Ochranná a léčivá mantra

Co se nám líbí a chceme se o to podělit s ostatními

Ochranná a léčivá mantra

Příspěvekod Iwanka v 27. leden 2009, 18:24

Zdeničko, sluníčko, ale i ostatní sluníčka sedmitečná, nebuďte prtky posmutnělé.

Mi po dlouhé době něco osvítilo a našla jsem mantru. Možná se vám někomu hodí. Bych doporučovala, kdo se cítíte mizerně, abyste jí opravdu zkusil... Víte co se říká? Za zkoušku nic nedáte. :iconwink:
Tady je:

ŠRÍ DÍP NIRANDŽANA SABA DUKHA BHANDŽANA

Šrí = blahobyt, štěstí, Lakšmí, Díp = světlo, Kosmické Světlo, jméno Maháprabhudžího, Nirandžana = čistý, neposkvrněný, Saba = všechny, Dukha = potíže, problémy, Bhandžana = odstranit, zničit, zahnat.
Tato mantra pročistí a odstraní všechny problémy a obtíže. Opakujete-li tuto mantru, v srdci se probudí kosmický plamen. Višva Díp Džjóti – Světlo vesmíru. Probudí-li se v srdci čistá láska, nejsou už žádné pochyby, žádný strach. Jste zcela beze strachu. Neobáváte se světských záležitostí ani smrti. Stojíte nad tím. Tato mantra zlomí všechna pouta karem, všechny příčiny utrpení.

Mantra je vaše ochrana, podobně jako síť proti komárům udržuje komáry vně. Opakujete-li mantru, mantra působí jako vrstva, která zadržuje všechny negativní vlivy, vyzařuje. Vaše srdce naplní neochvějné štěstí, nekonečná božská blaženost. Je to naše lidské právo. Život nám byl dán, abychom byli šťastní. Neustále hledáme štěstí. Skutečné je to, co se nemění, neskutečné to, co se mění. Paramánanda je nekonečná nejvyšší blaženost. I v materiálním světě dosáhnete dokonalosti, štěstí, úspěchu, blahobytu a pohodlí.

Když tuto mantru cvičíte neustále a správným způsobem, vaše tělo bude „zlaté“, tj. zdravé a silné. Mantra a síla vůle jsou tím nejlepším lékem proti všem onemocněním.
Cvičíte-li mantru s kázní, budete mít vizi Boha. Sebekázeň je klíčem k úspěchu.
zdroj: joga.cz

Obrázek
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Uživatelský avatar
Iwanka
 
Příspěvky: 400
Registrován: 28. červen 2007, 12:50

Advertising program
Reklama
 

Zpět na Mantry, mandaly a modlitby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron