Bydlení v souladu s feng-shuej

Povídání jen tak u :kawa:

Re: Bydlení v souladu s feng-shuej

Příspěvekod anavi v 04. červen 2010, 21:07

Ahoj fujarko :suny2: ,
je mi jasné, že jde o složitější proces a ne jen o přestavění nábytku ;) . Rozhodně je potřeba nechat si minimálně zjistit astrotypy všech rodinných příslušníků v domě a vůbec si raději přizvat nějakého odborníka. Nečekám, že mi někdo napíše, kam si mám postavit např. lampičku, abych byla "šťastná až do smrti" :sarcasm: . Zajímají mě spíš osobní zkušenosti lidí, kteří tímto prošli, jak se cítili a zda se projevil rozdíl v jejich životě po této přeměně, případně nějaké odkazy na webovky osvědčených odborníků :023: .
Osobně si troufám na protřídění nepotřebných a zbytečných věcí, na větší úklid a malování. Myslím, že už to pomůže člověku pročistit hlavu i prostředí :1258: . Archanděla Jofiela si určitě zavolám, doufám, že mi pomůže rozloučit se s věcmi, které nepotřebuji a je mi líto je vyhodit :oops: :1518: .
Moc Tě zdravím a přeji Ti krásné červnové dny :smil68: . Anavi
anavi
 
Příspěvky: 12
Registrován: 01. červen 2010, 16:34

Advertising program
Reklama
 

Re: Bydlení v souladu s feng-shuej

Příspěvekod fujarka v 04. červen 2010, 12:30

Ahojky,
to není vůbec takhle jedoduché jak to vypadá :1518: Když jsem si pozvala feng šuej odbornici, tak nejdřív spočítala energie všech v bytě, rozložila si nás do jednotlivých živlů, pak si vzala kompas a porovnala se světovými stranami a pak teprve počítala barvy atd aby to živlově s náma hrálo..

celkem složitý proces...
Uživatelský avatar
fujarka
 
Příspěvky: 243
Registrován: 04. listopad 2007, 17:16

Bydlení v souladu s feng-shuej

Příspěvekod anavi v 04. červen 2010, 9:00

Zdravím všechny ve fóru :suny2: !
Již nějaký čas se zajímám o feng-shuej a plánuji si přeorganizovat byt dle doporučení tohoto učení. Stále jsem se k tomu však fyzicky nedostala ;) . Nyní mě už i víly a archanělé vybízejí, abych se do toho konečně pustila - ve stejný den mě, pomocí vytažené karty, víly vybídly, abych se zbavila všeho starého a udělala prostor novému. Zároveň jsem si vytáhla archanděla Jofiela, ten mi radí zbavit se nepotřebných věcí, uklidit si, očistit energii kolem sebe a používat feng-shuej :eusathink: .
Archanděl Jofiel je prý duchovní bytový architekt a specialista na feng- shuej a máme si ho přivolat na pomoc při malování, tapetování, či jarním úklidu :) . Takže pomalu začínám s ložnicí a domácí pracovnou/kanceláří :1258: . Jofiela si samozřejmě přizvu :023: !
Pokud máte nějaké tipy, rady či osobní zkušenosti, moc ráda je uvítám :3057: . Je toho určitě mnoho, co ještě nevím :iconwink: . Děkuju :smil68: a mějte se sluníčkově :suny2: :idzjuz: ! Anavi :rosa14:
anavi
 
Příspěvky: 12
Registrován: 01. červen 2010, 16:34


Zpět na Hravě i vážně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron