Zdál se mi sen

Uzavřená témata

Re: Zdál se mi sen

Příspěvekod petsu v 28. září 2007, 12:57

Ahoj Pavlo,
tedy to byl sen - uf :shock: ...asi bych si na svého psíka dávala pozor, ale nechci strašit, protože mně se kdysi zdávalo o liščí rodině, která přišla do chaty a já a rodina jsme stáli u dveří, drželi klacky a byli připraveni praštit lišky za krk. Zdálo se mi to tehdy několikrát a dobře vím, že to bylo kvůli tomu, že na chatě probíhalo očkování lišek proti vzteklině a já jako malá jsem se bála, že nějakou potkám v lese. Navíc mi babička vykládala, jak právě jednou stála s hajnou u nich u baráku a jak hajná praštila lišku, která k nim šla. Chodili k nim lišky často na slepice a tak. Možná máš o něj strach, když zdrhá, aby se mu něco nepřihodilo.
Jinak teď taky nějak zapomínám sny. Ale jeden si pamatuji, dívala jsem se i do snáře, co to znamená, ale moc jsem z toho stejně chytrá nebyla. Zdálo se mi, že na balkoně za skleněnými dveřmi je bílý had s černým vzorem, vzpírá se a něco na mě mluví "normální" lidskou řečí. Jen si bohužel už napatuji, co říkal..... :?
Naposledy upravil petsu dne 07. listopad 2007, 23:49, celkově upraveno 1
petsu

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Pavla v 22. září 2007, 22:17

Ahojky,
tak mě napadlo sem číhnout, protože dnes ráno se mi zdál sen až mě probudil. Většinou sny nemívám nebo si je nepamatuji. Není to nic filozofického, jen střelený sen. Když jsem to povídala dceři, tak se smála. Koukala jsem i do snáře (mám jen jeden, moc tam toho není), nic jsem ale nenašla. Třeba v tom někdo uvidíte něco víc, ale myslím, že ne. Takže: máme malého psa, normálně pořád utíká, jak já říkám, je to blbeček, ale máme ho rádi. A zdálo se mi, že zas utekl nebo ho někdo ukradl a nechoval se k němu hezky, možná ho týral. Já ho našla chudáčka a aby se netrápil, tak jsem mu uřízla hlavu, prostě jen tak, ani krev netekla. Bylo to tak konkrétní, až mě to probralo. Nevím, co si mám myslet, ani co to mělo znamenat, jestli vůbec... prostě zvláštní. V životě jsem nezabila nic většího než mouchu, vosu, no ještě vlastně ty hnusný slimáky. Ani k jídlu ne, mám už radši hotové maso. Tak proč jsem to udělala? Možná ten nelogický sen má na svědomí ta zvláštní energie, co se měla dnes objevit, ale jinak jsem nic zvláštního přes den nepozorovala....
Dobrou noc.
Pavla

Příspěvekod mirka v 14. červenec 2007, 21:20

Zajímavý, že si člověk vybavuje ty strašidelnější varianty. Ty sny, kde člověk bojuje se strachem o své blízké, nejhůř o děti, jsou nejhorší. Znám to, kdy se přesvědčím, abych otevřela oči a pak dlouho uvažuju nad tím, jestli to byla blbost, nebo si z toho mám něco "vzít" a bojím se usnout. Nejhorší je, že v noční tmě toho člověk napřemýšlí. Ale taky se kolikrát moc těším do postele a před usnutím si v hlavě promítám nějaký hezký příběh místo čtení, ale to většinou brzy usnu a nic z toho příběhu se mi nezdá, nebo si to nepamatuji. Přemýšlím nad tím, když energie odchází a přichází va spirále, pak i náš život může připomínat spirálu a tak někdy máme blízko k něčemu zasutému ve vzpomínkách, na něco z dětství...? A pak lup, pokud to nepřijmeme v plném vědomí, šup s tím do snu :shock:
Iwanko, já jsem taky zavalena prací. Rozhodli jsme se doma malovat a udělat nové podlahy. Nejraději bych sbalila stan a utekla do lesů, ale bohužel všechno má svůj čas a ten les, musí ještě chvíli počkat :roll: snad se nám sem děvčata brzy přestěhují a bude veseleji :P :lol: měj se taky krásně a já tady mám něco připraveného, tak ti pak písnu, pa :P
mirka

