Zdál se mi sen

Uzavřená témata

Re: Zdál se mi sen

Příspěvekod sibila v 30. květen 2009, 15:08

Ahoj babrlinko :3057:
Jízda výtahem-
saháš si do vlastního podvědomí,pro vlastnosti(závislosti)o které se snažíš,abys s nimi mohla vědomě pracovat-zpracovaní symbolu,obrazu,pocitu a myšlenek.
U toho hledání-hledáš stále něco co ti pomůže na životní cestě-snažíš se vzdělávat.Manžel jde při této aktivitě-nějak stranou a jak si na něho vzpomeneš tak pak ho hledáš a máš z toho špatné svědomí,že ho zanedbáváš.
Obrázek
sibila

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 29. květen 2009, 22:43

Jo viděla jsem ,že tu někdo psal o snech,tak musím zaměstnat Sibilku a Bonika.Mám už druhý den nějaké jobovky.Takže ten první sen ,byla jsem v nějakém jiném světě,nebo na jiné planetě a jezdíla jsem výtahem nahoru dolů a ten výtah byl průhledný a já viděla ,že zvenku sedí na tom výtahu nějaká bytost,nebo spíš démon.Nebyl hrozný spíš jako se zobrazují někteří mimozemšťani.Měl takový výrustkový obličej,nehezký a stále se namne koukal a dával mi najevo ,že se nemám bát,že mě chrání.Stále mi něco říkalo,že když bude z druhé strany,že se mu něco stane,že je tam venku hnusně.Ale když jsem natu planetu vysoupila,byla jsem překvapena,že je tam docela hezky,ikdyž se mi zdálo,že je tam bahno.Druhý sen byl,že jsem stále hledala manžela a zlobila se naněj,stále byl předemnou.Když už jsem ho dohnala,tak někam jel autem,nefungoval mi mobil a já si zaboha nemohla vzpomenout na jeho čílo.Tento sen se mi dost často opakuje.To že ho hledám a nemůžu se spojit.Takže mě to straší,snad to není tak zlé?Nakonec ho najdu a seřvu ho,že vůbec namne nemyslí a nečeká a že ho můsím hledat a on se diví ,proč se bojím.Tak to je tak vše.doufám,že vám to něco říká.Tak zatím a pokud to je zlé,tak mi to dávejte po kapkách jo. :eusathink: :zalamany: :papapa:
babrle

Příspěvekod Violet.11 v 14. květen 2009, 21:49

Ahoj Boníku,
děkuji Ti moc :smil68: . Máš ve všem pravdu. Ta kamarádka je docela lehkovážná a táhne jí to k temný straně. Hulí jak fabrika, to je vždycky smrad když přijde z přestávky. Každej den pije kafe po litrech no děs. Dneska mě teda naprdla, my psali test ona si mezitím pilovala nehty, děs vrzání strašný! Měla to napsaný jako první, tak si tam datlovala smsky a pak přes ze mě si tam nahlas kecala se spolužačkou. Měla jsem chut jí dát pěstí. Furt se vidí v tom svým bejvalým klukovi. Ukazovala mi jeho fotku já na něj jukla a moc se mi nelíbil. Andílci mi o něm nic neřekli, radši :lol: V andílky věří, ale moc je neposlouchá. Je to její boj.

No mě se zdaj jen samý krávoviny. V jednom snu jsem byla s nějakýma lidičkama na ostrově a schovali jsme se v nějaké budově a byli tam nějaké kostry nebo zbytky lidí. Dřív tam prý povraždili nějaké lidi, nějací divoši. A pak jsem se začali připravovat a pak tam přilítli nějací domorodci a začali nás zabíjet. No a mě se ptal jeden jestli chci nohu uříznout nožem nebo motorovou pilou. Fakt Humus!
No a pak se mi zdaj samí ňamky. :1518:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Bona magus v 12. květen 2009, 10:32

Ahojky Violetko :3057:
Tak něco ti z toho vytáhnu,ale musím se omluvit,že to nemůžu dělat často,mám toho teť moc a jsou určité priority.Tak pokud to bude pro tebe důležité,tak samozřejmě ano,ale prosím s citem :smil68: :1518: :1518: .

