Jak energii dobít... co víte o Reiki?

Naše a vaše zkušenosti; články, rady, bádání a rozvíjení vnímání energií...

Re: Jak energii dobít... co víte o Reiki?

Příspěvekod Pavla v 21. leden 2008, 10:08

Ahoj,
já to, myslím, pochopila dobře, ale ...
Zeptám se tedy, jde tímto pomoci člověku na dálku, když o tom nemá ani páru? Nebo se musí vyhledat někdo osobně?
Možná jsem se neměla do tohoto tématu zaplétat. Asi je to složité, když i Petra, která reiky ovládá, má s tím problémy. To "zle" sis Péťo udělala sama? I když by možná nebylo špatné to zařídit, aby po tom bylo nedobře, když má člověk pokušení si zapálit, když už dlouhou dobu abstinuje.
Mějte se krásně.
P.
Pavla

Advertising program
Reklama

Příspěvekod ppd25 v 21. leden 2008, 9:49

Jo jo vím, co je to poslat si reiki do minulosti. Mám to v manuálu od svého mistra. :) ok, tak to udělám.

No právě ta silná vůle. :eusathink: No nic budu s tím démonkem kouření bojovat dál a to by bylo, abych nad ním nezvítězila. :iconwink:

Děkuji za radu! :023:

papa
ppd25

Příspěvekod Dick.r v 21. leden 2008, 9:38

Zdravím a pozdravuju..... :papapa: :papapa:

No. přestat kouřit opravdu hodně záleží na každém človíčkovi....chceš-li to opravdu...tak opravdu přestaneš.....bohužel...silná vůle je základ.... :clapclap:

A jinak lze použít i REIKI do minulosti...znáš to...určitě....takže to vyzkoušej...ono popisovat to, je velmi těžký.... :oops:

:idzjuz: papalala :idzjuz: Dick.
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale "nasere" tolik lidí,
že stojí za to si ji udržet.
Dick.r

Příspěvekod ppd25 v 21. leden 2008, 8:28

Ahojky,

nedalo mi to, abych se k tomuhle tématu nevyjádřila. :iconwink: Za prvé Dicku, když to jde, tak mi prosím tě prozraď jak? Zkouším všechno možný a zatím mi to nejde. Fakt je, že se mi to podařilo hodně omezit, ale přestat mi prostě nejde. Mám totiž docela hodně ale hodně nepříjemné abstinenční příznaky. Když jsem o tomhle mluvila s rodiči, tak jsem se dozvěděla, že moje mamča, když byla těhotná se mnou, tak nekouřila, a prožívala to samé co já. Takže asi vím odkud vítr fouká, ale nevím, jak to vyčistit. Tak teď babo raď? :iconwink:
Jinak Pavlí, ona jde použít i ta varianta, aby ti bylo špatně. :) Už jsem to zkoušela. Fakt mi z toho bylo špatně, ale stejně vůle kuřáka to rozkouřit je většinou silnější.

Krásný den přeju! :suny2:
papa
ppd25

Příspěvekod Dick.r v 21. leden 2008, 7:21

Zdravím a pozdravuji .... :papapa: :papapa:

Nejsem si jistý, zda jsi dobře pochopila..Pavlo ....ale s REIKI to jde pomoci při odvykání s kouřením.....

Nejde však to, aby si požádala REIKI k tomou, aby bylo příteli při kouření zle...to by znamenalo ubližování a cílené posílání ZLA..což není podstatou léčení a podstatou REIKI, takže TOTO NEJDE.

SNAD JSEM TO TEĎ NAPSAL LÉPE..... :023:

Dick.r

Příspěvekod Pavla v 21. leden 2008, 6:51

Ahoj Dicku,
děkuji moc za odpověď. Nejdřív dovol, abych Ti upřímně blahopřála k Tvému vítězství.
Ten konec jsem samozřejmě myslela obrazně, to bych jistě nechtěla, protože ho mám ráda, ale hrozně se mě dotklo, že to přede mnou tajil, cítila jsem se podvedená a ke všem těm mým starostem to hrozně bolelo. S tím trápením co mám doma, se synem, bývalým... hrozně špatně jsem ty tajnosti nesla. To jen na vysvětlenou. Když to nejde, tak to nejde. Snažím se mu v tom pomoci, jak se dá, tak se nezlob.
Krásný den.
Pavla

Příspěvekod Dick.r v 20. leden 2008, 18:54

Příjemný den....zdravím všechny ... :papapa: :papapa:

Zdravím Pavlo, tak trochu s REIKI pracuji a tvůj dotaz rozdělím do dvou rovin....
První je taková ta rovina normálního chápání všech věcí kolem - taková ta realistická. Protože když chce někdo přestat kouřit, tak prostě přestane...je to hlavně o svém přesvědčení a své vůli a chuti přestat.

