Zdál se mi sen

Uzavřená témata

Re: Zdál se mi sen

Příspěvekod Violet.11 v 27. září 2010, 23:27

Princezny rozmilé :rosa14: ,
mám na vás otázku, nevíte kde sehnat knížku se snovými symboly? Nemyslím klasický snář, nechci věštit budoucnost :1518: Ráda by jsem si vykládala sny sama. Zdá se mi totiž asi čtvrt roku o svatbě. Jednou se vdávala moje kamarádka, jednou se brali naši, jindy se vdávám já. A dneska mi přiletěli motýli na svatbu. Požádala jsem je aby přiletěli a oni mě vyslyšeli :rosa14: Nevíte jaký má hlubší význam svatba ve snu?
Děkuji za odpověď :smil68:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod bledulka22 v 15. prosinec 2009, 9:55

Zdál se mi zvláštní sen, přecházím přes cestu a z leva přijíždí auto a já cítím, že mě chce normálně v klidu přejet. Když je v mé těsné blízkosti a hrozí náraz, já se najednou vznáším nad auto a ono najednou zastaví.Tím můj sen končí. Jak si to mám vysvětlit?
bledulka22

Příspěvekod Barborka v 13. prosinec 2009, 15:08

Ahojky holky čarodějky :iconwink: už dlouho jsem se nekoukla na tyhle stranky,teď jsem si přečetla pár dotazů a odpovědí rozhodla se přispět i něčím z mého nočního života :iconwink: vždycky jsem byla hluboce spjata s přírodou,neustále se obklopuji rostlinami,vyhledávám klid a zvuky lesa a přátelím se ze zvířaty. Často mívám takové naturální sny, krajiny, hodně stomů, vody a země.V poslední době se mi zdají sny neuveřitelně živé o koni a orlovi. Například takový sen: Nejprve jsem seděla na hřbetě koně a a vlkou rychlostí cválala po stezce v údolí mezi horami. Pamatuju si jak mi okolo tváře vlály světlé vlasy a potom jsem uslyšela křik orla. V té chvíli se jakoby část mě oddělila a najednou jsem viděla očima orla sebe jedoucí na koni, ale zároveň jsem vnímala cestu před sebou ze hřbetu koně. Těžko se to popisuje,jakobyste v jednom okamžiku byli na dvou místech zároveň a vše mohli vnímat. Nádhera.
Minulý týden jsem zase ležela v trávě s orlem. Ležel mi na rameni a já ho rukou něžně hladila po perutích. Cítila jsem jaká jsou jeho pera na omak a cítila jsem obrovskou lásku k němu a nechtěla jsem aby odletěl. Po nějaké době se ten orel proměnil v muže. Leželi jsem vedle sebe a já cítla úplné splynutí duší. Nic nebylo potřeba říkat, klid, harmonie, láska. A předevčírem jsem zase někde jezdila na koni. Taková louka, víc lidí a v jedné chvíli se jeden z koní splašil. Lidé na něj volali,ale neposlouchal.Pak uz jsem stála před ním a rukou jsem mu tlačila hlavu k zemi a hlazenim se ho snažila ukonejšit. Měl nádhernou oříškově hnědou lesklou srst. Ale nechtěl se nechat hladit a zakousl se mi do ruky.Cítila jsem bolest,ale vůbec jsem nebyla vyděšená. jen tak držel v tlamě skousnutou tu mojí ruku a já ho dál hladila a přemýšlela nad tím, co budu dělat,jestli mi ji nepustí.
Nechtěla bych ty sny jen tak nechat odejít a dál s nimi nepracoavat.Napadá vás, jak by se daly "vyložit"?
Barborka

Příspěvekod Violet.11 v 11. říjen 2009, 0:40

Ahojky :rosa14:
asi jsem na něco přišla po přečtení tohohle vzkazu :1258:

Violet.11 píše:Ahoj Fujarko :rosa14: ,
tak dneska jsem spala druhou noc s tygřím okem :lol: A sny přímo uzemňovací :1518: Zdálo se mi, že jsem lítala v naší zahradě, vystřídalo se tam čtvero ročních období po sobě, hrála tam hudba z Vodníka (Kytice) a byl tam takovej červenej ožilej golem :1518:
Moc díky za radu a pá :3057: :rosa14: :koniczinka: :idzjuz:

"vystřídalo se tam čtvero ročních období po sobě" 000-připomínka, že jste sjednoceni s Bohem a měli byste ve svém nitru cítit lásku svého Stvořitele. Znamená to taky, že určitá situace oběhla plný kruh.

