Jak komunikovat s andílky

Základní informace a diskuse pro nováčky

Re: Jak komunikovat s andílky

Příspěvekod Violet.11 v 30. říjen 2010, 23:00

Ahoj Baruj,
tak tyhle návody já neznám. K čemu by měli andělé chodit, když každý člověk má minimálně dva anděly strážné? :1518: Však je u sebe máš, tak nemusejí chodit. Oni od Tebe totiž ani odejít nemohou. :1518:
A co se Ti nepodařilo? Jak si představuješ, že budou s Tebou andělé komunikovat?

http://nerdy.blog.cz/rubrika/jak-spatrit-andela-za-sedm-dnu

Modlitba-navazování kontaktu s anděly
"Nyní zvu anděly do svého života.
Žádám anděly o pomoc a s vděčností ji přijímám.
Upevňuji pouto mezi mnou a mými strážnými anděly.
Otevírám svou mysl radám andělů.
Snadno komunikuji s andělskými silami.
Můj život je spjat s anděly.
Vytvářím telepatické spojení mezi mnou a posly vyšší moci.
Má představivost je mostem vedoucím do říše andělů.
Toužím po přítomnosti andělů v mém každodenním životě.
Moji andělé mne naplňují andělskou inspirací..."

Kamínky...to záleží na Tobě... ten co se Ti bude líbit nejvíc je ten pravý :1518: Nezapomínej je pravidelně čistit a nabíjet :1518: Popros andílky ať Ti pomohou :3148:
http://www.atarot.cz/andele-a-krystaly/andele/leceni-s-andely http://www.atarot.cz/category/krystaly-a-lecive-rostliny/lecive-kameny-a-mineraly http://www.atarot.cz/mineraly/krystaly-a-lecive-rostliny

Hezkou dobrou noc :woblokach:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Baruj v 28. říjen 2010, 10:56

Violet.11 děkuji za odpověď :)
Bohužel, už nemohu ten návod najít, ale bylo tam, že mám napsat vzkaz andílkovi a nosit ho týden u sebe a on příjde. Potom jsem ještě našla jeden, že si mám představit cestu např. z bytu a že domovní dveře vedou na pláž. Pak si mám představit tabuly s inzeráty, kde jsou nabídky andílků. Jeden si vybrat, odtrhnout ho od tabule a chvíli čekat... prý andílek příjde a mám si ho odvést domů. Bohužel se mi to nikdy nepodařilo...
Můžu se jen zeptat, jaké kamínky? (Jantar, atd.) A stačí jenom jeden?
Předem díky zase za odpověď :idzjuz:
Baruj

Příspěvekod Violet.11 v 27. říjen 2010, 21:19

Ahoj Baruj :smil68: ,
a jaké návody jsi zkoušela? Docela by mě zajímaly? Na komunikaci můžeš použít kamínky, stačí je mít u sebe nebo mandaly. Zeptej se andílků, kde je problém v komunikaci s nimi, Andělských karet. http://karty.atarot.cz/andelske-karty

Měj se hezky :koniczinka:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Baruj v 17. říjen 2010, 14:08

Zdravím ;)
Četla jsem o tom, že můžu mluvit s anděly a dost jsem o tom přečetla, ale pořád nevím, jak na to. Přečetla jsem dost návodů, ale ani jeden mi nepomohl.... Nevím vůbec jak na to. Mohla bych tu někoho požádat o radu, jak s tím začít? :)
Předem děkuji :suny2: :idzjuz:
Baruj

Příspěvekod Violet.11 v 26. červen 2010, 21:17

Ahojky Anavi,
nezlob se, ale tu dohru sem psát nebudu. Zatím ne. Měj se krásně a pozdravuj vílečky :idzjuz:
Violet.11

Příspěvekod anavi v 19. červen 2010, 20:20

Zdravím Tě Violetko :rosa14: ,
tento týden jsem moc nestíhala obohacovat svoje duchovno, musím to o víkendu dohonit :1258: . Děkuji za návod na relaxaci s křišťálem - určitě vyzkouším a dám vědět. (Jen co najdu svůj křišťál - kde býval není-asi zase ti skřítci... ;) ). Ty se zas můžeš podělit o to, co jsi nakousla, jakou měl dohru ten Tvůj pokus s křišťálem :eusathink: . Jsem docela zvědavá :1518: .
Jinak kamínky jsem si nabila na sluníčku a dala ke kytičkám Lkwiatek: , snad budou ještě spokojenější.
A děkuju za krásný obrázek vílečky :3057: . Měj se moc fajn :suny2: ! Anavi
anavi

