Zdál se mi sen

Uzavřená témata

Re: Zdál se mi sen

Příspěvekod Bona magus v 27. březen 2009, 12:02

Ahojky Fujarko :smil68:
Tak jdem na to :1518: :1518: .
Myslím si,že kdyby ti někdo vykládal kartičky,tak by mohlo vyjít něco jako:Cítíš za něco velkou zodpovědnost (práce,rodina) a dost tě to vyčerpává.Vnitřní-duchovní-síly si jseš vědoma.Bojíš se,že pokud selžeš,stratíš lásku či zájem okolí.

No a pak je tu ještě jedno vysvětlení se kterým jsem hodně váhala,ale zdělit ti to prý mám.
Negativní vlivy ( zlé síly) si přišly ověřit kde máš slabiny.Ale jelikož vše zlé pro něco dobré,tak ti vlastně řekli co zlepšovat. :iconwink:
Ze snu je vidět tvůj strach o blízské(rodinu)a nutnost ji chránit.Tohohle strachu se zbavuje jen velmi těžce,ale ty máš velmi moudrou a dobrou dušičku a asi se k tomu máš časem dopracovat :rosa14: .
Takže:S druhou stranou se nikdy nevyjednává.Žádný, že ať si vezmou tebe a rodinu nechaj na pokoji.Vždyť oni chtějí především tebe(máš tady na zemi své úkoly a mezi ně patří i pomoct pár dušičkám a to oni samozřejmě nechtějí) .Oni tvým blízským v tom pravém smyslu ani ublížit nemůžou.(Musely by je zlákat na špatnou cestu a to je proces hodně dlouhodobý).To že s tebou rodina pak nemluvila znamená,že obětování není vhodné.
Taky jsi zmínila strach z ohně.Koukala jsem se do minulosti,a ty jsi upálená nebyla,ale nějaké špatné zkušennosti tam jsou.(uhořelo několik tobě blýských lidí) a taky to z minulosti evokuje zatracení.
Můžu ti trochu pomoct dušičku uklidnit ,ale sama jsi někde moudře napsala,že nic není zadarmo a tak větší část práce je samozřejmě na tobě :rosa14:
Pokud je pro tebe tohle vysvětlení snu nepříjemný,tak se tím nezabývej.To je taky dobrý obranný systém. :1518: :1518:

Mějte se moc,moc hezky :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 23. březen 2009, 19:42

To ti teda řeknu,že snad byla včera nějaká divná noc.Má známá mi volala hned ráno ,že měla příšerny sen a čekám ,až mi ho pošle a já se zbudila přeně v 1 v noci,cítila jsem nějaký tlak na hlavu,tak jsem vstala a měla jsem pocit,že má někdo na mé hlavě stále ruku.Sice jsem se nebála ,ale bylo mi to nepříjemné,tak jsem udělal znamení šestého kříže pomodlila se očtčenáš a byl klid,měla jsem silný pocit,že je někdo kromně mně a manžela v ložnici.Pak to přestalo.Nebyla včera nějaká zvláštní noc.?Nebo réj čarodějnic.?Myslím to vážně. :eusathink:
babrle

Příspěvekod fujarka v 23. březen 2009, 11:11

čau holky, tak já dneska nastoupila do práce s pytlema pod očima jako blázen, uprostřed noci jsem se vzbudila a rozsvítila světla v bytě abych se nebála.