Bráška a nevěsta ve zlatých šatech mě táhnou do minulosti.Byli jste tam oba a zřejmě i teť něco mezi sebou řešíte.(drobnost)
Spolužačka v bílém vypadá,že je lehkovážná a měla by být rozvážnější a opatrnější.Dokonce bych řekla,že se řítí do nějakého maléru ale bohužel kdybys jí chtěla pomoct,nedočkala by ses žádného pozitiva.Má svou hlavu a neposlechla by tě a tobě by to přineslo zklamání.
Pak jsou tam nějaké emoce spjaté s duchovním světem a sílí v tobě víra ve vyšší moc.
Taky se někoho snažíš přesvědčit o své pravdě (možná brášku :1518: )

Měj se moc,moc hezky :suny2: :rosa14: :koniczinka:
Bona magus

Příspěvekod Violet.11 v 04. květen 2009, 15:45

Boníku :rosa14: ,
to byl sen jeden :1518: Moc děkuji za rozluštění. Naše bývalá paní učitelka je naprosto úchvatná jen nechápu děcka, který na ní nadávaj :eusathink: Byla s ní sranda. Mě učila celých sedm let :3057: :1258: Úplně čupr paní :clapclap: :suny2: Hrozně se mi líbilo, jak nosila kamínky na krku nebo náhrdelníky z nich :023:

Jo dneska se mi zdála ptákovina :0304: Viděla jsem nějakou nevěstu se ženichem a byla ve zlatých šatech, ale ty se mi nelíbily. Jo byli to kamarádi brášky :1518: A pak moji spolužačku v bílých šatech. Měla přes ramena kožíšek a kožešinové rukavice, vše bílé. No a já jsem se jí ptala jestli nechce vykouzlit delší, aby jí nebyla zima? Říkala, že to je dobrý :1518:

No pak byl jiný výjev byla jsem někde ve městě s někým. Měli jsem jít do našeho bytu, ale vím že tam bylo něco asi duch. Už z toho magořim :3080: Jak jsem o tom věděla, tak jsem z toho začala křičet, řeknu vám no hnus! Prosila jsem archanděla Michaela, aby mi pomohl. Pak jsem stála u topení a nějak to se mnou švihlo o to topení. Jen já sama to to nebylo. A vím, že Michael to právě v té chvíli jak jsem švihla o topení, zneškodnil.

V jiném výjevu jsme pracovali v nějakém květinářství nebo v něčem podobném a aranžovali jsme něco. Jo na nějakou svatbu. Dělala jsem něco jako boa. Bylo bílé a na něm sušená měsíčnice. No a říkala jsem nějakému klučinovi, že to můžu vykouzlit aby to bylo delší. :1518: A pak nám skončila pracovní doba nějak ve třičtvrtě na tři :1518: Vyšli jsem před obchod a tam byla nějaká fronta na schodech. A nám říkali, spíš nadávali, jak to že jdem tak brzo? Jo byla tam spolužačka, která mě flákla. Pak jsem se na ni otočila a říkala jsem jí něco nějakou cizí řečí, na kterou si nemůžu vzpomenout co znamená? :eusathink: Ale nemyslím v tom snu, myslím jakožto reálně. Jo mluvila jsem na ní něco hnusnýho. Pak se mi omluvila.

No pak jsem viděla v nějakém pokoji holčiny dvě co stali postele a já jedný říkala, že ta deka musí být nahoře a ne dole. :1518:

No fakt krávoviny :rire:

No Boníku moc z toho moudrá nejsem. :1258: Děkuji když se an to jukneš. :mrose1:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Bona magus v 04. květen 2009, 9:37

Ahojky Violetko :3057:
Jen ty svoje sny rozveď ,ale jeden po druhém :1518: :1518: .Bylo toho tenkrát moc najednou :1518: :1518: :rosa14: .
Jablíčka by mohla představovat tvou cestu a tím,že chutnaly-podvědomě víš,že jdeš a jednáš správně a paní učitelku jsi zřejmě trochu brala i jako spřízněnou duši a její ráznost ti pomáhá být statečnější. :rosa14:

