Fígle a hrátky s Reiki

Naše a vaše zkušenosti; články, rady, bádání a rozvíjení vnímání energií...

Re: "Fígle" s Reiki

Příspěvekod ppd25 v 27. leden 2009, 10:10

Ahojky Bábrle :)

se omlouvám, že píšu až teď. Nebyl vůbec časík. :0304:

Ano, já už mám reiki trojku. Dajko jsme dostali až ve trojice. No vidíš to, to jsou pro mě novinky, že to někdo už zasvěcuje u druhého stupně. Na druhou stranu, proč né, že. :iconwink: Tak nebeský okruh vůbec neznám. Netuším absolutně, co to je. A ani z mých známých o tom nikdo nemluvil. Takže v tomhle ti bohužel neporadím.

Přeju ti krásný a sluníčkový den! :suny2:

papapa Petra
ppd25

Advertising program
Reklama

Příspěvekod babrle v 20. leden 2009, 20:29

Ahojky ppd 25.já se sté tvé zkratky picnu,nemůžu si to zapamatovat.Mám dotaz,máš i trojku reiki?Já sice né,ale dajko,mi funguje,možná jsem ho dostala,některý mistr ho dáva i u dvojky.Pak se chci zeptat ,jestli jsi zkoušela malý nebezký okruh a jaké ty a nebo někdo jiný stím máte zkušenosti.Nevspomínám si přesně,nejsi Petra?Kdyby né tak promiň to víš už mi není dvacet let ani dvacet pět. :1518: :1518: Díky za radu.B. :023: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod ppd25 v 20. leden 2009, 8:41

Ahojky všem :)

Ivanko já už jsem taky lenoch na tvoření reiki brány. Už mi na všech místech, kde jsem si jí udělala skončila její aktivace, tak to potřebuju obnovit a pořád není čas. :)

Bábrle já na sebe při reikování používám už jen daikomio. Používám ho i na reikování jídla, vody, atd.Tento symbol obsahuje všechny tři, tak si myslím, že není je potřeba používat. Když se reikuju, tak si symbol daikomio namaluju do dlaně a vyreikuju se jím celá. :) Když reikuju někoho jiného, tak používám i zbývající symboly, ale to podle citu. Já mám ještě tu výhodu nevýhodu, že nám můj mistr zasvěcoval navíc i symboly z Karuny, takže těch symbolů mám víc, a řeknu ti, občas je z toho v hlavě pěkný guláš. :0304:

A s tím křížem nevím. Je to symbol, který má obrovskou sílu, takže si myslím, že by neměl být na škodu. Já třeba dělám u reikování sama sebe, že se nereikuju jen jednou energií. Většinou si ještě zapínám energii Ježíše. :) Takže těžko říct. Podle mě, pokud někdo cítí, že je to tak správně, tak by to tak dělat měl. A je úplně jedno, jestli je to symbol z reiki či ne. :la1861:

Přeju vám všem krásný a pohodový den! :surf:

:idzjuz: :idzjuz: Petra
ppd25

Příspěvekod babrle v 19. leden 2009, 22:24

To Iwanko nevím,zda to je špatně nebo né,ale obojí je Boží energie,takže by to nemělo vadit :eusathink: .Ten kříž nedělám vždy a hlavně dřív,nežli udělám reiki symboly.Mě zajímá,jak to máte u meditace. :3085m: Někdo používá všechny symboly ,někdo vůbec.Stéjně mám dotaz,když léčite sami sebe,kolik a jaké znaky používate.Já osobně ,když jsem v rozpoložení,dělám nejprve 2 znak a pak 1.Třetí nepoužívám vůbec,ale občas použijí,znak ze 3 reiki.Daiko.mj.Zkouším,taky na dálku vytvářet léčivou růží,ale ještě mi to tak dobře nejde,to spíš mi jde můj osobní prostor,kde si vodím na léčení lidičky.Mám zimní zahradu.Nejlépe se mi ,ale léči přez fotku.Co se týče těch naších chlapů,je škoda,že tu není Dick,ten má velké zkušeností anepodělí se,no nepodělí se. :zalamany: :zalamany: Možná ,že už je mistr a nepochváli se a nepochváli se. :1518: :1518: :la1861: :la1861:
babrle

Příspěvekod Iwanka v 19. leden 2009, 21:29

ahojky zlatíčka.
Tak jsem jukla ještě honem sem.