Zdálo se mi, že jsem byla s rodinou na chalupě a najednou nás napadlo velké množství takových hnusných bytostí, něco jako upíři ale jiných, bylo jich hodně a já postavila rodinu za mě a snažila se je ochránit vším co umím, jenže jsem byla moc slabá a stejně se ke mně dostali, měli v plánu nás zabít, ale já pro ně byla nějakým způsobem moc silná, mě chtěli abych se k nim přidala, byla jsem pro ně nějakým způsobem cenná. Tak jsem řekla, ať si mě vemou za to, že ochráním svou rodinu a nechají je být. Kousli mě do zápěsí dvakrát, pak jsem chtěla se rozloučit, ale rodina se mnou nechtěla už mluvit. Každopádně byli v bezpečí. Pak se mi nějakým způsobem změnilo moje tělo, ale duše mi zůstala stejná a tak velitel těch oblud ke mně přišel, že mě musí zabít, chtěl mě spálit a já ho prosila, že když už to musí být, tak ať nepoužívá oheň, že se nebudu bránit, tak mi přeříznul zápěstí. V tom jsem se vzbudila s myšlenkou, že nikomu svoje tělo nedám.
No to jsou zase sny co? :eusathink:
Teda jestli jsou tohle části mého podvědomí, tak ať to tam radši zůstane zastrčené
fujarka

Příspěvekod babrle v 22. březen 2009, 19:50

Jenom pisni,já ráda když pisneš,to ,co jsi mi řekla mě vážně nepřekvapilo,jelikož nesmírně tihnu k fimům týkajících se vesmíru a jiných planet,jako můj nejmladší syn.Dokonce se mi stala taková věc ,že jsem viděla v jednom filmu,jak něco nastavují,takový zvláštní ,nevím jak by to nazvala,ani přístrojspíší něco ke komunikaci.Ta se skladala z jednotlivých dílů a prvni má myšlenka,to znám,to jsem už dělala.Byla jsem dost překvapená sama sebou.Dokonce jsem mívala jíž dávné problémy tím,že jsem tvrdila rezolutně již jako mladé děvče,což se dřív moc nenosilo,že nejsme ve vesmíru sami a že vím,že jsou tady a byly bytosti z jiných né planet ,ale přímo vesmíru.Něco mi říkalo,že existují daléké vesmiry a galxije a od tama ,že ty bytosti přicházejí.Můj první Film o vesmíru si pamatují jako dnes,jmenoval se Mlčící Vesmír a bylo to otom ,jak atomový,nebo podobný výbuch zničil celou tu planetu.Bylo to natu dobu docela dobré.Jinak tu Francii ,by brala i dnes.Někde se zašit na vesnici a kašlat na politiku a podobně.Tak díkyB. :papapa: :idzjuz: :3057:
babrle

Příspěvekod Bona magus v 22. březen 2009, 9:40

Ahojky růženky :smil68:
Tak jsem se Babčo jukla konečně i na tebe :1518: :1518: .Tak v jižní francii jsem tě viděla jako muže tak kolem padesátky,měl jsi malé hospodářství(nějaké krávy) a byl jsi spokojený :1518: :1518: :1518: .Chtěla jsem se juknout jestli jsem tam v tu dobu taky nebydlela,ale mám zablokované své duchovní vzpomínky.
(je to tak v pořádku,je to nutnost :iconwink: )
Ten kostel tvojí dušičce evokuje jiný - hodně silný zážitek.Klidně si myslete že jsem cvok,ale nebylo to na zemi.Takže Babča je mimozemšťan :1518: :1518: .Neboj,nejsi první koho jsem potkala.Ono vás tady bude asi taky víc. :1518: :1518: :1518: .Některý dušičky jsou závisláci na zemi,tak se odsud nehly,ale některé rádi změny :1518: :1518: .
Taky jsem se podívala proč ty problémky s penízkama,tak tam máš nějaké zakódované negativní zkušennosti.Ale jelikož je to už takový osobní,tak ti to písnu soukromou poštou :iconwink: a zkusíme to kapičku vyčistit :eusathink: :1518: .
Jinak mantry si tvořím sama podle potřeby.Jsou to vlastně jednoduché větičky které když v klidu několikrát denně opakujeme,tak můžeme změnit názor podvědomí :1518: :1518: :1518: Vymyslíme něco i pro tebe :rosa14:

Ps:Iwanko,smaž mi černý puntíky :1258: koukej jak se snažím :1258: :1518: :1518: :1518:

Mějte se moc hezky :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod Violet.11 v 17. březen 2009, 21:18

