Karmický dluh

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Karmický dluh

Příspěvekod babrle v 17. duben 2011, 21:36

Berunko neřeště rodiče,neřeště partnera,začněte řešit sebe.Dokud si někdo neváží sebe a tak nemůže očekávat ,že si ho budou vážit druzí.Vaše otazka týkajících se rodičů.Je tu více možností,jednak asi vaší rodiče jsou vychovávaní ještě tak zavně po staru,že ikdyž se věci v manželství nedaří tak jak by měli,tak se hned nerozcházejí.Víte já jsem vdaná už od hodně dlouho a věřte ,že to nebyla procházky růžovým sadem ,ale právě manželství je otom.Tolerance,odpouštění ,pochopení a obětování se pro většinu,někdy.Víte většina vztahů začíná krásně , protože je člověk zamilovaný a chemie a hormoný nám tak zvaně zarůžoví oči. :1518: Ale to další je o toleranci ,odpouštění ,hledaní cest ,aniž bychom překročili určitou hranici .Tím ,že váš otec zůstal může znamenat to,že ta nevěra nebyla opravdová láska a že nakonec pochopil,že vlastně k matce patří.Může to být karmické,ale taky prostě stylem a zyvkem v dané rodině odkud kdo pochází.Nemyslím si,že kdyby váš otec nechtěl snášet to tak zvané sekyrování,že by to snášel.Možná to tak vidíte jen vy dva .V každém případě, nemíchat se do toho,je to jejcíh svobodná vůle a a oni si o musí vyřešit.Milujte své rodiče už proto,že vám dali možnost se narodit,ikdyž podle duchovních zákonů jste si je vlastně vybrala vy.Je strašně jednoduché když to v partnerství nejde ,tak jak si my přejeme ,balit kufry a jít,no a co dál,další pokus další dochod a co děti ,myslíte ,že ten druhý bude lepší.Je to tak jak jsem vám psala dlouho vybírame a pak koukáme přes plot k sousedům,no a kdybyste se možná zeptala sousedky,tak zjistíte,že se vaše partnersví od jejích moc neliší.Jsme tu ,abychom věci řešili,chápali ,že všichni jsme a pocházíme ze světla a jednoty a tak bychom měli hledat v parnerovi to dobré to Božské.
Někdy to jde opravdu hodně zle a někdy jeden život nestačí a to pak jsou ty karmy a trápení znovu a znovu dokud neuděláme tu první třídu a nepostoupíme a stupínek výše.
Netrapte si hlavinku a berte život tak jak přichází a děkujte zato,že jste zdravá a máte valstně toolik bohatsví ,ale vy ho zatím nevidíte tak hodně otevřte oči a koukejte jaké máte štěstí a važte si každého dne života.Je nádherný věřte mi. :3057: :suny2:
babrle

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Berunka80 v 16. duben 2011, 16:31

Moc děkuji za odpověď, hodně nad tím vším teď přemýšlím. Ono to všechno pramení ze vztahu mých rodičů, otec byl matce dvakrát nevěrný, přesto spolu zůstaly. Asi to pořád nemám v sobě vyřešené. Vím je to jejich život můžu být ráda, že spolu zůstaly a jsem tudíž z úplné rodiny. Ale stejně nemůžu pochopit mou matku, proč s ním zůstala, když je pořád tak nespokojená sama se sebou.
S otcem si rozumím víc než s mamkou, ale i tak se pořád snažím pochopit proč to udělal. Díky tomu je dost pod pantoflem mé matky.
Asi jak píšete je to s tím dotyčným moje zkouška a já jí musím překonat a přetrhnout ty pouta k někomu kdo mi za to nestojí.
Ještě jednou díky.
Berunka80

Příspěvekod babrle v 15. duben 2011, 20:48

Může to být karmické,ale může to být zkouška.Moje rada zní,najděte si někde na stránkách rituál přetinání pout a udělejte ho.Víte nevím zda se to zakládá na pravdě,ale říká se,že pokud se nějak spronevěřime tím,že podvádíme partnera ,aniž nynější vztah je ukončen,klesáme vduchovních vibrací dolů.Další věc je to,že pak se nám může stát,že přijde trest.Nemusí potkát zrovna nás,ale někoho na kom nám záleží.Nebo mám bude odebráno to co máme a na další vztah budeme hodně dlouho čekat nežli to odčíníme.Zásada by měla být !! Nevstoupit do ničeho co není ukončeno .Tvrdíte,že máte milujícího manžela.Myslíte ,že si zaslouží aby jste ho podváděla.Víte jste matka a jednou vaše děti vyrostou a pokud máte syna,jak byste se cítila ,kdyby jste zjistila,že je váš syn ,ikdyž milje svou ženu a stará se o ní je podváděn.Bohužel u svých zákazníku jsem tuto situaci zažila.Pani se byla poradit ,že má manžela i milence a neví co dál a mimo jiné se zlobila ,že jejícho syna jeho žena podvedla.Má otázka zněla .Je vaš manžel taky něčí syn.Víc jsem nemusela dodávat pani pochopila.Víte je smutné,že lidé hledají něco co mohou mít doma ,jen se více snažit.Pro druhého chcete být zase štíhla,proč né pro toho svého?Pro druhého chcete být krásná,proč né pro toho svého?Važte si toho co máte a pokud věříte na karmu jak to vypadá,tak si jí tímto zbytečně nezatěžujte.Víte s partnerem to je jako stím jídlem.Dlouho si vybiráme a když už to máme koukáme na stůl sousedovi ,otázka ,nemá něco lepšího?No a kdybychom to ochutnali ,tak možná bychom byli velice překvapení,že nebylo oč stát.Víte je jiný život jako milenci a jiný jako manželé a dení starosti o rodinu k tomu.Děkujte tam nahoře ,že nejste sama a opuštěná a že máte to štěstí uléhat po něčím boku.Né každému je to dáno.Věřte ,že každý z nás má nějakou osobu ,která je nám blízká ,ale není nám dáno sní žít.Možná v jiném čase,v jiném životě?.Nyni jsme tady a máme tady asi jiný úkol. :eusathink: :3057:
babrle

Karmický dluh

Příspěvekod Berunka80 v 14. duben 2011, 13:24

Mohu se zeptat na názor? Už deset let mě něco silně přitahuje k jednomu kamarádovi, vím že ho z nějakého důvodu nemůžu mít, ale dělala jsem v minulosti všechno proto, abych ho dostala. Pamatuju si přesně okamžik našeho seznámení, hrály zrovna písničku http://www.youtube.com/watch?v=XWJrPzAUzAs Vždycky když myslím že už jsem na něj zapomněla ozve se nějakým způsobem nebo já mám touhu se mu ozvat. přitom mám milujícícho manžela dvě děti. Naposledy chtěl aby jsme se potkaly, ale já nechci, protože mě znával štíhlou a teď po dvou dětech vypadám dost jinak. Přitom vím že by to hodně věcí vyřešilo. A taky podvědomě vím, že prostě kdybych byla s ním byl by to velký průšvih.
Můžeme mít třeba něco společného z minulého života nejaký karmický dluh? Co mám udělat abych se toho zbavila?
Berunka80

Zpět na Andělská první pomoc