Rozverné povídání

Povídání jen tak u :kawa:

Re: Rozverné povídání

Příspěvekod ollcaa v 03. prosinec 2010, 15:36

co říkáte na letošní zimu :) mrzne až to praští. Tak chodím a přikládám do krbu a učím se u toho na zkoušky :) čajíček k tomu. no, má něco do sebe ta zima. takové líné všechno, i ten plamínek v krbíku se tam tak jaksi líně plazí :) :D . Už jste byli sáňkovat? Nebo stavět sněhuláky? :idzjuz:
Všechno zlý je k něčemu dobrý :) Každá událost posiluje osobnost.
ollcaa

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Iwanka v 03. červen 2010, 10:40

Tak jsem opět tady zlatíčka. Povídání zamrzlo a trošku mi to i mrzí. Ale co se dá dělat.
Zase to oživíme ;-).

Violetko, děkuji, děkuji ti za přání k svátku. To jsem ostuda co? Po skoro dvou měsících ti posílám poděkování... A teď mi tak napadá, tys měla vlastně narozeniny, takže dodatečně a velmi opožděně Ti přeju všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti splní vše, po čem toužíš. :3057: :prezent:

No jinak, co u mě je nového?
V podstatě stále nic. Pracuju, až se ze mě kouří. Hlavně jsem pracovala v poslední době na nových stránkách. (doufám, že už jsi na nich byla) Peťka mi taky pomáhala - tam kam jsem dovolila (já totiž to mám hozené tak, že všechno nejdřív sama, sama..)... :iconwink: --- Peťulka hlavně dolaďovala, co jsem vytvořila, a co je nedůležitější a co oceňuji jako další obrovskou pomoc, dodávala mi velikou podporu... Peťulko děkuji ti moc, moc, moc... :3057:

Ale to bych nebyla já, abych byla někdy plně spokojena, takže ještě chybí pár věcí... To už se bude dodělávat po volných chvilkách. Jé... kéž by tak to šlo samo... :sarcasm:

Takže se ti Violetko zároveň omlouvám, že jsem ti do dnešních dnů neodpověděla na mail. Ale vidíš, nezapomněla jsem, že jsem ti to slíbila. ;-)

No a co jinak je nového u tebe? A co u děvčat ostatních? Chodím sem do pokecu ješětě někdo?
Nataško, tebe už jsem také neviděla a neslyšela věčnost. Ozvi se nám...!!! :3057:
Děkuju, děkuju, všem...

Zatím papa, mějte se krásně a těším se, že se to tady trošku oživí i v tomhle směru - povídání si jen tak o ničem i těch vážných věcech. :3057: :rosa14:
Děkuji za to, že tu jste.
S všeobímající láskou....Iwča večně zatoulaná. :iconwink: :idzjuz: :rosa14:

Obrázek
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Violet.11 v 04. duben 2010, 20:32

Ahoj Iwanko :3057: ,
přeji Ti k svátku vše nejkrásnější, spoustu Lásky od druhých i od sebesamé, krásné poznávání duchovních principů, objevení toho pravého , které se skrývá v Tobě a je opravdu krásné, očištění se od všech programů a bloků, které máš před sebou...

Posílám Ti kouzelné vílí přání :3148: :3148: :3148: , tak si něco přej!

Jsme rádi, že nám pomáháš, jsi krásná dušička :3057: :3057: :3057:

Obrázek
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 02. duben 2010, 19:25

Ahoj Iwčo,
děkuji Ti za přáníčko :3057: Dostala jsem k narozkám nějaké penízky od babičky, tak jsem si udělala radost, koupila jsem si obraz a kytičky :1258: Jo jo počkám vím, že toho máš hodně :1518: Chci se zeptat nebudete někdy pořádat seminář na SRT?

Přeji všem nádherné jaro a veselé Velikonoce!

Obrázek
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Veselé Velikonoce

Příspěvekod Iwanka v 02. duben 2010, 13:24

Obrázek
Ahojky holčičky, lidičky, dušičky... :3057:
Přeji všem kouzelné Velikonoce, bohatou pomlázku, nádherné prožití volných dnů, hodně sluníčka, lásky a radosti.

Violetko, tobě přeji opožděně všechno nejlepší k narozeninám. :rosa14: :prezent: Vcházíš do nové úrovně svého života.., raduj se, tancuj, žij a konej podle svého srdíčka. ;-)
Já ti pak napíšu na mailík, ale prosím vydrž, ok? Děkuju

Nataško, tobě také napíšu, omlouvám se dívky, že mi to tak dlouho zasejc trvá.
Jak se jinak máte všici?
Shakti, chodíš sem ještě? Rosali, co ty?

Zatím papa a překrásné vonlé dny všem. :papapa: :3057: :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Florianela v 29. leden 2010, 15:11

A čím to asi může být? :iconwink:
No u mě je to spíš o tom, že taková věci ani neřeším. :1518: :surf:
Florianela

Příspěvekod fujarka v 29. leden 2010, 14:45

hihi, kromě bodu 6 jsem sebevědomá.... :1518:
ale u mně to asi se seběvědomím nemá co společného :sarcasm:
fujarka

Zaujalo mě

Příspěvekod Florianela v 29. leden 2010, 11:50

Ahojky všem :)

teď jsem četla na idnes docela zajímavý článek. Je to spíš pro holky, ale myslím, že pány kluky také může zaujmout. :iconwink:

Tak tady máte odkazík. Jo, a co na to říkáte? :iconwink:

http://ona.idnes.cz/verite-si-nabizime- ... vztahy_jup

papapa :3057:
Florianela

Příspěvekod Florianela v 29. leden 2010, 8:58

Fujarko se máš, aspoň jezdíš autem, tak po venku toho moc nenaběháš. :iconwink: Ale co my, co jsme odkázaný na MHD?! :czeka: :sadangel:
Jsem včera kráčela do práce a to byla chůze při tom vichru. Krok dopředu a dva zpátky. :1518: Do toho mi začalo téct ze všech dutin, no paráda. Miluju vítr. :0304:
Souhlas, přidávám se a hlasuji pro mezinárodní den flinkání. :zabawa: :zbanane: A co jeden do roka, bych určila minimálně jeden do měsíce, ať si trošku užijeme, né. :banane_danse: Koho má bavit chodit furt do práce a podílet se na zvyšování HDP. :2498: :disappear: :rire: :surf:

Krásný a sluníčkový den všem! :3057: :suny2:
Florianela

Příspěvekod fujarka v 28. leden 2010, 16:05

Jinak mně ta Antarktida drtí... jsem vyjela autem, došla mi voda v odstřikovačích a jak jela auta přede mnou , tak mi postříkaly sklo a to mi tam pak hezky zamrzlo, že jsem musela zastavit a letět na nejbližší benzínku... No tak jsem přišla lehce později, jsem se flinkla aspoň po ránu :1258:

no vůbec bych vyhlásila mezinárodní den flinkání, kdy by jsme nemuseli vůbec nic dělat :sarcasm: :zbanane: :banane_danse: :zbanane: :3152:
fujarka

PředchozíDalší

Zpět na Hravě i vážně