Zdál se mi sen

Uzavřená témata

Re: Zdál se mi sen

Příspěvekod babrle v 16. březen 2009, 23:01

Tu metodu co píšeš vůbec neznám,můžeš přiblížit,nebo navést na nějakou stránku?Pojedu v dubnu za svým mistrem Reiki,tak se pak zeptam.Umne mi to tak děvče nevadí,ale stále čarují u staršího syna a nedaří se.Ten mladší v pohodě ,ale u toho strašího je to hrůza.Né a né se ztoho vyhrabat.To víš u Policie si moc nepomůže.Kdyby,alespoňměl nějakou spřízněnou dušičku,myslím partnera.Ve dvou se to táhne líp.My ženy jsme praktičtější a šikovnější.B.Kdybs věděla ještě něco víc budu ti vděčná.Nevím jak to zlomít. :eusathink: Tak se snažím ho alespoň rozveselit,ale cítím,že je nadně. :3057:
babrle

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 16. březen 2009, 22:03

Já ano ,od zápěstí k prstům,mněla jsem operaci obou rukou karpální tunely.B. :3057: :suny2:
babrle

Příspěvekod fujarka v 16. březen 2009, 20:35

Penízky jsou většinou spojené s kořenovou čakrou Babrlinko nebo nějaký slib z minulosti, máte i třeba nějaké zranění v oblasti od zápěstí k prstům na ruce nebo od nohou dolu? Jestli ano tak na které straně a co.
fujarka

Příspěvekod babrle v 16. březen 2009, 20:32

Jo Boni chtěla jsem ti nechat vzkaz ve vkazech,ale nemůžu :eusathink: to udělat,protože to nejde udělat Dickovi,je tu jednou začas. :clapclap: :clapclap: :suny2: Takže na babu nehraju, :8P: mám jarní unavu :8P: :sadangel: :1861: heč.No a sej....! mě penízky. :8P: :thumbdown: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod babrle v 16. březen 2009, 20:16

Jo babky necucejte mi Bonika :naughty: ,stačí že ho cucám já. :sarcasm: Takže Boniku já milují od mládí Franci,hlavně mě přitahuje Provánss(nevím jestli je to správně) :3085m: Dokonce jsem se učila 3 roky francouzky a vím už houbelec. :0304: Jo a mám problém u jednoho kostela.Vždy když kolem něj jdu tak se mi sevře srdce.Je bízko jednoho zámku a odhadují jeho stáží 15-16 století.U jiného kostela mi to neděla jen u tohoto. :eusathink: Už jsem se zařekla ,že kdyby přišlak vice penízkům,tak dám na jeho opravu. :1518: Protože ho opravují pomalu a nějak mi to vadí. :czeka: :czeka: Je to Městečko Raduň. :1518: :1518: :3057: Jo a když cucat tak pořádně, :0304: tak mi prosím,prosím,zjisti proč mi a mému staršímu synovi pořád chybí peníze :eusathink: a doslova se od nás odražejí. :zalamany: :zalamany: Fakt si nedělám legraci. :naughty: :naughty: :czeka: Mám toho doti,takže volám po nějakém kouzlu, :whisper: jak to himlhernajz zlomit. :3189: Pa Boničku a díky. :idzjuz: :suny2:
babrle

Příspěvekod Bona magus v 16. březen 2009, 12:32

Ahojky Stáni :smil68:
Tak ty jsi mě dostala s tím rakouskem-Vídní.Když jsem se ti koukala na tu Paříš,tak mi tam občas probleskla právě Vídeň a několikrát jsem se ujistila,jestli jsem nepopletla města -nepopletla.Jen jsi taky žila kousek od Vídně(malý statek-muž). :1518: :1518: :1518: No,to jen pro zábavu :iconwink:
Ta válka už taková legrace není a je vidět,že to v tobě zanechalo i zbytečně velký strach z násilý a bylo by asi vhodné s tím nějak pracovat.
V druhé světové jsi byla dívka-9let-ne židovka a s celou rodinou vás odvezli do koncentračního tábora na území Polska.Zemřela jsi v něm-r.1943.(viděla jsem toho víc,ale není o co stát :| )
Zkus promluvit s dušičkou,že je to minulost,že se to zkrátka stát mělo,aby měla další zkušennosti a posunula se víš :rosa14: .Také to podpořím aby jsme ten strach prozatím alespoň zmírnily Lkwiatek:
To víš,že trochu energie mě to stojí,ale oproti čarodějkám co vykládají karty to myslím ještě jde :iconwink: (jak psala Fujarka,že dělá karty několik hodin,tak to vážně obdivuju :rosa14: :1518: -Iwanko o tobě ani nemluvím :1518: :smil68: )).Spíš je horší,že ty obrazy vidím a cítím pocity duše v danou chvíly.Někdy je to velká bolest či smutek a to je nepříjemné. :rosa14: Dá se takhle ale pomoct při různých fóbiích,úskostech,nebo chronických nemocí,ale zas tak jednoduché to taky není :iconwink: .

