Videa pro radost

Povídání jen tak u :kawa:

Re: Videa pro radost

Příspěvekod Violet.11 v 21. květen 2010, 23:23

Jen tak :rosa14:

"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 25. březen 2010, 13:45

Ahojky,
našla jsem Doreen Virtue a její videa, tak jukněte :3057:
http://www.youtube.com/4AngelTherapy#p/u/2/pZLms_ZPti0
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Natascia v 15. únor 2010, 19:59

Přidávám nádherný odkaz, porod slůněte..... Prořvala jsem to :3189: , je to nádhera :papapa:

http://www.dumpert.nl/mediabase/656611/ ... te_tv.html
Natascia

Příspěvekod shakti v 13. únor 2010, 10:15

Ahojky všichni,
původně jsem se chtěla rozepsat jinam, protože od dnešniho rána VÍM něco pro mne naprosto zásadního. Ale ještě chviličku počkám a pak se určitě podělím. Zatím se tedy podělím "jen" o své oblíbené skladbičky. A přeji vám, aby vám přinášely tolik radosti jako mně. :3057:

Tak se mi objevil jen Aramejský otčenáš. Myslela jsem, že to jde najednou a nějak ne. Asi to tak má být. :koniczinka:
shakti

Příspěvekod Rosali v 20. leden 2010, 14:09

Dúfam, že sa páči. :)) :rosa14: :papapa: :koniczinka:
Rosali

Příspěvekod Natascia v 20. leden 2010, 10:40

Děvčátka ahoj!!!!!!!!! Přihrejte mi taky něco k dělání, ať se zaměstnám, neb mám opět nějaké roupy..... :idzjuz:

Posílám následující odkaz pro milovníky zvířátek, pokud máte občas možnost e mrknout, uvidíte čistou přírodu v Estonsku ( je to krmelec )

http://tv.eenet.ee/siga
Natascia

Příspěvekod Violet.11 v 20. leden 2010, 0:35

Ivi :rosa14: ,
mám všechno děkuju :3057: Na kartičky se vrhnu co nejdřív, budu mít víc času již :3057:
Dobrou a sladké sny :3057:
Violet.11

Příspěvekod Iwanka v 19. leden 2010, 23:19

Violetko, no vida, jak se to hýbe. ;-)
Jinak, mailíka jsem dostala, tak jestli bys pomohla s těma kartičkama, byla bych moc ráda, můžeš začít, od kterých karet chceš.... Děkuju, děkuju. A v klídku, já totiž jsem ještě nestihla dát ani ty od Natašky na web... Ale obrázky už tam jsou, jen ten text... Tož se nakopnu, ať se to hýbe.... :1518:
Jo a co jinak zkoušky? Dopadlo to ok?
A ještě tedy písničku na dobrou noc pro všechny... papa :3057:

"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Violet.11 v 19. leden 2010, 21:38

Ahojky Iwanko :idzjuz:
moc krásné, to je něco pro mě :1518: Tady máte něco na rozpohybování :zbanane:

A kdo má kočičku, tak určo pochopí :rosa14:

Ivi, posílala jsem Ti maila :3057:
Violet.11

Videa pro radost

Příspěvekod Iwanka v 19. leden 2010, 20:47

Zdravím zlatíčka,víte, že když posloucháte hudbu a zavoláte si archanděla Sandalfona, zjemní vám vnímání a budete mít z hudby ještě krásnější požitek?
Archanděl Sandalfon je totiž, mimo jiné, i patronem hudby - léčí rány našeho srdce, čímž je opět umožněno radovat se z krás světa, z drobností, z hudby, barev, umění a všeho, co je projevem Boží krásy na zemi. Tož prosím Sandalfonka, vezmi si toto téma pod svá křidýlka a ochranu.
Děkujeme i tobě... :1518: Lkwiatek:

Jak vložit video?
Když odpovídáte na zprávičku, tak se vám objeví lišta - a na ní jsou ikonky pro práci s textem a úplně v pravo, velde ikonky "Barva písma", naleznete tlačítko "youtube" - klikněte na něj a zadejte mezi ty dva odkazy adresu url z youtube. A huž tu video bude. ;-)

Dávám jedno svižnější na rozjezd a k tomu vám posílám přání, ať se vám u nás líbí a najdete vše co hledáte - nejen pomoc ale i radost, zábavu, povídání a pohlazení po dušičce... :3057:
Zatím papa a krásné sny všem. :papapa: :dziecko: :rosa14:

"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Předchozí

Zpět na Hravě i vážně