doma. Nechci Tě strašit! Duše je v té oblasti a když se dere na povrch, tak někomu nemusí být opravdu dobře. To jen mimochodem.

Jo ten kdo s Tebou je, tak to jsou určo andílci, duchovní průvodce/i :idzjuz: A co elementálci? S těmi jsi v kontaktu? Ty můžeš taky poprosit o radu a vedení :rosa14: Nebo máš radši andílky, archanděle, božstva?

Měj se hezky :3057:

Obrázek
Violet.11

Silné nutkání

Příspěvekod hoptera v 25. březen 2010, 13:01

Ahoj všichni milí zůčastnění,

právě silné nutkání mne zavedlo otevřít toto téma, odtahlo mne i od pracovního stolu Lkwiatek:
Jsem zde registrovaná teprve krátce a víceméně se oťukávám :smil68:

Nebudu popisovat svůj dosavadní život, jen tolik, že jsem si jista, že od mala intuitivně cítím, že je stále někdo se mnou....také cítím, že to co žiju mi jakoby nestačí. Vedle toho veškeré mé životní zápletky byly jakoby zázrakem vyřešeny ku prospěchu nejen mému, ale i okolí, ale i tak jsem nebyla spokojena.
V roce 2008 jsem se octla na křižovatce, věděla jsem že musím něco udělat a ve velmi tíživé životní situaci, mne vše vedlo po krůčkách k objevování tajemství esoteriky. Duchovno mne lákalo i před tím, ale nechtěla jsem být za "blázna"...
Proč o tom píši, je, že mi přijde zhruba tak měsíc, že zrychlující se energie, na mne začala přímo halekat a já dělám co mohu abych se nasměrovala...sem mne zavála Doreen Virtue a moc se mi zde zalíbilo...cítím, že mi budete nápomocni a poradíte mi jak se sebou lépe pracovat. Mám REIKI I.(Usuiho) jiné zasvěcení nemám, až na občasné očistné rituály nijak duchovně aktivní nejsem(mimo to jak se chová a co dělám). Jen sleduji znamení a tuším, že má intuice je silná. Momentálně se také zabývám(asi jako všichni) řešením problémů, nejen svých, ale i mého nejbližšího okolí, zatím jsem byla na konstelacích(soukromých), takže jsem "hrála" s kameny...ale musím říci, že otázky které mi dávala průvodkyně terapií, se mi zobrazovaly dříve než jsem je od ní slyšela. Viděla jsem v podvědomí i bohyni Athénu, kterou jsem si zavolala na pomoc při komunikaci se svým srdcem.Jak asi víte v tu chvíli jsem jako nemohla tušit, že řeším sebe,ale jakmile se mi objevila Athéna bylo mi to jasné, že jsem to já.
Nyní jsem si nechala vypracovat Analýzu jemnohmotných těl automatickou kresbou, dorazí mi za týden a těším se na studium. Chtěla jsem totiž vidět své Anděly strážné, alespoň na papíře. K rozvíjení svého kontaktu s vesmírnou energií a Anděly si vykládám vílí karty od Doreen a sedí mi jak šité na míru, vždy na danou situaci, zkoušela jsem je vyložit i kamarádkám, i těm to sedí....prosím o radu, jak se dál co nejlépe nasměrovat. Přitom se nerozbořit :eusathink: Také mne docela doslova piští v hlavě a v uších, bylo mi prozatím řečeno, že jsou to pravděpodobně inforamce od Universa, které zatím neumím rozšifrovat :suny2:

Předem děkuji za veškeré informace a rady a povzbuzení...věřím, že mé stavy nejsou na "Chocholouška", ale na dobrou cestu za pomocí sobě i ostatním :koniczinka:

Prosím poraďte ještě jak v profilu změním z Hoptery na Hopterku, to je mi sympatičtější:-)neumim se tam vrátit :3057:
hoptera

Zpět na Začínáme poznávát duchovní svět