Tahle písnička http://www.youtube.com/watch?v=oCBgIdSRxlg tak tu mám spojenou s Michalem.

"červenej" jsem si koupila karneol. Jeho barva je barvou první čakry.

Takže, že bych to měla konečně vyléčený a hodila to za hlavu? :lol: A nebo to jen špatně chápu? :eusathink: Děkuji předem :smil68:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Iwanka v 06. říjen 2009, 19:47

Zdravím holčiny. :rosa14:
Pavlásku, já sice moc sny nedělám, ale pokusím se na to použít karty.
Takže...., ty jsi hodně v minulosti "zaklíněná" trápí tě, co se stalo. Vím, každého by to trápilo. Ale zkrátka měla bys to prostě nechat být. Stalo se, stalo. Nemá smysl pátrat proč to tak bylo... Holky by ti to zpět nevrátilo. Bylo to prostě karmické. Mělo tě to něčemu naučit. A myslím, že naučilo.
A právě sen ti říká to, abys se už přestala strachovat a nic si nevyčítala.. Abys začala konečně bez strachu žít. Čeká tě zkrátka štěstí, ale musíš ho k sobě pustit. Prostě mi tady vyšlo - že utrpení je u tebe u konce (něco jako sejmutí karmy) a máš šanci začít znovu, jinak, lépe. Cesta je ti ke štěstí otevřena... :rosa14: :koniczinka:

A od tvých dcerek ti mám vzkázat, že nemáš smutnit, že je jim dobře a že jsou s tebou, když potřebuješ... To opravdu ti vzkazují... :prezent:
A jestli ráda pracuješ s anděly, pak poros archanděla Haniela... Fujarka říká, že je to Hanielka. :iconwink: Ale to je jedno jak ho oslovíš, bývají to jak muž, tak i žena. Takže ten by ti rád pomohl na zpracování tvé bolesti (citové), pokud ho zavoláš a poprosíš o pomoc.

Tak ti držím palečky a měj se hezky a hlavně šťastně a buď milovaná všemi, na kterých ti záleží. Ať se ti splní vše, co si přeješ... Lkwiatek:
:papapa: :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Violet.11 v 06. srpen 2009, 20:57

Ahoj Fujarko :3148: ,
Jé Ty jsi zlato :rosa14: Ten vílí prach zní hezky :1258:
S tou kartou máš úplnou pravdu :023: Nějak tápu ne zas tak moc jako na začátku :1518: Jo doufám, že ty iluze už odešly :1518:
A dnes se mi pro změnu zdálo, že jsem byla s nějakými dvěmi učitelkami psychologie někde v domě a byly moooc příjemný pak jsem odcházela a koukla jsem se do zrcadla a uviděla jsem ducha, no fuj... Chtěla jsem odejít, ale bála jsem se, že je venku. Pak přišla nějaká dvojice a říkala, že je venku otravoval. A pak ještě jiní přišli. Vím, že jsem šla ven a venku bylo sněhuuuuuuu. Běhal tam nějakej pejsek. A nevím jestli jsem někam šla, ale vracela jsem se pro své věci.
No to byl zas sen. :1518:
Violet.11

Příspěvekod fujarka v 06. srpen 2009, 9:57

jo Violetko a ještě k té tarotové kartě, podle toho co popisuješ, tak ta znamená uvíznutí v iluzích, že nevíš co je pravdivé a co ne a nejsi schopná to rozeznat.
Povídá o tom být opatrná a nedělat vážná životní rozhodnutí, protože věci nemusí být takové jak se zdají, nejlepší je to přejít jak nejlépe umíš a počkat až luna odstoupí. Zároveň tě i dokáže na čas odříznout od tvého pravého já a způsobuje zmatení.
Ještě mě napadá ta fialová, tak se pojí k duchovnu, takže možná, že máš zmatení v téhle sféře.
hihi to je můj osobní odhad, podotýkám odhad :1518:
Jinak mně běžně vyskajují ohledně lidí i sebe karty v mysli nebo mi chodí i ve snech, takže ti to může dávat poselství, akorát si to musíš přeložit do vlastního slovníku, protože já mám s kartama nastavené přesně co mi říkají a tvé karty ti mohou zase říkat něco mírně jiného. :3057: :3057: :3057:
fujarka