Pro tvořivost, vznešené bohatství a bezpečí

SARASVATI, MAHALAKŠMI /
DURGA-DEVI NAMAHA

"Sílo Bohyně tvořivé inspirace,
sílo Bohyně vznešeného bohatství a hojnosti,
sílo Bohyně nepřemožitelného bezpečí,
buďte pozdraveny."
mantry

Tato mantra oslavuje Bohyni ve třech aspektech: Sarasvati, zářící bílým světlem odstraňuje hloupost a lenost, a dává tvořivost. Mahalakšmí, královna nebe, vyzařující zlaté světlo, odstraňuje chudobu a dává vznešené bohatství. Tříoká Durga-Devi, kolem jejíž strašné podoby se blýská karmínové světlo, odstraňuje nebezpečí a zlo a ochraňuje.

Desítky tisíc roků před patriarchálním náboženstvím naši předkové uctívali Bohyně. Když zpíváte, ze srdce vzývejte jména Bohyně, a vyciťujte její přítomnost jako vír energie v lidské podobě s proměnlivou tváří, zářící inspirující, pomáhající a ochrannou silu. Tato mantra je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy, aby uctívali a těšili se z aspektů mnohostranného božství.
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod babrle v 17. březen 2009, 20:51

Mantru najdu kde? :eusathink: :3057:
babrle

Příspěvekod Bona magus v 17. březen 2009, 13:28

Ahojky růženky :smil68:
Violetko tvoje sny mě vždycky rozesmějí :1518: :1518: :1518: .Tobě tam teda toho lítá :1518: :1518: :1518: .Máš to hodně promíchané a já bohužel nemám tolik času :rosa14: .
Bábrlinko na kostel a Provánss se ráda podívám.Jižní Francii taky moc miluju,tak jestli mi se vlastně neznáme :eusathink: :1518: :1518:
Na penízky se taky juknu,jak psala Fujarka, může to souviset s minulostí a je tam evidentně vidět,že je odmítáš přijmout-jakoby ses styděla a myslíš,že to není správné :iconwink: .(to už jsem ti ale psala,že je neumíš přijmout a můžeš si pomoct mantrou Lkwiatek: )U tvého staršího synka je to taky.A i když vědomí by chtělo,podvědomí si myslí něco jiného :iconwink: :1518: .
Taky jsi ráda,že se Ríša ozval :1518: :1518: :1518: .On má chudák teť plnou hlavu číslíček,ale počkej po daních,to ho budem otravovat častěji,že jo? :1518: :1518: :1518: a zaneprázděného Jindříška taky :8P: :czeka: :whinklove:
Stáni myslím,že je fajn,že píšeš své silné zážitky a je vidět,že si je dokážeš velice dobře sama vysvětlit. :clapclap: :rosa14: .
Jak jsi mluvila s tou malou holčičkou,tak jsi vlastně mluvila se svojí dušičkou (vyšším já)a ona ti zas ukazovala jak moc jí to tenkrát bolelo.Jsi moc šikovná,že jsi jí uklidňovala :023: ,tímhle způsobem by ses měla se strachem vypořádat daleko líp. :clapclap: :rosa14:

Mějte se moc,moc hezky :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod Stáňa v 17. březen 2009, 12:26