Taky moooc zajímavé věcičky. Přiznám se, že tolik "kouzel", co povádíte s reiki zatím nedělám. Občas sprchu ale tu jsem dělala jen s prvním symbolem. Takže díky Argare, jsem se poučila.
Mám z tebe hochu radost. :023:

Bránu od Petrušky jsem ještě bohužel nezkusila. Jen když jsem jásala, viď Peťule... :rosa14: Ale mám to v paměti a vím, kde to najít až to budu potřebovat. :iconwink:

Bábrlinko tobě též díky za typy...
a u tebe mi tak napadlo, že ten kříž není ve slučitelnosti s reiki symboly až tak v pořádku. Nějak mi to ťuklo, jako , ne, ne... Nevím ani proč.... A tak jsem si to ověřila a opravdu je to nejspíše tak. Vím, že se toto dříve dělalo často, i má babička dělala křížek na chleba, než ho pekla. Ale pokud máš k dispozici reiki symboly, spíš bych zkusila jen je samotné. I když ty vyloženě nepíšeš, že bys kříž používala spolu s Reiki, spíše ve smyslu požehnání, ale přesto,..... ve spojitosti s přáními, co chceš od jídla, aby ti přinášelo, spíš bych právě dávala jen ty reiki symboly.
Budu ráda, když se k tomuto vyjádříte i vy ostatní. Třeba se pletu. Díky.
Ale ten můj pocit byl prostě nějak silný, že to tam nepatří.

Zatím papa rekisti čarovní, mějte se moc hezky a kouzlení s Reiki, ať se všem úspěšně daří. :023: :rosa14:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod ppd25 v 19. leden 2009, 16:41

Ahojky davis 18,

Argar ti odpověděl krásně za mě. :) Ano, je to 1. znak reiki čokurej (nepamatuji si jak se píše správně :iconwink: ). Já si třeba bránu otevírám v práci nad židlí, mám ji otevřenou nad postelí, a tak. :) Někdo jí má u vchodových dveří, je spousta možností. :iconwink:

Dneska mám po víkendu trošku víc vymleto, tak se rozloučím. :D Kdyby si měl ještě nějaký dotaz, ptej se. :iconwink:

Přeju všem krásný a sluníčkový den! :suny2:

papapa Petra
ppd25

Příspěvekod Argar v 19. leden 2009, 1:53

Ahoj davis 18,
Zkusim ti tu reiki sprchu trosku popsat, snad se mi to povede, dam navot nemusis se ho drzet do detailu proste to udelej jak si budes myslet ze je to spravne, bude to fungovat.

Zacal bych tim ze si uvedomis co je to reiki sprcha, brana, koule atd. Je tu vic moznosti
Kdyz zacnes reiki sprchou tak rekneme ze je to stejny jak sprcha ve vane. Z vrchu kape voda na zem.
Tak se pokusis udelat neco podobnyho jen s energii. No co tak zkusis ukazat energii odkud kam ma proudit?
Tak si reknu ze ma tec s hora dolu. Tak jsi stoupnu a nakreslim ckr(caukurei) pripadne jine mutace toho slova (1symbol) je tam elipsa, Nakreslim ten symbol nademnou a potom i podemnou rukou myslenkami atd jak chces. Ale na co mam ty dalsi dva no prvni symbol je aktivator takze nam aktivuje energii(fyzicka). 2symbol(sejheky) nam taky neco aktivuje myslim ze je to neco kolem tech ostatnich tel asi duchovni, tak to nakreslime na ten prvni takze na stejny misto jak byl prvni nakreslime i druhy. To znamena nademe a podeme. A treti symbol ma neco spolecneho s casem takze budoucnost minulost pritomnos. Ten se vzdy hodi tak ho nakreslim nademe a podeme. Tak a hotovo, pri kresleni muzes spivat odrikavat basnicku nebo nešco jineho co ti ukazali na kurzu.