Příspěvekod fujarka v 06. srpen 2009, 9:50

Ahoj Violet,
teď jsem si teprve přečetla tvůj sen, něco mě napadlo, viděla jsem v zahraničí v jednom obchůdku prodávat třpytivý vílí prach, myslím, že to bylo pro štěstí. Možná, že to nabíjela nějaká dušička víly a pak to prodávala do těchto obchůdků. Třeba to opravdu existuje a ty tu moc máš taky ;)

Pavlásku u tebe bych se snažila hledat pomoc u někoho, kdo pracuje s minulostí, tyhle úmrtí přišly kvůli něčemu, může to být test a má tě něco naučit, kletba nebo karma. Bohužel tyhle schopnosti nemám, takže ti k tomu více nemůžu nic říct. :hello:
fujarka

Příspěvekod pavlasek v 06. srpen 2009, 9:12

DOBRÝ DEN,PO DELŠÍ DOBĚ SE MI ZDÁL SEN KTERÝ SI I PAMATUJI ALE JSEM S NĚJ VELMI ZMATENÁ.VE SNU JSEM ŠLA NA VYSOKOU HORU A NAJEDNOU NA OKRAJI JE TALÍŘ BÍLÍ A JÁ JEJ NECHTĚNE SHODÍM A MÁM STRACH ŽE NĚKOMU S VÝM PÁDEM UBLÍŽÍ TAM DOLE-NEUBLÍŽIL A JÁ POKRAČUJI DÁL A OPĚT TALÍŘ A OPĚT PADÁ ALE BOHUŽEL DOLE PADL NA DÍTKO A DRUHÉ ZRANIL STŘEP,V TÉ CHVÍLI JSEM SE PROBUDILA MOPŽNÁ JSEM SE CHTĚLA JIŽ PROBUDIT,NEVÍM,MÁM TEĎ DOST TĚŽKÉ OBDOBÍ KTERÉ JSEM SI ZAVINILA SAMA SVÝM ZBRKLÍM JEDNÁNÍM JAKO CELÝ ŽIVOT.NEVÍM JESTLI TO S TÍM SNEM SOUVISÍ ALE MĚ SE STALA TAKOVÁ NEUVĚŘITELNÁ -DVĚ DCERKY MI UMŘELY VE STEJNÝ DEN ALE JINÝ ROK,NEVÍM STÁLE PROČ,JE TO NEUVĚŘITELNÁ NÁHODA ALE COPA MI TO MÁ ŘÍCT,NEVÍM.DĚKUJI VÁM PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ,PĚKNÝ DEN S ÚSMĚVEM DOBRÝM LIDEM VŠEM,PAVLÁSEK :suny2:
pavlasek

Příspěvekod Violet.11 v 03. červenec 2009, 18:37

Jo musím vám něco písnout....
Minulý týden se mi zdálo, že jsem šla v nějakém městě a bylo tam pár lidí. A šly tam nějaké cikánské děti. Měla jsem v ruce krabičku a z něj jsem na ty lidé a děti posypala třpytícím se práškem a pak jsem jim řekla Bůh vám žehnej. Byla jsem pak šťastná :-)

A v jiném snu jsem šla za kartářkou. Ne já jsem za ní letěla :-) Letěla jsem do nějaké budovy, byla tam nějaká tělocvična a nějací kluci. Mluvila jsem s ní ikdyž jsem jí neviděla, ale byl tam hluk a vůbec jsem jí nerozuměla. A pak jsem přešla tělocvičnu a vešla jsem do místnosti. Seděla tam na zemi žena ve středních letech, měla černé kadeřavé vlasy. Dělala mi výklad dvakrát. Ty první karty byli hezké a jedinnou kartu co si pamatuji, tak byla taková fialová byl tam měsíc a slovo Luna. Pak měla ty druhé, ty byly barevné byli na nich nějaké kabaretní tanečnice nebo co, ale nakreslené no vůbec se mi nelíbily. Ale výklad byl dobrý.

Jo nevíte o nějaké knize, abych si mohla vykládat sny sama? Děkuji :3057:
Violet.11

Další

Zpět na Archiv starých témat