Rozverné povídání

Povídání jen tak u :kawa:

Re: Rozverné povídání

Příspěvekod sibila v 05. leden 2012, 11:06

Zdravím tě Ivo-tak nevím kde to spěje s timhle fórem-není to škoda????
Chci vám všem popřát šťastný a veselý rok 2012
http://youtu.be/EKfzqHwmOIs
Doufám,že tento rok se tohle fórum rozjede-co ty na to čarodějko-nebo už tě to nebaví?....Sibi
sibila

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 04. duben 2011, 14:08

Iwanko zatoulaná rozmilá! :rosa14:
Přeji Ti k tvému svátku spoustu radosti, štěstí, zdraví, kouzelné a hravé lásky v celém Tvém životě a ať Tě andílci, víly a ostatní dobrotivé bytosti chrání ve dne v noci! :3057: :3057: :3057:

A kdepak nám pořád lítáš? :1518: :idzjuz: :koniczinka:

Obrázek
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 01. duben 2011, 21:13

Ahoj Stáni :rosa14: ,
to je dobře, že se máš dobře :023: Však neboj jednou je uvidíš. Máš je ráda a ony také. Ten vztah s tou rostlinkou, to je moc hezké! :1518: No já jsem zamilovaná :3057: , tak je mi krásně :woblokach: On je ve štíru, já v beranu no to bude ještě mazec :0304: Ten je tak ukecanej! No já bych ho sežrala! :1518: Andílci mi předpovídali, že mě něco čeká no jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet :eusathink: Boník mi říkala, že mít stejného partnera jako já mít nemůžu, protože potřebuju stáhnout do reality jinak bych to neulítala :0304:
Tak si o duchovnu budu povídat jen s kamarádkama :023:

Měj se nádherně a přeji Ti dobrou krásnou noc! :woblokach:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Stáňa v 22. březen 2011, 17:48

Violetko,
moc , moc děkuji, hrozně si mě potěšila.
Rodinka mi jenom kvete, musím říct, že se vše mění k lepšímu. Musím říct, že okolí (manželova rodina) ještě nemá asi v hlavě a v srdíčku úplný pořádek, ale důležité je, že se spolu bavíme, navštěvujeme se, že už styk s nimi není tak dramatický, ale je zcela v jiném duchu. Pravdou je, že občas hledají příležitost, jak mi to nenápadně naservírovat v neg. slova smyslu,ale zvládám to už lépe.
A vílečky? Srdíčka se mi ukázat nechtějí,ale stále v ně věřím. V práci mám jednu rostlinku, která když jsem v práci začínala, byla chudák pouze nějaký pahýl, starám se o ní a povídám si sní, vílečky mi určitě taky pomáhají. Mám k té rostlince zvláštní vztah. Dnes je to krásná, silná rostlinka.
A jak je to dál s mým duchovním životem? Mám za sebou reiki 2....., občas se mi někdo ozve, že potřebuje nareikovat a mám z toho hrozně fajn pocit. Trošku mě mrzí, že nemám na tyto věci dostatek času, ale mám pocit, že ten čas dávám tam kde mám a to je mé rodině......kluci jsou ve věku, kdy mámu nejvíc potřebují.
A jak se daří tobě?????????????
přeju krásný den a načerpání nové energie z jarních dnů
Stáňa
Stáňa

Příspěvekod Violet.11 v 21. březen 2011, 12:39

Stáni :3057:
přeji Ti jen to nejlepší, nejkrásnější a nejrozmilejší k narozeninám. Ať se Ti začínají splňovat všechna Tvoje tajná přáníčka a hlavně ať jsi zdravá Ty a Tvoje celá rodina :rosa14:
A jakpak se mají víly?

Obrázek
Naposledy upravil Violet.11 dne 01. duben 2011, 21:15, celkově upraveno 1
Violet.11

Příspěvekod sibila v 06. leden 2011, 18:09

Vijoletko-děkuji moc za hezounké přáničko a přeji hodně štěstíčka do Nového roku.
Do Nového roku přeji to nej nej i všem ostatním zde na Fóru a pozdravuji ....Sibi
Obrázek
sibila

Příspěvekod Violet.11 v 01. leden 2011, 18:00

Hezký večer,
Sibilko, přeji Ti ke včerejším narozeninám jen to nejhezčí co si můžeš přát, spousta kouzel, darů lásky a plnou náruč radosti :3057: :prezent: :mrose1:

Vítám v novém roce Stáňu, Bábrlinku, Iwanku a ostatní :hello:

Obrázek
Violet.11

ŠŤASTNÝ ROK 2011

Příspěvekod Iwanka v 01. leden 2011, 2:48

Vážení a milí,
omlouvám se i zde na fóru, že jsem takovou dobu neobjevila. Ale jak vidím, forum žije a tak bych ráda poděkovala všem, že tu jste a že se podílíte na jeho chodu. A jsem ráda, pokud zde najdete spřízněné dušičky pro povídání si i společnou cestu růstu.

Zdravím srdečně i staré známé, na čas zatoulané. :1518:

Přeji všem do nového roku 2011, aby se vám splnilo vše, po čem toužíte a našli jste vše, co hledáte. A k tomu jsem poprosila o předání poselství pro tento rok, bohyně.

Přišla bohyně Ostara.

Obrázek

Nadcházející rok by tedy měl být velmi podpůrný a plodný co se týče rozkvětu, posílení energií, pozitivních myšlenek a zdraví, začínání nových projektů, vnášení nových prvků do stávajících vztahů, nebo nalezení nové lásky, otevření se novým myšlenkám a informacím. Celkově bude tento rok podporovat vytváření nových, rozkvétajících a harmonizujících podmínek pro život. Nebude nám chybět ani oheň, odvaha, touha a vášeň... Stačí tedy tyto podpůrné energie správně využít pro sebe i svůj život... Kdo bude tedy na sobě pracovat, ten se dočká velmi pozitivních a rychlých výsledků ve svém životě.

Bohyně Ostara je bohyní plodnosti a jara. Někdy se nazývá také "Eostre". Je oslavována během jarní rovnodennosti jako ta, která přináší více denního světla a vyrovnanosti mezi počtem denních a nočních hodin.

Na jaro však nemusíme čekat do jara, ale můžeme si ho vytvořit v naší mysli i kolem sebe, a tím se celé naše Já rozzáří a rozkvete klidně po celý rok. :suny2:
A když se rozsvítíte, tím více energie, tepla, lásky a síly ve svém životě pocítíte. :iconwink:

Tak hodně zdraví, lásky, plodnosti, ohně, vášně, štěstí, energie, odvahy a splnění všeho co si přejte! :iconwink:
S láskou Iwča. :rosa14: :koniczinka:

"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Stáňa v 31. prosinec 2010, 12:12

Moc Vás zdravím!!!! :idzjuz:
Tebe Babrlinko zvlášť a jsem ráda, že jsem tě tady objevila!!
Všem přeju ten nej NOVÝ ROK 2011, především hodně zdravíčka, krapet štěstíčka, lásku do srdíčka a ať nám to naše kouzelné čarování přinese ještě mnoho radosti a poznání se.
Pá Stáňa
Stáňa

Příspěvekod babrle v 29. prosinec 2010, 21:19

Zdravím všechny přítomné i nepřítoné na těchto satránkách,děkují Violetce za pozdrav a přejí všem do Nového roku mnoho sil ,zdraví , duchovniho zrání , pohody a lásky.
Obrázek
babrle

Další

Zpět na Hravě i vážně