Branu jsi urcite umis predstavit tak staci udelat jen do jednoho mista, ovsem otazkou zustava jestli tim nevytvoris nejaky most protoze kazdy vchod ma svuj vztup i vystup.

A koule no jestli ji chces vytvorit tak aby jsi uz zacal kreslit v plast znaky a nebo si je predstavil velky znak jak je rostoci a vytvori kouli.

Muzes delat cokoliv te napadne, propojeni caker, cestovani do svych predchozich tel. otevreni brany pri meditaci aby jsi se mohl nekam podivat.

Zli duchove ani prisery neexistuji. Tak se jich nemusis bat. A klidne muzes vse zkouset :)

Preji hezkou noc
Argar

Příspěvekod babrle v 16. leden 2009, 19:37

Ahojki,jsem ráda,že se tady začlo trochu o reiki.Já to pochopila jako že uděláme znak čkr.a 9x opakujeme?Já si tak harmonizují a nabíjím denně jídlo.Jak tady píše Zdeníčka,že kafe je nezdravé atd.Tak si ráno řeknu modlidbu,poděkují za to že mám dostatěk jídla,požehnám ho křížem,pak pronesu co si přejí aby to jídlo udělalo.Například manžel má problémy z vyprázdněním,tak si to přejí a udělám nad každým jidlem 1 znak čkr.3x řeknu jeho mantru.Do postelé když nemohu usnout dávám 2 znak shk.Když se sprchují ráno dávám čkr.Večer na sprchu shk.Taky jedno týdně po úklidu vykouřím celý byt ,alespoň tyčinkou a do každého rohu,na okna na dveře dám nejprve 2,pak 1 a pak 3.znak.Dávám si 1 znak pokaždé do křesla,když mi tam sedne manžel.Protože je nemocný a tak obnovují energi.Tu obrácenost pří dávání znaku po ulidu dávám,pro případ negativních bytostí,shk je vyprovází a 1 znak posíluje energi.Pokud má někdo ještě lepší nápady dofám ,že přispěje. :023: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod davis_18 v 16. leden 2009, 18:51

ppd25:
ahojky:))
mam reiki 2.stupen takze teoreticky bych mel byt schopny otevrit sprsku reiki ale nerozumim moc tomu jak to popisujes konkretne co myslis tim :Protože jde o techniku druhého stupně, budeme potřebovat první klíč, tzv. ČKR. tím klicem myslis symbol nebo co presne?:)) a zkratku čkr taky nevim co znamena :D

diky za odpovedi:))
davis_18

Fígle a hrátky s Reiki

Příspěvekod ppd25 v 10. září 2008, 8:52

Ahojky všem :)

jak jsem slíbila, vzpoměla jsem si na nějaké ty fígle s reiki, tak je sem písnu. Pokud k tomu někdo bude mít připomínky, či nějaké rady, budu jedině ráda. :iconwink:

1. Všichni si reikujeme svá fyzická těla. Ale jak už psala Hellča, těch těl máme vícero. A není na škodu reikovat i je. Protože když se nám nějaká nemoc projeví na fyzické úrovni, znamená to, že to prostoupilo postupně ostatními těly až na úroveň fyzickou. Tím, že si budu reikovat těla - mentální, emocionální, astrální, duševní a duchovní, na další si teď nevzpomenu, tak tím daný problém podchytím zavčasu a už se mi neprojeví na fyzické úrovni.
A jak postupovat?:
Pustím si reiki a požádám si, ať je nejprve reikováno mé mentální tělo, když citím, že mentální tělo bylo dostatečně reikováno, postoupím k tělu emocionálnímu, a takhle postupuju u všech dalších těl.

