Jak komunikovat s andílky

Základní informace a diskuse pro nováčky

Re: Jak komunikovat s andílky

Příspěvekod Violet.11 v 03. červen 2010, 8:29

Ahojky Anavi :3057: ,
vítám Tě tu a ať se Ti tu líbí a i ostatním :rosa14:
Jo jo andílci jsou úžasní. Na mě také mluví přes čísla a tak koukám kolik je aut, co má číselnou řadu :1518: a nebo čísla na mobilu :1518: Z komunikace s andílky se nemáš čeho bát. Pokud Ti píská v uchu, tak u Tebe někdo stojí. Pokud je to takové pískání ve vysokých tónech, tak to je andělská bytost a pokud je to spíš takové hučení (je to nepřímné a můžeš mít i divný pocit), tak u Tebe stojí nějaká astrální potvora. Myslím, že to co u Tebe stálo, že byl nějaký anděl. Archandělé jsou myslím barevní, myslím tím barevnou mlhovinu. Třeba je časem uvidíš, tak jací opravdu jsou :023:
Když budeš takhle hezky komunikovat s vílami, tak se Ti časem i ukážou :1518: Já je vidím jako modré světýlka. Jo a mají rádi čokoládu. Bohužel se to tom nemohu přesvědčit, protože to buď sní někdo z rodiny a nebo to naše kočičky zlikvidujou :1518: Můžeš si dát k rostlinám kameny, ty totiž zesilují energii rostlin. Nejlepší bude když si je umyješ a pak je dáš na sluníčko nabýt. Mají taky rády křišťál a lesklé věci. Pokud se nějaké Tvé rostlince nedaří, tak se jí zeptej co jí je.

Ať se Ti daří a i Tvé "rodince" :smil68: :1258: :koniczinka:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod anavi v 01. červen 2010, 21:35

Zdravím Vás milé čarodějky :3057:
i všechny milé účastníky fóra :suny2: !
Chodím sem na Vaše nádherné stránky teprve chviličku, objevila jsem je úplnou náhodou a jsem zde od té doby "pečená-vařená" ;) .Moc se mi tady líbí :023: . K andělům mě vlastně zavedly číselné řady, jejichž význam jsem vyčetla v jedné příloze časopisu. Při té příležitosti jsem si přečetla celý článek a začala se zajímat o andělské karty. Už v několika životních obdobích ke mě "chodí" čtyři dvojky, mám to už asi od puberty. Výrazně mi přicházely když jsem čekala první a potom i druhé dítě. V té době jsem si vždy při pohledu na ně něco přála, v těhotenství - hladký porod a zdravé děti. Když už jsem dvě zdravé děti měla, začala jsem místo přání nebo prosby děkovat, za to že jsme zdraví a máme úplnou rodinu a můžeme být spolu :3057: . Teprve nyní jsem se dozvěděla, že to andělé mi chtěli něco sdělit ;) ! Nyní ke mě zase "chodí" ty dvojky a mezitím párkrát i tři nebo čtyři jedničky :eusathink: .
Zkoušela jsem si u Vás vykládat on-line a byla jsem příjemně překvapená, jak andílci se mnou komunikují. Všechny mé otázky mi zodpověděli naprosto trefně. I archandělé mi dobře radí a dávají mi i různé signály. Až mám někdy trochu strach...Před pár dny jsem se nad ránem probudila a bylo mi hrozně zle (nic špatného jsem nesnědla a nemocná taky nejsem), nějakou dobu jsem nemohla usnout, ale nakonec se mi ulevilo a usnula jsem. Nepřikládala jsem tomu žádný význam, ale pak jsem se dočetla u Vás ve fóru, že to může souviset. Další den mi při uléhání a před usnutím pískalo v levém uchu a úplně se mi zdálo, že na levé straně místnosti je nějaký hustší vzduch. No, usnout jsem moc nemohla, ještě navíc jsem jakoby viděla bílou mlhovinu, to už jsem se docela i bála :0304: . Ten den jsem si ráno vytáhla kartu Archanděl Ariel, který dodává odvahu a sebevědomí a to já skutečně postrádám a potřebuji, takže jsem si ho přivolávala na pomoc a přišlo mi i třikrát znamení, že je nablízku (náhodně spatřené obrázky lvů). :roll:
Nejvíce jsem si oblíbila víly a mám v plánu si koupit s nimi papírové karty (a k tomu nějaké knížky od Doreen Virtue - už se těšííím :1258: ). Víly mi opravdu přirostly k srdci asi proto, že jsou součástí přírody, která mě tolik nabíjí a pohled na veškeré rostliny a stromy mě tolik uklidňuje a nemůžu bez toho být :smil68: . Navíc mám doma "domácí skřítky", dávají o sobě vědět tím, že nám schovávají věci, které potom nalezneme tam, kde jsme je již předtím poctivě hledali ;) . Zkoušela jsem je nakrmit - dala jsem do klidného rohu kuchyně misku s mlékem a medem. První den nic, ale druhý den téměř vše zmizelo :shock: . Podotýkám, že doma nemáme žádná domácí zvířátka a tolik se toho vypařit opravdu nemohlo! a od té doby, co komunikuji s vílami, mi doma vykvetly dvě rostlinky, které jsem myslela, že už nevykvetou a potom mi začala růst jedna, která je už pár let úplně stejná a vůbec mi neroste - vyrazila dlouhý šlahoun s listy a dokonce začala vůbec poprvé i kvést! Lkwiatek: Lkwiatek: Lkwiatek: Milé Víly děkuju :3057: !
anavi