Příspěvekod Hančí v 13. červenec 2007, 18:13

No teda Ivčo, to nám nemůžeš udělat, zatrhnout nám Vzkazy. :twisted: Neboj , oni se sem holky přestěhují.
A Mirko k těm snům. Já nevím jestli je to správné téma pro mně, ale když jsem četla ten tvůj příspěvek, tak se mi něco vybavilo. Akorát,že nevím, jestli to souvisí přímo se sny.
Pamatuji si určité věci - třeba naprosto konkrétně si pamatuji, že jsem jako dítě se svojí starší sestrou chodila k jedné paní, do určitého domu, v určité ulici. Už nevím, co jsme to tam dělaly, protože se mi to hrozně dlouho nevybavilo. Vypadá to normálně....no jo, jenže já si nejsem jistá, jestli to je pravda a nebo skutečnost. Když jsem se na to kdysi svojí sestry zeptala, tak vůbec nevěděla o čem je řeč. A já jsem naprosto přesně věděla detaili té paní, toho domu, myslím, že jsem tam chodila kvůli kočkám, protože jsem je měla ráda a doma jsem je nemohla mít. Když to tak vezmu zpětně, zřejmě to byly opakující se sny, které se mi natolik zafixovaly, že jsem nevěděla, jestli je to skutečnost a nebo ne.

A když byli kluci malí, tak se mi hrozně často zdálo, že se zatoulali do nějaké starého domu a já je nemohla najít. Nebo se jim něco stalo a já se jim snažila pomoct ....ale vždycky když se mi něco takového zdá, tak se "na sílu" probudím. Jako kdybych byla naprogramovaná nedozdát to až do konce. Pak se vždycky dlouho snažím neusnout, aby se mi to nedozdálo.
Hančí

Příspěvekod Iwanka v 13. červenec 2007, 12:52

mirka píše:Já bych si dovolila začít k těm snům. Své sny si většinou zapisuji a v okamžiku, kdy ten děj sepíšu, někdy po čase, když se k tomu vrátím, pochopím určité poselství. Nevím jakou, kdo, máte zkušenost s opakujícími se sny, ale mě se stává, že občas se mi zdá sen a já si vzpomenu, že už se mi zdál jako dítěti. Někdy mě pronásleduje "bubák" a já si prožívám hodně nepříjemné pocity, strach a zklamání :?: Zajímavé je, že s těmi bubáky z "dětských snů" nedokážu hnout (ve většině případů), ale když se mi zdá něco "nového" nepříjemného, ve většině případů s tím "zatočím." Myslíte, že funguje jakési propojení já-já dítě? Je možné se "dotknout" duše dítěte, jeho strachu a být to stále já? :? Doufám, že je to srozumitelné :)

Miruš zdravím tě moooc, a alespoň krátce: jsem ráda, že jsi načala téma sny. Já zatím ale nemám co k tomu. Jak píšu, mě se nezdá teď nic,padnu a spím jak špalek. Takže spíše si nepamatuji. :roll: Ale je pravdou, že když mám být na něco upozorněna, nebo je sen pro mne důležitý, tak si ho vybavím. To je zvláštní. Jinak, Miruš, přijdu více podebatit zas až příští týden, protože mám teď moooc prácičky... A mrzí mne, že lidičkové jsou mrtví Homolkové :evil: a tak je přijdu pěkně popíchnout ať se také zapojí a hlavně, co ještě nevědí, tak jim asi zatrhnu vzkazy na estránkách :D :? :twisted: a budou muset přejít pěkně sem... ;) cha, cha...Takže Miruško, loučím se zatím, pokud bys měla nápadík, sem s ním. Jinak přeji krásný víkendík. No, má být prý pěkně teplý i ten další týden, takže se ani moc netěším. Zatím pa a měj se sluníčkově. :P
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod mirka v 11. červenec 2007, 22:35

Já bych si dovolila začít k těm snům. Své sny si většinou zapisuji a v okamžiku, kdy ten děj sepíšu, někdy po čase, když se k tomu vrátím, pochopím určité poselství. Nevím jakou, kdo, máte zkušenost s opakujícími se sny, ale mě se stává, že občas se mi zdá sen a já si vzpomenu, že už se mi zdál jako dítěti. Někdy mě pronásleduje "bubák" a já si prožívám hodně nepříjemné pocity, strach a zklamání :?: Zajímavé je, že s těmi bubáky z "dětských snů" nedokážu hnout (ve většině případů), ale když se mi zdá něco "nového" nepříjemného, ve většině případů s tím "zatočím." Myslíte, že funguje jakési propojení já-já dítě? Je možné se "dotknout" duše dítěte, jeho strachu a být to stále já? :? Doufám, že je to srozumitelné :)
mirka

Zdál se mi sen

Příspěvekod Iwanka v 10. červenec 2007, 17:42

Co se vám v poslední době zdálo? Byl to sen příjemný, nebo nepříjemný? Mě se v poslední době nic nezdá. Já padnu a spím jak špalek. Ale vy můžete se podělit o své snění a třeba se dočkáte i nějakého vysvětlení. :roll: :P
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Předchozí

Zpět na Archiv starých témat