Jak energii dobít... co víte o Reiki?

Naše a vaše zkušenosti; články, rady, bádání a rozvíjení vnímání energií...

Re: Jak energii dobít... co víte o Reiki?

Příspěvekod Bosorka v 27. červenec 2009, 14:04

Ahoj ppd :idzjuz:
děkuji za odpověď.Později chceme s mojím mistrem Reiki malého zasvětit.Já si myslím že je ještě čas.On se musí naučit nebát se toho co vidí a naučit se mít rád,víš.Pak ho chcem naučit rozdávat energii.Ale moc ti děkuji.Bosorka :koniczinka:
PS: Koukla jsem se na to,ohledně indigových dětí a má plno příznaků,takže ti moc děkuji,alespoň se mám od čeho odpíchnout. :idzjuz:
Užívej si každý den,jako by byl tvůj poslední.
Bosorka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod ppd25 v 27. červenec 2009, 8:53

Ahojky Bosorko :)

no zcela upřímně mě nenapadá, co by to mohlo konkrétně být. S dětma nemám absolutně žádnou zkušenost. Každopádně mi přilítlo, ať si něco přečteš od indigových dětech, tam bys měla najít odpověď v čem je hlavní problém.
A ještě mě napadlo. Že byste měli toho klučinu naučit jak správně vybít tu energii. Na tohle asi žádné reikování moc nepomůže. :iconwink:
No asi jsem moc neporadila. :1518:

Přeju ti krásný a sluníčkový den! :3057:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Bosorka v 26. červenec 2009, 14:19

Ahoj zlatíčka :3057:
chtěla bych Váš názor na jednu věc.Mám kluka.kterému pomáhám a posílám mu energii Reiki.Reiki mu pomáhá co se týče vyrážky,dále mu pomáhám ohledně nočních můr atd.,ale co se nám nedaří moc anebo je to pozvolna,ten kluk ve svých 9 letech ještě nespal celou noc.Má veškeré vyšetření,má různé dis,ale lékaři taky neví proč to je.On prostě v noci buší hlavou do země. Stává se to i přes den.To že je to pro rodinu hodně a že jim pomáhám je zcela jasné.
Minulý týden jsme si spolu vykládali a já se ho ptala,proč to pořád dělá a on mi řekl,že má hodně energie,tak ji musí ze sebe vymlátit,to samé dělá i když příjde s lesa.Mám na to svůj názor,skuste se na to kouknout vy a napište mi prosím.
Děkuji moc,mám Vás ráda Bosorka :koniczinka: :idzjuz:
Užívej si každý den,jako by byl tvůj poslední.
Bosorka

Příspěvekod Violet.11 v 01. červenec 2009, 10:38

"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod sibila v 28. duben 2009, 12:41

Ahoj Zdeníčko :papapa: :rosa14:
No vidíš-stačila procházka,sem tam prohodit slovo se známými a poplkat s mamkou a hlavní udělat velký průvan starostovi z Babic u Uherského Hradiště-to jsi potřebovala,prostě si vypustit ventil a nestřádat negativní energii pořád v sobě. :clapclap: :clapclap: :clapclap:
bravo a přeji krásné dny už jen s úsměvem na tváři....Sibi
Obrázek
sibila

Příspěvekod Violet.11 v 27. duben 2009, 20:22

Zdeničko :rosa14: ,
pod tím starostou musela rupnout židle, když se tak smál? Pode mnou málem taky :1518: :1258: :idzjuz:
Zdení, Ty jsi ale :1518: :1258: :023:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod zdenička v 27. duben 2009, 20:09

Bájo jsi hodná, já vím. :3057:
:3057: Ty jsi mi pomohla mnohokrát. :3057:
Dobrou noc holčičky. Musím jít spinkat. Vstávám v půl páté. To je horor. :3057:
zdenička

Příspěvekod zdenička v 27. duben 2009, 20:03

Ahoj Sibilko, ahoj Hani, :suny2:
máte pravdu. :clapclap: :clapclap:
Porád mrčím a jsou na tom lidi mnohem hůř.
Jak jsem přišla z práce, tak jsem se převlíkla a hurá ven. Potkala jsem pár dobrých lidí, povykládala jsem si,
hned bylo o čem mluvit a byla sranda.
Pak jsem zašla za maminkou, ta nadávala, že v baráku po sousedech pořád jenom uklízí, tak jsem ji řekla, že je chomout, že se má na to vykašlat, ať je tam klidně binec a tak se mi pochlubila s novým telefonkem pro venkovní zvonek.
Pěkně jsem ji ho pochválila a pak jsem napsala SMSku bratrovi k svátku a šla domů. :023:

:023: Po cestě jsem potkala Bruna. Je to manžel od mé kamarádky. :sarcasm:

No a tak vám musím napsat, co jsem zase vyvoslila. :1258:
Já jsem malá, ale šikovná. :1518: :1518: :1518:

Moje maminka má chatu v chatové oblasti, kde se momentálně opravuje silnice.
No a abychom mohli jet autem k chatě, kde je navíc ještě zákaz vjezdu a hlídkují tam policajti, tak jsem ji slíbila, že ji vyřídím povolení, aby tam mohla jezdit. :023:

Zavolala jsem na městský úřad a zeptala se Brunovy manželky,ona tam pracuje, kdepak takové povolení vyřizují ?? :eusathink:
Ona řekla, že v Babicích to vyřídí přímo starosta. :1518:
Pozor!!! :1518:
Ale v Babicích nad Svitavou.To je u nás. :1258: :1258: Odkud pocházím. :1258: :1258: :1258: :1258:
Já jsem holka šikovná. :1258: :1258: :1258:
:sarcasm: Kouknu na net, vyhledám Babice, najdu telefonní číslo a volám a chci starostu a taky ho hned dostávám k telefonu. :eusathink: :eusathink:
Jsem akční děvče. :1518:
A jak jsem byla v ráži, tak jsem spustila, že maminka chudák nemůže ani na vlastní chatu, že to je jejich povinnost, zajistit sjízdnost chatařům a tak dále a tak dále. Starosta se vždycky nadechl a já mlela dál. :1518:
A že to není jen ona sama, kdo tam nemůže, že je tam více takových lidí, kteří musí kus pěšky. :zalamany:
No a pak bylo chviličku ticho a starosta mi říká.