2. Detoxikace pomocí reiki. Hodí se i při virozách.
Opět pustím si reiki a začínám reikovat od nohou a jdu postupně po kloubech. Dobré je v každé poloze setrvat 3 minuty. Takže prsty, kotníky - lepší je věnovat se vnější i vnitřní straně kotníků zvlášť, kolena, kyčle, začátek kostrče. Pak přejdu na ruce. Opět začínám prsty. Dobré je věnovat se na prstech všem kloubům zvlášť, páč rukami nám proudí energie, zápěstí, lokty, ramena. Přejdu na klíční kost, poté sanice nebo jak se tomu říká, prostě panty u pusinky :) A končím vzadu na hlavičce, kde nám končí páteř. Reikování by vám mělo zabrat min. hodinku, aby byl ten správný účinek. :iconwink:

3. "Tajná" technika na otvírání reiki brány:

Často se v knihách dočtete o Reiki sprše, nebo bráně, ale nikde není popsáno jak si tuto bránu otevřít. Je škoda, že ještě dnes si učitelé nechávají mnoho technik jen pro svoje použití , nebo je vůbec neznají, což o něčem také vypovídá. Takže tady máte návod a my vám přejeme příjemnou zábavu :

Tato technika umožňuje otevřít si kanál Reiki kdekoliv v prostoru. Tuto bránu/ kanál můžete otevřít nad svou postelí, křeslem v němž často sedáte, meditačním prostorem a nebo nad lůžkem nemocného. Můžete ji otevřít, kdekoliv vás napadne, to znamená i v přírodě.

Otevřete-li tento kanál v místě vodovodního řádu ( kohoutku) bude vám z vodovodu vytékat tzv. léčivá voda.

Účinek této brány je však časově omezen, což bylo ve spolupráci s jasnovidnými lidmi prokázáno. Funkčnost odeznívá asi po dvou měsících a je proto nutno bránu znovu aktivovat. Neexistuje technika, jež by kanál otevřela nastálo. Máme totiž svobodnou volbu, která vychází z vesmírných zákonů. Pokud tedy tuto bránu v určitém místě už nechceme, po dvou měsících se sama uzavře.

Existuje zasvěcení na otevření věčné brány, což se provádělo v místech menhirů, posvátných míst atd. Toto zasvěcení však dále nepředáváme z důvodů potřeby obrovské zodpovědnosti v její aplikaci .

Jak si mezidimenzionální bránu otevřít?

Protože jde o techniku druhého stupně, budeme potřebovat první klíč, tzv. ČKR.

Otevřete si svůj vlastní kanál a vizualiujte si mezi ruce první klíč 3x včetně odříkání 9x mantry tohoto klíče. Utvořte si mezi dlaněmi velkou kouli plnou Reiki a začněte ji posílat do místa, kde chcete otevřít bránu. Udržujte myšlenku, že chcete otevřít kanál Reiki ( bránu popř. sprchu Reiki ). Energii posílejte do tohoto místa tak dlouho, dokud ucítíte odběr. Až se energie ustálí, je brána hotová.

Jak brána funguje?

V okamžiku, kdy se ocitnete v její blízkosti, otevře se do několikametrové vzdálenosti a začne vás naplňovat a omývat energií. Proto se jí také říká sprcha Reiki. Tím harmonizuje váš energetický systém, čistí a uvolňuje čakry a dodává tělu potřebnou energii.

Otevírání brány na dálku:

Bránu můžete samozřejmě otevírat také na dálku. Technika otevírání se nemění, pouze přístup bude na principu BT. Využití má tato technika spoustu. Například nemáte-li přístup na uzavřená oddělení v nemocnici, chcete-li otevřít bránu nad sbírkou kamenů svých přátel, nebo působíte-li na oblast postiženou přírodní, či jinou katastrofou. Fantazii se, jako ve všech stupních a technikách Reiki, meze nekladou.

Tak to je ode mě k reiki fíglům vše. :)

Mějte se krásně a sluníčkově :suny2:

papapa Petra
ppd25

Zpět na O léčivých energiích a systémech