Rozverné povídání

Povídání jen tak u :kawa:

Re: Rozverné povídání

Příspěvekod Violet.11 v 27. prosinec 2010, 22:40

Sibilko,
děkuji Ti :smil68: Taky doufám, že ten příští rok bude lepší. Má prý být tak doufám :1518: Tenhle rok byl opravdu dost zajímavej! :023: Čekám co přinese ten další :clapclap:
Jo přání těch mám. Jen si musím utříbit co vlastně chci a od koho :1518:
Také se měj co nejlépe :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod sibila v 27. prosinec 2010, 20:20

Ahoj Violetko
No Vánoce proběhly vcelku ok a nový rok to se ještě uvidí-ale doufám,že bude lepší než ten který pomaličku končí.Stalo se spoustu věcí za tu dobu co jsem tu nebyla.No ale to je život a každý si musíme projit tím svým životním uskalím,ale člověk musí pořad věřit,že bude líp a všechno přebolí.
Přeji ti- ať Nový rok ti přinese vše co od něho očekáváš a splní tvá přání,která určitě do budoucna máš. :023: :023: :koniczinka: :koniczinka:
Tento tyden bude ještě hektický,ale po svátcích bude víc času a tak se rozepišu víc .měj se krásně....Sibi
Obrázek
sibila

Příspěvekod Violet.11 v 27. prosinec 2010, 19:17

Ahoj Sibilko :smil68: ,
zdravím Tě co nejsrdečněji :3057: Na Tvoji otázku Ti mohu jen říci, až se vody uklidní a bude více času? Bůh ví :eusathink: Sama pořádně netuším :roll:
Doufám, že jsi měla krásné Vánoce a příchod nového roku oslav co nejlépe :1258: :023:

Co je u Tebe nového?

Tímto zdravím Bábrlinku :idzjuz: a ostatní :koniczinka: a přeji všem jen to nejkrásnější a nejkouzelnější v novém roce :3057: :rosa14: :prezent:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod sibila v 26. prosinec 2010, 17:59

Nazdarek lidičky
je to doba,kdy jsem tu byla naposled,ale už mi to nedá-tohle fórum jsem vždy považovala za velmí dobré,ale jak na to koukam zeje prázdnotou,copak se tu děje,že je tu tak prázdno?
Obrázek
Přeji všem mým přátelům i nepřátelům-hodně štěstí a zdravíčka v novém roce......Sibi
sibila

Příspěvekod ollcaa v 10. prosinec 2010, 15:35

:3057:
Všechno zlý je k něčemu dobrý :) Každá událost posiluje osobnost.
ollcaa

Příspěvekod babrle v 09. prosinec 2010, 20:13

To podle toho co píšeš žiješ někde blízko hor a tomu říkám paráda,nesmírně milují přírodu a dáleké pohledy a klid,davy lidí mne vyčerpávají a tak vyhledávám samotu.Já tě chápu,že máš ráda vánoce ,ale já bohužel zase spíš ty velikonoce,jsem zaměřená na takové spíš dřívější zvyky co se týkalý hlavně přírody a proto to jaro .Přejí ti hodně krásných zážitku o vánocích . :prezent: :023: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod ollcaa v 09. prosinec 2010, 9:54

ono v každým je trochu toho zájmu o tajmeno. Aspoň malinko každej věří v něco co nevidí a nedrží. Krásně to řekl Bolek Polívka v Kurvahošigutentág :D Moje maminka už taky doma nemá žádnýho z nás milovaných dětí, taky by nepekla, tak abych aspoň trochu udržela tu tradici tak jezdívám za ní a pečeme spolu :) včera jsme napekli 7 druhů cukroví :) Máš pravdu že se z Vánoc svátků klidu stal svátek běhu :!: ale aspoň to je jedinej svátek, který lidi donutí trochu držet tu tradici, stromeček, dárky a tak :) když si vemeš tak je to fakt jediná tradice která se drží už hodně dlouho. bez oslavení silvestra si život dokážu představit stejně tak bez velikonoc, ale bez vánoc... to se sejde celá rodina a je to fajn :) atmosféra. scházíme se i jindy než o vánocích, to dá rozum, ale ten den tomu dodá tu zvláštnost :suny2: na sluníčko už se taky těším, stejně jako naše kravičky a 300 oveček :) doma se nudí a vidím na nich, jak by si nejraději zase běhali po louce. jo holt každý jaro je krásný když se poprvé vypustí ven :) :clapclap: a je jich zase o 100% víc :023: to je to na co se k jaru těším nejvíc!
ollcaa

Příspěvekod babrle v 08. prosinec 2010, 20:22

Ollcca to máš fajn,že můžeš nadělit tajemno,já mám kolem své blízké kteří tomu moc nehoví a jejích koníčky nejsou tak specifické,tak nevím jakou radost by jím mohla udělat.Spíš známým.Mám pár obrázků a drobností a právě proto moc nemám ráda vánoce,protože nevím co by jím dala a to mne trápí.Dále jsem ohnivé znamení a zima je pro mne utrpením,.No a druhá věc,to co má být svátky klidu ,je humbuk ,zmatek a vytáhování lidem peněz .Tak proto kdyby mohla někam na vánoce odejeti ,kde se nesalví,tak by to brala.Jinak cukroví nepeču,nerada ho ,je mi poněm blbě a je to zbytečné spoustu jsem pak vyhazovala.Co děti vyletěli z hnízda ,tak není proč a pro koho.
Ale pokud to dělá lidem rdaost tak proč né.Jen většinou peču vánočku a závin.
Tak krásné vánoce a já se těším na 3.1.2011 to začínám odpočítávát zimu a těšit se na jaro. :sarcasm: :3080:
Naposledy upravil babrle dne 12. prosinec 2010, 12:12, celkově upraveno 1
babrle

Příspěvekod ollcaa v 07. prosinec 2010, 10:24

no joo dárky :) já to letos pojala ezotericky :) každý dostane nějaký ten kousek tajemna :) ;) a já si :prezent: nadělila krásné kyvadlo :) a co cukroví, pečete? já se na to chci vrhnout zítra. nějaký ty perníčky. vždycky máme přes 10 druhů cukroví a to ne že bych se chtěla chlubit :) jo a vánoce na bahně snad nebudou :/ to by nebylo ono.. mějte se hezky :smil68:
ollcaa

Příspěvekod Violet.11 v 06. prosinec 2010, 21:35

Ahoj Ollco :smil68: ,
vítám Tě tu :idzjuz:
za okny bílo, před sebou bílo :1518: Taky se učím a odlétávám po různých sránkách. O Vánocích prý má zas být bez sněhu, tak asi sněhuláka stavět nebudem :eusathink: Dárky všechny ještě nemám a to je krapet přes dva týdny do Vánoc, no je to všechno také hezké když je to pomalé... u mě je to zas nějaké rychlé :1518:
Přeji Ti hodně štěstí u zkoušek :koniczinka:
Violet.11

PředchozíDalší

Zpět na Hravě i vážně