Příspěvekod Violet.11 v 13. červen 2010, 14:39

Ahojky Anavi :smil68: ,
no vidíš jak to máš hezké :1258: Časem se Ti otevřou i ostatní kanály a prohloubí. Já mám od dětství nejvíc jasnoslyšení. Ty ostatní jsem měla taky rozvinutý, až co napsala Fujarka, tak jsem zjistila, že to je ono. :1518: Jsem myslela, že jasnocítění je přes srdeční čakru, ale ono to je cítění i někoho jiného. Takže mám všechny kanály vyrovnaný :clapclap: Myslím ty tři ostatní :1518: Zas taková borka jako holky nejsem :1518:

K prohloubení jsou dobrý kamínky http://atarot.cz/andele-a-krystaly/andele/leceni-s-andely
Křišťál je univerzální. Je dobrej na pročištění a prohloubení třetího oka (oblast mezi očima). Kamarádka mě učila takovou relaxaci. Položíš si křišťál na třetí oko, pust si přitom příjemnou hudbu. Pak si představ, že se procházíš po pláži a z nebe Ti přiletí bílý paprsek do třetího oka a následně Ti z třetího oka odchází všechna "špína". Paprsek pořád proudí do oka a z oka "špína". Relaxace končí až všechna špína odejde, ale radši si nech ještě chvíli proudit bílý paprsek. Pak se můžeš ještě projít po pláži. Popros andílky, aby Tě ochraňovali po celou relaxaci a dohlíželi na celý proces. Před relaxací si nabyj kámen. Omýt vodou a dát na sluníčko na celý den. Jo a sahat na něj smí jen ten kdo ho používá :1518:

Já jsem zkoušela jednou si jen dát křišťál a stalo se mi, že jsem viděla anděla a pak prababičku a ta mi řekla, že mám všechny pozdravovat a že se máme víc dívat. No a dohru to mělo před pár měsíci.

Růženínem zas můžeš prohloubit jasnocítění přes srdeční čakru. Je to kámen lásky :3057:
Tygří oko je na uzemnění, pro ty co "lítaj". Mám s tím zkušenosti, takže kdyby jsi měla někdy problém :1518: Jo upozorňuju, že pokud budeš spát křištálem, růžením nebo ametystem pod polštářem, tak můžeš pak i nespat a budit se. Pokud je budeš mít pod polštářem každou noc :1518:

Pokud jsi v komunikaci s vílami, tak nejsi daleko od komunikace s rostlinkami a zvířátky. Pak můžeš s dévami, elfy, skřítky, trpaslíky, delfíny, jednorožci, fénixem, mořskými vílami, .... těch je :1518:
Ale to by spíš bylo do tématu elementálních bytostí :1258:

Jen doufám, že se pořád neopakuju, takže to tady ve fóru bude asi víckrát :0304:

Vílečky jsem pozdravovala a taky Tě pozdravují žij v Lásce with love, fairies :3148:
Obrázek
Violet.11

Příspěvekod anavi v 09. červen 2010, 9:04

Ahoj Violetko,
moc ti děkuji za užitečné rady :3057: .
K tomu jasnoslyšení. To jsem objevila teprve teď díky Vám. Už jsem ho měla dřív to vysoké zvonivé pískání, jen jsem netušila, že je to nejspíš ono ;) . Jinak si myslím, že mám ještě jasnocítění, protože všechny vůně a pocity mi odjakživa šly přes srdce a žaludek až to bylo někdy dost nepříjemné a při každém větším stresu jsem si žaludek hodně potrápila a musela ho dávat nějaký čas dopořádku :zalamany: . Ale někdy je to zase moc příjemné, když se jedná o hezké věci :suny2: .Taky se mi stává, že občas něco "prostě vím" nebo přesně odhadnu věci příští. Jsem úplně na začátku, takže mám co rozvíjet :1258: . Díky Vám všem za to, že mi v tom pomáháte :smil68: .
Mám stále ještě hodně otázek, co se týče mého (hlavně profesního) nasměrování, ale cítím velikou andělskou a vílí podporu a jsem moc ráda, že už se necítím tak sama, jako tomu bylo dřív :3057: :3057: :3057: . Ale prostě vím, že sama nejsem :1258: .
Moc vám všem díky za to, že jste :koniczinka: !
Papa Violetko, měj krásné sluníčkové dny ,hodně radosti ze zahrádky a kočiček a pozdravuj vílečky! :idzjuz: . Anavi
anavi

