Zdál se mi sen

Uzavřená témata

Re: Zdál se mi sen

Příspěvekod babrle v 02. červenec 2009, 21:21

Sibilko nic se mi nezdálo,ale stéjně sestup knám z těch lesních výšín ,moc chybíš jo? :idzjuz: :suny2:
babrle

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 03. červen 2009, 21:57

Sibi no ještě se tak zlobit. :20861: to se opovaž. :naughty: Já dělala legraci ty to víš. :3152: Ani nevíš jak tě obdivují :notworthy: :notworthy: když mi to napíšeš. :la1861: :la1861: :12lol Jen mám pocit,že spíš se mi zkovává on a nechce mě brát,né já jeho. :eusathink: No ,ale když mistr říká žené tak né. :1518: :blow: :thumbup: :whinklove:
babrle

Příspěvekod sibila v 03. červen 2009, 16:26

Ahoj fujarko
Tvůj pohled do zrcadla a odrážející se obrazy:
Zrcadlo ti ukazuje proces sebepoznání a je to pohled do tvé minulosti.Obrazy co jsi viděla v zrcadle-tvé tváře s vyrážkami a s volnou kůží-jsou to jednotlivé inkarnace(tzn.-vtělení duše do pozemského těla-člověk,zvíře,rostlina)
sibila

Příspěvekod fujarka v 03. červen 2009, 9:21

Ahoj Sibilko,
jasně, že chceme aby jsi sny rozebírala, je to velice zajímavé, no uf uf já měla sen, že stojím před zrcadlem a můj obličej byla samá vyrážka a já byla ošklivá a pak jsem měla volnou kůži na obličeji a snažila jsem se jí strhnout. fuj fuj To jsou psycha co? A je mi jasné, že to nevěstí nic dobrého :zalamany: no co podvědomí člověk neporučí ;)
fujarka

Příspěvekod sibila v 03. červen 2009, 9:14

Ahoj strigulky :3057:
babrlinko-já tě strašit nechci,ale sedím nad tvými sny a ty na mě takhle- :hmmmmmm:
kdo se moc ptá-moc se doví,to už je stará pravda,ale neva sny se vykládat nemusí-abych vás nestrašila.mi to dá hodně práce abych všechny nesmysly co se objevuji ve snech probrala a zjistila-co tím chce básník říci.Vypadá to že se zlobím,ale opak je pravdou :2498: :3080: jen prostě vidím,že když to napíšu,tak jak to cítím,prostě z prosta z mosta,každý to neunese a do pozlátek odpovědi balit neumím a nechci.tak že zlatíčka jestli chcete ,aby se zde stále sny rozebíraly,tak písněte.
Obrázek
sibila

Příspěvekod babrle v 02. červen 2009, 18:55

Sibi nestraš lidi :o ,já uvažuju jen o 3 reiki,tak doufám,že to není ono.Co se týče toho mého muže,to že ho hledám se mi zdává často a je to vždy z jeho strany,jako by to dělal schválně,prostě to neřeší,já se ve snu honím,brečím,že se stratil a on v dobré společností nic neřeší,to mě fak v tom snu vytáčí.Jinak ten démon mi teda sedí v hlavě.Boníčku pisni taky něco jo.Sibilka mě postrašíla :eusathink: :idzjuz: a tak co nato andílcí. :sarcasm: :eusathink: :0304:
babrle

Příspěvekod Pavla v 01. červen 2009, 11:18

Ahoj, všechny vás tu zdravím.
Chtěla bych se zeptat na sny. V poslední době se mi 2x zdálo, že mi bývalý manžel něco krade. Jednou to byly alba fotek dětí, co mám v ložnici (to bylo reálné) a pak že boural (vojenskou technikou) kamenný plot před barákem (to bylo divné, máme dřevěné laťky). Dnes se mi taky vloupal do snu. Jsme přes dva roky rozvedení, já bydlím 5měsíců s přítelem. S bývalým nemám nic společného, vůbec mě nezajímá, jen mě štve, že proti mě "navádí" děti, hlavně syna (je v jeho péči a já myslím, že má na něj negativní vliv). Proč už mi nedá pokoj? Jsem dost nervozní už z toho, že jsem přes půl roku bez práce a teď ještě toto "obtěžování". Ach jo. Čekám dnes ale jednu radost, dcera maturuje, tak doufám, že večer bude malá oslava.
Sibilko, mohla bys mi, prosím, napsat, proč se to teď stává a co to znamená? Nebo si to způsobuju sama? Něčím ho přivolávám? Pravda, nejsem moc v pohodě.
Děkuji a přeji hezké studené dny :smil68:
Pavla
Pavla

Příspěvekod Violet.11 v 31. květen 2009, 16:22

Ahojky,
koukám Bábrlinko to jsou teda sny. To já měla jednou několikaleté období, kdy se mi zdálo, že furt něco hledám, ale nevím co :1518:
No mě zdaj pořád nějaké blbosti. Tenhle týden se mi zdálo o povodni, o nějaké ženě co nás chtěla zabít. :0304: No a dneska se mi zdálo o Lucii Bílé, že jsem jí psala dopis. A také jsem s ní mluvila a říkala jsem jí, že ten pravý partner to není, že si toho partnera duše najde později a že si bude adoptovat dítko. :1518: :1258: :koniczinka: no tak tomuhle říkám ptákoviny :1518:
Jo dušinky odkud čerpáte když věštíte ze snů? Moc děkuji. :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod sibila v 31. květen 2009, 13:53

To je tvoje neznámo-které stále hledáš a pokoušíš,měla by jsi si dát pozor do čeho se pouštíš,protože zatím je od tebe izolovaný a hlídá tě-běda jestli překročíš hranice-bude tě mít v hrsti a pak začne teprv škodit.nenechej se nikým přesvědčit a zlákat ne nějaké čarování,na které nestačíš......
Ha ha :rire: to by byla voda na jeho mlýn-chlapi jsou už takoví
No je tu ještě jeden výklad,ale ten jaksi si myslím nepřipadá v úvahu.
sibila

Příspěvekod babrle v 30. květen 2009, 17:37

Kurňa :eusathink: :zalamany: ještě že to tu nečte to by bylo voda na jeho mlýn.C o tím zanedbáváním myslíš,to že kolem něho lítám 24 hod: :eusathink: :sarcasm: :1518: To mi fakt nedělej :iconwink: ,co ten démon,to je to vemně jo :twisted: .Ta potvora to je co mě pořád kouše co? :0304: :1518: :idzjuz:
babrle

PředchozíDalší

Zpět na Archiv starých témat