Milá Bono magus,
musím se ti ještě svěřit s jednou věcí! Včera večer, než jsem šla spát, jsem měla silnou potřebu si s devítiletým děvčátkem promluvit. Chtěla jsem ji utěšit, obejmout jí a říct jí, že vše bylo , jak mělo, ať si nedělá výčitky, že na vše jen přihlížela a že nebylo v její moci své rodině pomoct. A že teď, v dnešní době je velká holka a bude svou rodinu chránit!!
Asi jsem neměla moc velkou představivost, protože jsem si představila sebe, jak jsem byla malá (blonďatou, dlouhovlasou, se zelenýma očima).
Náhle se mi však objevilo zčista jasna tohle: ta devítiletá holčička neměla ani blond vlasy, ani zelené oči!
To malé děvčátko mělo tmavou (snad hnědou barvu vlásků), vlásky byly krátké, a zíralo na mě velkými hnědými kukadly. Vypadala trochu jako kluk, ale byla jsem si jistá, že je to holčička. Tvář děvčátka odrážela, že její život byl velmi bolestivý, její ruce mě pevně svíraly a velmi těsně jsme se objímaly. Jako by chtěla říct, pomož mi! Šlo vidět, že mi důvěřuje. Její postava byla velmi drobná a malá na věk 9tiletého děvčátka. Stačila jsem jí jen říct, že je s ní Bůh a že vše společně zvládneme, že není sama. Najednou ten obraz zmizel.
Možná to byl jen výplod mé fantazie, ale i přesto to byl silný zážitek.
Dnes se pokusím pomalu se oprostit od strachu, který mě doprovází, uvidíme , co bude dál. Zatím pá Stáňa
Stáňa

Příspěvekod Stáňa v 17. březen 2009, 8:25

Milá Bono magus,
docela mě překvapuješ a jsem ti strašně vděčná, že nepíšeš vše, co jsi viděla!!!! je zvláštní, že to , co si mi doposud napsala, jsem tušila.
A dokonce i to, že v koncentráku jsem byla se svou rodinou, akorát ve snu jsem nikomu neviděla do tváří (místo tváří byly jen šedé stíny), jen jsem věděla, že je to má rodina. V mým snech i hodně figurovala má sestra, tak si dokonce myslím, že jsem měla tenkrát i sestřičku a byla v koncentráku společně s náma.
ono mi úplně stačilo, co jsem viděla a prožívala ve snech, tak jsem ti vděčná, že se o tom nerozepisuješ!!!!!!
Sen o koncentráku, jsem měla asi kolem 10-13 let a utkvěl mi hodně v paměti.
Když jsem měla asi kolem 16let, zdálo se mi že sedím v autě, věděla jsem na 100% , že jsem auto nikdy neřídila. Najednou se se mnou auto rychle rozjelo a řítilo se velkou rychlostí po nějaké úzké lesní cestě z velkého kopce dolů(cesta byla plná kamení, a možná i kořenů stromů a překážek),cítila jsem strach,pak přišlo překvapující zjištění , že to auto řídím já a zvládám to, najednou obavy zmizely. Ráno, když jsem si na sen vzpoměla, blesklo mi hlavou...tohle bylo připodobnění mého života- můžou přijít těžké chvilky, zkoušky, ale pokud si budu věřit, nebo budu mít v sobě víru, zvládnu je. Nevím sice, kde se vzalo v 16-tileté dívce nějaké vysvětlení si snu, ale v té době jsem si byla vážně jistá, že to tak je.

Asi v 17-ti letech jsem měla živý sen! Nespala jsem 100%! A najednou mě oslnila záře a viděla jsem sebe ležet na posteli. S úst mi šlehaly plameny, viděla jsem se, jak vstupuju do svého těla ústy, všechny mé útroby byly v plamenech a volaly o pomoc. Najednou obraz zmizel, zůstala jsem z toho chvíli v šoku. Něco mi vtíravě říkalo, tohle je varování, změň život od základů, běž a najdi Boha!!!
Byla jsem tak vyděšená, že jsem vážně ze dne na den změnila život. Něco mi říkalo, že mám změnit i kamarády. Měla jsem totiž partu, s kterou jsem trávila veškerý čas (venku jsme převážně hráli volejbal, a vymýšleli puberťačiny)-byla to taková moje druhá rodina.
po tomto živém snu jsem již do party nepřišla, a ještě ten den začala brát parta drogy, a já se vydala hledat Boha.

Příště napíšu i o dalším varování, které jsem obdržela před nějakým měsícem-týká se to mých dětí a mě !!!
Zatím pá a mooooc děkuji a hlavně za to, že mi chceš pomáhat zbavit se mého strachu. Jsem ti moc vděčná Stáňa
Stáňa

PředchozíDalší

Zpět na Archiv starých témat