Příspěvekod Violet.11 v 05. červen 2010, 13:51

Ahojky Anavi,
nemáš zač :koniczinka: Lidská duše, která po své smrti střeží jinou bytost se nazývá duchovní průvodce. Nestane se jím hned, nejdříve musí projít jakýmsi kurzem, aby Tě mohla provázet a pomáhat Ti. Každý člověk má minimálně dva anděly strážné a jednoho duchovního průvodce. Podle situace a jak je ten člověk duchovní, tak má i více andělů a duchovních průvodců. Mohou přicházet a odcházet. Ale pořád máš u sebe někoho, kdo je s Tebou. Takže se neboj a oslov jí. Bude ráda.

Třeba o svaťáku a o maturitě jsem u sebe měla opravdu plno andělů a tři archanděly, zvířátka, víly,... To na mě pořád někdo mluvil. Bylo to úžasný. :023: Můj duchovní průvodce je prý můj děděček z minulého života. Ale v knize od Doreen píše, že člověk má zesnulého z rodiny. Ale nevím jestli ze současné či minulé :eusathink:

Střážný anděl, je anděl co Tě střeží. Není to duše. Strach pochází z Ega, je to jedna z jeho pomůcek, jak nás přitáhnout na jeho stranu, do negativity, temnoty. Tak řekni to mu strachu, že ho máš ráda a říkej mu to pořád dokud neodejde :3057:

Podle toho pískání, by jsi měla mít otevřený kanál jasnoslyšení, jakožto hlavní. Jen odhaduji :1518: Takže se neboj a směle do toho. Jo Iwanka mi říkala "kouzelnou" větu, jak poznáš jestli ta bytost je ze Světla či ne. Zeptej se jí třikrát "Jsi bytost ze Světla?" (Iwanka to říkala delší, ale mě utkvělo jen toto, ale funguje to :1518: ) A měla by Ti odpovědět třikrát ano. Pokud ne, tak se s ní rozluč a nebo jí řekni ať si zajde za někým jiným :1518:

Jo čokoládička je mňam mňam :1258: , ale bohužel mě z ní bolej zuby, tak jí moc nejím. Pozdravuj vílečky, skřítečky a užívej si sluníčka :idzjuz: :sun_sun: :surf:
Včera jsem jim uklidila zahrádku, tak mi poděkovaly :clapclap: A větší radost z toho spíš měly naše kočičky, mají lepší prostor ke skákání a hrabání v hlíně :1518:

Tak papa a krásný slunečný víkend :suny2:
Violet.11

Příspěvekod anavi v 03. červen 2010, 22:02

Ahoj Violet,
děkuji za uklidnění a milý vzkaz :3057: a také za rady :smil68: . Rostlinky si hladím, ale povídat jsem si s nimi zatím nezkoušela, takže to musím napravit ;) . To pískaní v uších bylo vyšší frekvence, takže se nejspíš opravdu jednalo o anděla...Bylo to poprvé a docela mě to vyjukalo, až jsem raději polevila ve své komunikaci s anděly a zkoušela jsem se přesvědčit, že si jen něco představuji a namlouvám. Ale už vím své. Jsem ráda, že zde najdu lidi se stejnými pocity a zkušenostmi, kteří vědí a umí mnohem víc a mohou mi na mé cestě poradit.
Jedna kartářka, které důvěřuji, mi řekla, že mě chrání maminka mého muže, (zemřela před čtyřmi lety). Vůbec mě to neudivilo, protože mám stále pocit, že je se mnou. Je možné, že je mým strážným andělem nebo mě jen provází? Myslím, že zatím mi v komunikaci s ní brání můj strach, ale doufám, že ho časem překonám :eusathink: . Tedy já s ní mluvím pořád, ale nejspíš se bojím ji slyšet.
Přeji hodně lásky :3057: a sluníčka :suny2: Tobě i ostatním :koniczinka: . Anavi :rosa14:
P.s.: chudinky víly si u nás na čokoládě taky asi nepochutnají :lol: :lol: :lol:.
anavi

Další

Zpět na Začínáme poznávát duchovní svět