Asyrská bezkontaktní masáž - videokurz

Léčivé tipy a triky; přírodní balzám na duši, ducha a tělo

Re: Asyrská bezkontaktní masáž - videokurz

Příspěvekod Iva (67) v 25. duben 2010, 18:12

Pepulo kurz mám za sebou.Krásný zážitek!Meditace pod pyramidou perfektní.Jsem plná energie.Děkuju ti,že si mně kurz doporučil :clapclap: :rosa14: :koniczinka: :idzjuz: :idzjuz: :idzjuz:
Iva (67)

Advertising program
Reklama

Asyrská bezkontaktní masáž - videokurz

Příspěvekod Pepicekkop v 19. březen 2010, 16:52

na těchto stránkách na youtube.cz naleznete 10 dílů, které vás tuto jednoduchou masáž naučí - a tak můžete pomoc jak harmonizovat svoji osobu tak i popřípadě svoje klienty :)

první díl - úvod - co to je Asyrská bezkontaktní masáž

Co to je Asyrská bezkontaktní masáž?
Pod pojmem bezkontaktní masáž neboli také bezkontaktní bioterapie je souhrn různých pohybů rukou nad povrchem těla klienta.Klienta se dotýkáme pouze při 4 pohybech, a to: „Ukončení“ , „Křížové uzavření“ , „Třecí pohyb“ a „Kontaktní přiložení rukou“. Pohybů je celkem 22, při vlastní bioterapii pohyby plynule přecházejí jeden do druhého. Klient většinou stojí před léčitelem (v případě, že je klient oslabený nebo má problémy delší dobu stát, může se posadit), dlaně otočené směrem k léčitelovi. Vhodné je před bioterapií odložit všechny prsteny, náramky a přívěsky. Je vhodné, aby oba, jak klient, tak léčitel byli bosí nebo aspoň v bavlněných ponožkách. Po dobu bezkontaktní masáže má klient zavřené oči, aby ho nerozptylovali pohyby léčitele, je vhodné použít vhodnou příjemnou relaxační hudbu, případně vonné éterické oleje nebo vonné tyčinky.

Příští kurz se koná 29.05.2010, více informací na http://www.pyramida.net

pro videoukázku se podívejte na náš kanál na youtube.cz - http://www.youtube.com/user/pyramidanet
Měj se famfárově

Pepa :)
Pepicekkop

Zpět na Léčení, sebeléčení, harmonizace