Ta druhá rovina-REIKI - ano, s pomocí REIKI to jde.

A jinak....byl jsem opravdu silný kuřák. Kouřil jsem cca 2, někdy i tři krabičky denně... :oops: :oops:
Jo, byl jsem ostuda....a v listopadu roku 2007 to už bylo rok, co jsem ze dne na den přestal, najednou...a od té doby fakticky, opravdu, na holý pupíky - neměl jsem žádnou cigaretu .. Prostě jsem se zařekl že dost...a dost.....nepatřím v této době do skupiny takových těch odnaučených kuřáků, kteří kritizují všechny kolem a poučují o škodlivosti kouření....patřím do skupiny takových těch tolerantnějších.... Nevadí mi, když někdo v mé přítomnosti kouři, vadí mi pouze jenom, když mi někdo funí kouř do obličeje....

Takže tvůj přítel buď chce, nebo nechce přestat kouřit....nedá se spoléhat na ty všechny medikamenty při odvykání...ale je potřeba se spolehnout na svoji vlastní vůli....buď chci přestat, nebo nechci....

Jak jsem psal, s REIKI pracuji...ale promiň, tvoje věta na konec (takové to, že by jsi zařídila, aby mu bylo špatně....) SORRY, TO REIKI NEDĚLÁ.. :0996: ..A JE TO PROTI ZÁSADÁM REIKI....takže to asi nepůjde...aby přes někoho, kdo s REIKI pracuje, zařídit toto.... :evil:
Takže na tento způsob, co by jsi asi chtěla ZAPOMEŇ....

Příjemný zbytek dne, klid a pohodu....

:idzjuz: papalala :idzjuz: DICK.
Dick.r

Příspěvekod Pavla v 20. leden 2008, 18:00

Ahoj,
můžu mít dotaz na kohokoliv, kdo se reiki zabývá?
Jde pomoci reiky pomoci k odvykání kouření? Jde enegie posílat a tím třeba potlačit chuť na cigaretu? Možná to je hloupý dotaz. Jde mi o přítele. Loni jsme byli na biorezonanci, vydržel to 10 týdnů, což je podle mě obdivuhodné, ale pak se nechal zlákat a jednou a myslel si, že to má pod kontrolou. Občas si pak zapálil, já nic nepoznala a on mě přes měsíc tahal za nos a lhal mi. Docela mi tím ublížil, ale on to nechápe. Pak jsme byli na opakování, ale on mezitím změnil zaměstnání a už je to tu zas. Objednala jsem mu homeopatika, ale on tvrdí, že teď na to není ten správný čas, že to ale jednou zvládne úplně. Už několikrát jsem mu to věřila a teď nevím..... hrozně mě to ovlivňuje. Bojím se, aby to nezasáhlo do našeho vztahu, protože já mám ke kouření docela silný odpor. Apořád mě to straší v hlavě, všelijaké myšlenky a tak... Kdybych měla tu sílu, nejen, že bych potlačila tu chuť na kouření, ale zařídila bych, aby mu po tom bylo fakt špatně :oops: :silenced:
Možná dělám z komára velblouda. Nechápu to možná proto, že já sama nikdy nekouřila.
Díky za případnou odpověď.
Hezký večer přeje Pavla :1258: :idzjuz:
Pavla

Re: Jak energii dobít... a co víte o Reiki?

Příspěvekod Dick.r v 31. srpen 2007, 14:35

Zdravím a pozdravuji ... :papapa: :papapa:

Ivanko-čarodějdo...uvidíš, každá kniha má něco do sebe. Přeji ti příjemné počteníčko.
Dick.r

Re: Jak energii dobít... a co víte o Reiki?

Příspěvekod Iwanka v 31. srpen 2007, 13:39

Díky za článečky Dicku a Hančí. Jste zlatíčka. :3057:
Já se vám pochlubím, že jsem si objednala knihu o Reiki. Jsem na ní zvědavá. Byla na ní i dobrá recenze, takže snad jsem šáhla na tu správnou.
Tak pá zatím všem, za chvíli ještě půjdu odepsat i do vzkazů.
Krásný víkend si užívejte a hlavně čerpejte mnoho energie z lesů, luk a hájů. papa :koniczinka:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

PředchozíDalší

Zpět na O léčivých energiích a systémech