Příspěvekod hoptera v 23. březen 2010, 15:55

Ahojky :suny2: já to cítila jako vzkaz, žij lépe...disharmonii nemám jen lehkou...řeším asi dost věcí najednou...dost toho mám za sebou:-))ale tuším, že ještě více před sebou...pro dnešek končím :koniczinka: přeji krááásný den :suny2:
hoptera

Příspěvekod hoptera v 23. březen 2010, 14:39

Ahoj Fjuarko,
včera večer když jsem ulehla a počala s každovečerní meditací, jsem požádala, aby se mi andělé strážní ozvaly, nebo objevily...poté jsem usnula...ráno jsem se probudila, s tím, že mám žaludek na vodě a bylo mi divně, předem jen předesílám, že až později jsem si dala vše dohromady:-)
...šla jsem jako každé ráno, směr koupelna, pak dělat synovi svačinu, dceři snídani, uvědomovala jsem si, že synovi jsem nemohla dát ovoce(došlo)a vadilo mi to, dcera chtěla jogurtové mléko..sobě jsem namazala chléb,ale když jsem ho chystala, věděla jsem, proboha co to jim(paštika na kterou jsem včera odpoledne měla chuť)...šla jsem oblékat dceru, že půjdeme do školky, u toho jsem vylila omylem dekou to mléko...nespěchala jsem, v klidu jsem uklidila...odešly jsem do školky, po té dobíhám tramvaj, v tramce vyndavám Léčení s vílami, že budu číst a zjistila jsem že mám jogurt vylitý v tašce, při dobíhání prasknul...po příchodu do práce jdu vařit kávu(při zalévání si říkám na ten žaludek? a s chlebem s paštikou?fuj)pak jsem si šla k oknu mezi květiny vyložit karty - osvobození, zvednout laťku, pohled do nitra...jdu si otevřít poštu a v poště mám reakci na komunikaci s paní, ketrá se zabývá konstelacemi, SRT apod, že má dnes okno, že bych se tam vešla(bez kávy lehká strava atd) .... no můj jasnocit mi říká, jak to žiješ, jez a pij zdravě, nejen duši, ale i tělo musíš léčit:-)vzkaz??? myslím, že modlitba byla vyslyšena?? Jo a na věštírně mi vyšla karta dne "pečuj o tělo" nebo tak nějak, ještě je neznám:-))))napiš mi co si o tom myslíš prosím...
hoptera

Příspěvekod hoptera v 22. březen 2010, 14:45

Ještě se zptám, vnímám, a to jsem se zaměřila až po čtení Andělské medicíny, že mi nepřetržitě jemně píská v uších(hlavě)...můžeš mi sdělit...jak si začala Ty, po jaké době vidíš a komunikuješ? Popřípadě kdybych chtěla jak mám své vjemy zintenzivnit?
hoptera

Příspěvekod hoptera v 22. březen 2010, 13:50

Je to zvláštní, mám pocit, že je vidím, když zavřu oči, stejně jako jsem třeba při zasvěcení do reiki viděla lotosový květ, nebo postupně barvy jednotlivých čaker..tak stejným způsobem vidím i anděly, možná? Asi bych chtěla víc cítit, že je jsou tu i během dne. Vnímám víc přírodu, určitě již delší dobu..telepatie, že na někoho myslím a onse ozve, nebo se stejně naladěnými lidmi si skáčeme do řeči se stejnými myšlenkami. I písničky a obličeje lidí mi pasují do toho co zrovna řeším, ale neumím se v tom orientovat..a tápu, jestli dané pocity a indicie, nejsou jen mé bludy, nebo fantazie:-)
hoptera

Příspěvekod hoptera v 22. březen 2010, 12:52

Ahoj Fujarko, jsem tu úplně nový nováček...tak jen na úvod v kostičce shrnu něco mne a o tom co cítím. Přibližně rok je tomu, co se zjímám o esoteriku jako takovou...dá se říci, že jesem stále na začátku a hledám...., cítím, že se něco děje...
Život mi zamotal hlavu natolik, že jsem spadla dolů, rozbila si ústa a vymotávám se složitě, vím, že ještě stále nejsem spokojena s bytím, jak ho žiji a nechci ztrácet čas :koniczinka:
Můj duchovní rádce, ke kterému mne mé strasti a otazníky zavedly mi doporučil knihu od Doreen Virtue Andělská medicína, již před asi půl rokem, já se ale v té době věnovala jiné fázi mého bytí a knihu jsem začala číst až minulý víkend...po tomto víkendu, kdy jsem se věnovala sobě a dětem v realitě, jsem, až zde v zaměstnání, kde mám klid i sama pro sebe zjistila, že mne Doreen dovedla k vám na stránky..vyměnila jsem si email s Florianelkou a ta mi doporučila knížku Léčení s vílami, koupila jsem si ji na víkend i s kartami :smil68: jsem toho všeho plná, mám touhu nepouštět ani karty z ruky a číst snad i na záchodě :1518:
To co popisuješ o channelech nemohu konkretizovat, neumím to popsat, mám pocit, že mám z každého trochu...odjakživa jsem měla pocit, že tak trochu vidím do každého, ale nikdy jsem netušila, mne ani nenapadlo, že má citlivost, se bude nějakým směrem ubírat...jen mám celý život pocit, že mi něco chybí! To a má ale většina z nás, tak jsem to nikdy neřešila :suny2:
Mám pár přátel s kterými o těchto záhadách mohu hovořit, ale nejbližší se vysmějou a mávnou rukou, že jsem blázen...ale již vím, že to tak není.
Potřebuji jít dál a vědět víc, obracím se na vás s prosbou o radu, jak na to :idzjuz: S úctou děkuji za informace.T
hoptera

Předchozí

Zpět na Začínáme poznávát duchovní svět