Měj se moc hezky a ostatní taky :idzjuz: :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod Stáňa v 15. březen 2009, 10:24

Milá Bono magus,
stejně ti moc děkuji, ono ani nejde o to, co vše v mém minulém životě bylo za trápení a jaký jsem měla přesně život. Ony úplně tyto střípky stačí! zaujal mě v tom vlastně ten kostel, zda mě to i v minulém životě táhlo k duchovnu!! Takže si na mou zvědavou otázku odpověděla úplně nádherně!!!!
Myslím si, že víš co děláš- proč nepíšeš podrobněji o minulém životě, v tom máš u mě plnou důvěru.
Stejně budu netrpělivě čekat, až se mi mrkneš na tu válku.
Taky je zvláštní, že jsem silně přitahována Vídeňskou metropoli (v Rakousku), ještě za svobodna jsem se tam snažila jezdit 2x do roka. Vídeň na mě působí jako magnet a ráda se tam vracím. Procházka Vídní a jejími zámeckými parky atd., je takový můj balzám na duši. Možná i toto místo jsem v minulosti navštívila.
Moje zvědavost nemá občas hranice, ale velmi ráda bych věděla, jakým způsobem dokážeš nahlédnout do minulých životů. Možná je to i velmi vyčerpávající, ale je v tom i určité kouzlo!!!!
Přeju ti spoustu sil a pozitivní energie pá Stáňa :3057: :papapa:
Stáňa

Příspěvekod Violet.11 v 13. březen 2009, 14:34

Ahojky šikulky :rosa14: :koniczinka: ,
Boníku a Sibilko moc vám děkuji za přeluštění těch mých ptákovin :1518: O problémech s rodiči jsem už psala, ale nevím kde :eusathink:

Přemýšlela jsem, že bych sem napsala co se mi zdá, ale pořád se mi zdá o něčí smrti. Dneska, že jsme někoho chtěli osvobodit jednoho jsme zabili a ten druhej zdrhnul. Jo taky šli jsem s nějakým klučinou co nám ukazoval cestu a šla jsem bosa? a při každém kroku to praskalo, šli jsme po bublinkový fólii a ta nebyla vidět. A měli jsem scházet do údolí a nad lesem byli na obloze tři bílé křížky a dnes jsem si četla, že to znamená Svatou trojici :rosa14: .

No a včera se mi zdál takový hezký sen. Jeli jsme někam do severských zemí, asi do Irska. Bylo tam krásně, všude barevné stromy a keře. Bylo tam chladně, ale nádherně, úžasně a osvěžujíce. :1258: Byli jsem u nějakého klučiny doma a on bydlel s tetou nebo maminkou a někdo tam hrál na piano. A prý jeho tatínek byl Sean Connerry :1518: A dívala jsem se z okna a najednou tam hořel les a já jsem prosila at´prší? a ten požár zmizel. A pak jsem s ním byli někde ve škole, byli tam jeho spolužáci. Měl na sobě tmavý oblek a byl prý voják. Dávala jsem mu polibky na tvář a ústa a bylo takový krásný a zakázaný. :1258:

V týdnu se mi zdálo o našem spolužákovi, byl tam u něj hnědý kůň a ten ho pokousal do krku. A já jsem si vzala zrcátko a dívala jsem se do něj a viděla jsem ten krk a byl zašitý stehy. A ten kůň někam běžel a pak se zabil.

No a minulý týden se mi zdálo, že jsem byla v nějakém pokoji byl tak z třicátých nebo padesátých let? V tom pokoji, bytě zabil nějakou ženu. Byla tam nějaká televize a já jsem se na ní měla dívat, ale nechtěla jsem, protože bych viděla to co bych nechtěla. V té době co jsem tam byla, tak byla součastnost. A pak jsem najednou byla zpátky v minulosti. chtěla jsem se někde ukrýt. Viděla jsem tam muže, ale nevím kdo to byl?

No už mě z toho hraboší :1518: Mějte se sluníčka :sun_sun:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Bona magus v 12. březen 2009, 10:30

Ahojky šípkové růženky :smil68:
Co Stáni píšeš je zřejmě dost reálné.Ve válce nás bylo určitě hodně ,tak se ti na to podívám až bude trochu času :iconwink: .V té Paříži si do kostela i chodila a prožila jsi dost smutný život,ale víc o tom psát nechci.
Že jsi mi připoměla ty chudý poměry:Koukala jsem se na pár životů Bosorky a tam to také byly hodně ty chudé poměry.Jen bych chtěla říct,že těch životů je spoustu a tohle jsou jen takové střípky. :iconwink:

Mějte se moc,moc hezky :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod Stáňa v 11. březen 2009, 20:54

Milá Bono magus, :3057:
hrozně mě zaujalo, co si mi napsala. Když nad tím trochu přemýšlím, vysvětluji si tím i spoustu věcí, vždy mi byli sympatičtější lidé z nižších vrstev, jako malá jsem si hrála pořád na chudé , ale s dobrým srdcem.
Docela by mě zajímalo, jestli jsem do kostela vcházela, nebo jsem jen před kostelem postávala. Ani dnes se nehoním za pěnězma a ani mě neláká být nějak bohatá. Vidím to pravé bohatství spíš v srdci člověka.
Dokonce mě teď přepadli myšlenky, že ani v dalších životech jsem nebyla zvlášť bohatá a žila v nižších poměrech. Doufám, že jsem ale byla člověkem slušným a neubližoval druhým!!!!!!!!
Napadlo mě taky, že jsem musela asi žít i v době, kdy nás okupovali němci. od mala se mi zdávalo, že jsem před němci utíkala, byla jsem i ve snu v koncentráku, viděla spoustu zabíjení, slz, bolesti.
V reálném životě nesnáším násilí, když vidím v televizi zabíjení, nedokážu se na to dívat, běhá mi z toho mráz po zádech a okamžitě zavírám oči. Když vidím, jak někdo třeba škaredě upadne, tak mě to dostává do šoku, pokud nevidím, jak se člověku co stalo, dokážu reagovat a pomoct. Dokonce si myslím, jestli jsem v minulém životě neviděla umírat svou rodinu.....své děti atd. Ale to všechno jsou jen mé dohady.
Moc děkuji, že jsem se mohla nakouknout do minulého života pa Stáňa
Stáňa

PředchozíDalší

Zpět na Archiv starých témat