PS:Neboj Violetko,jsi moc šikovná a skvělá víla :3148: a všichni ti budeme držet při zkouškách palečky :smil68:
Bona magus

Příspěvekod Violet.11 v 03. květen 2009, 21:51

Péto :3057: ,
jsi originální a teď už jen tu Tvoji originalitu rozvíjej :023: Jsi moc šikovná :rosa14: :clapclap:

Dušičky nevíte když se vám zdá, že jíte červený jablka? Byli dobrý :1518: Vím, že jsem ještě měla v sáčku dvě :1258: Byla jsem zase ve škole na střední a zdálo se mi o naší paní učitelce na biologii. Moc milá paní, je přísná ale úžasná :3057: Moc to rozvádět nebudu, aby Boník zas neříkal, že to je děs :1518: :1258: :idzjuz: :koniczinka:
Violet.11

Příspěvekod Bona magus v 29. duben 2009, 10:15

Ahojky Peťulko :smil68:
Tak já tam vidím především tvůj duchovní obraz :rosa14: .Pokud bych to měla říst pozemsky,tak toužíš po určitém uznání,potvrzení,že jsi dobrá ,hodná a čistá.(prozrazuje to tvé nízké sebevědomí :iconwink: ,ale je tam i vidět ,že už je to lepší :clapclap: )Toužíš i po určité vyjímečnosti.(každý človíček je přeci vyjímečný :rosa14: ) a moc chceš pomáhat druhým :rosa14:

No a teť ještě trochu toho duchovna :iconwink: :Ty můj malý andílku Lkwiatek: přišla jsi na zem a myslela,že tu bude stejně čistá láska jako nahoře,ale tady je to trochu jinak.Moc toužíš po té čistotě a stále se dost držíš té duchovní ručky.Tady se máš ale učit především zemskou cestou.komunikuj s lidmi,pozoruj je,snaž se pochopit jejich jednání,poznávej sama sebe,realizuj se....to je teť tvá cesta Lkwiatek:

Bona magus

Příspěvekod ppd25 v 24. duben 2009, 8:45

Ahojky všem,

zdál se mi dnes jeden sen. Tak bych byla ráda, kdyby se tu našel někdo, kdo by mi poradil s jeho významem. :iconwink:

Nekdě jsem s někým byla - 2 lidi, a jeden z nich říká člověku, který seděl vedle mě, že jsem ze Shambally, ten vedle mě nevěřil, tak mu ta osoba vysvětlovala, že mám rysy, z kterých je to naprosti jasné. Tak ten človíček vedle mě se na mě zahleděl a pak mu dal za pravdu. Já byla překvapená, hodně. :) A najednou jsem se ocitla na pyramidě a koukala jsem dolů. Dole se někdo staral o strom, jabloň, jablíčka byla už pěkně velká. Pak si mě všimli, jak stojím na té pyramidě, a řekli, že je to v pohodě, že je neohrožuju, že jsem ze Shamabylly,, že mám ty rysy, takže pokračovali dál ve své činnosti. A já tam stála, na pyramidě, vlály mi vlasy a já se cítila krásná a sebejistá. :) Pak jsem sjela dolu a šla k té jabloni.Koukala jsem na ta jablíčka, krásná, velká, vypadali jako goldeni (mělo i takovou barvu - zelenožlutou), jendo jsem si utrhla a odchazela jsem, jeste jsem se otocila a řekla jsem jim, že se vrátím a za to jablíčko jim vrátím - vynahradím. Nevím jestli jsem ho jedla, ale vím, jka vypadlo uvnitř, šťavnaté a jak chutnalo. :)

Napadne někoho něco? :eusathink:

Přeju krásný a sluníčkový den! :suny2: :koniczinka:

papapa Petra :3057:
ppd25

Příspěvekod fujarka v 27. březen 2009, 13:37

Boníku, odpověď jsem ti poslala soukromně. ;)

Ty Boníku, neposla jsi mi náhodou návod jak zlikvidovat mojí slabinu? Ke mně totiž teď nějaká informace přišla. :eusathink:
fujarka

PředchozíDalší

Zpět na Archiv starých témat