Já vám paní vůbec nerozumím. :eusathink:
O čem to mluvíte? :0996: :0996: :0996: :0996:

A já zase. :x :x :x
Jen se nedělejte, že nevíte !!! :evil:
Nechce se vám vytisknout kus papíru, chudák ženská, aby tahala kabele kus cesty pěšky. :zalamany:
:zalamany: :zalamany:
S bolavejma nohama!!!!! :zalamany: :zalamany: :zalamany:
Ale paní, já vám nerozumím. :0996: :0996: :0996:
Kam voláte??? :zalamany: :zalamany:

A já . No jste starosta Babic ? :eusathink:
A on na to.
Ano jsem .
Ale Babic u Uherského Hradiště, víte??? To voláte špatně!!! :1518: :1518: :1518:
Tady se nic neopravuje!!!! :zalamany: :1518:

Jeřišmarjá!!! :1518: :1518: :1518:
Tak vás teda nechci. Jsem na to hned řekla. :zalamany:
Starostovi se zřetelně ulevilo. Začal se řechtat a já taky. :1518: :1518: :1518:

Povolení teda nemám, ale odchytla jsem řidiče náklaďáku v Babicích nad Svitavou a ten mi řekl, že ho ani nedostanu. :zalamany:

Že se bude dělat asfaltka a nikdo tam stejně nesmí. :sarcasm:

Takže mi maminka poděkovala a řekla, co jsi zase vyvoslila???
No a Bruno mi na to hned říkal, že se těší jak se Lenička opět pobaví. :1518:
Na můj úkor samozřejmě. :clapclap: :suny2:
Že si z toho cvrkne do gatěk!!! :0304:

No nemám nic normálně, kamarádi. :1518: :1518: :1518:
To jsem celá já. :sarcasm:
:1258: Ale to by potom nebyla žádná švanda, že jo?? :1518: :1518: :1518:

Tak až budete chtít povolení k vjezdu, ozvěte se. :023: :023: :023:
Zavolám na radnici, tam už mě znají. :1518:
Ale musíte být od Hradišťa, jinak za nic neručím. :023: :023: :023: :1258:
Vaše Zdenička.
A je po stresu. A vo tom to je!!!! :1518: :1518: :1518: :1518: :3057:
zdenička

Příspěvekod babrle v 27. duben 2009, 19:30

Jo Zdeničko moudrá to žena naše Sibilka,les a příroda je mocná čarodějka a v dnešní uspěchané době a špatných vztazích je to tak zvaná první pomoc.No a neříkej ,že nemáš čas.Musíš ho mít.Veř nám babkám,že to máme vyzkoušný,taky vítám Bonika dofám,že jsi nabita a málem svítíš :eusathink: :3057: :1518: :1518: ?Neboj :0751: vše se vystříbří,to tak bývá ,že příjde období ,že se ti zdá že je vše proti tobě. :zalamany: Jen si zalistuj na mne spět tak kolem vánoc,to bylo něco :sadangel: a žiju,děvenky a ty taky jste mi hodně pomáhaly,takže klidně si tu vylíj srdíčko a uvidíš,že zachvílí budeš zase ta stará humorná Zdeničká. :banane_danse: :banane_danse: :banane_danse: :thumbup: :1861: :1861: :whinklove: :idzjuz:
Ps.Violetko psala jsem na jiné stránce kde to najdeš,ale ještě ti to zopakují: Hledej Čakry-Meditace 30.11.2008 13.25: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod sibila v 27. duben 2009, 18:13

Ahoj Zdeničko- :papapa: :023:
Také jsem tu psala jaka jsem vyprahlá,bez energie a je mi stále smutno.A ještě k tomu zdravíčko mně zradilo.Ale našli se zde dobří přátele(i když se neznáme osobně),kteří mi pomohli.Ale nejvíc jsem na sobě zapracovala já-prostě jsem obula pohorky a hurá do lesa.procházka lesem je balzám na duši(pro mně-myslím,že máme každý určitá místa,kde se vracíme moc rádi a dobíjíme své vybité baterky),sednout si na pařez a poslouchat šum lesa a začínající jarní cvrkot života lesních tvorečků a bytůstek-já to vnímám,jako ten nejhlubší spánek,po kterém se probudíš odpočatá a nabitá až po okraj energii.Povídám si ze stromečky,vyleju si tam své srdíčko a i když mi jaksi nikdo neodpoví,jdu z lesa moudřejší a vím už jak na svůj problém mám jít a reagovat.Přeji ti ať najdeš svůj koutek a relaxuj a relaxuj-a samozřejmě medituj.Nevím,možná jsi zrovna tohle nechtěla se dovědět,ale to je můj lék.
A nad budoucností moc nepřemýšlej-je třeba opravdu žít okamžikem protože.............pa
sibila

Další

Zpět na O léčivých energiích a systémech