Duchovní rozcestí

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Duchovní rozcestí

Příspěvekod Violet.11 v 25. září 2010, 21:31

Ahojky Anavi :3057: ,
zdravím Tě po dlouhé době :1518: Je hezké, že jsi zas napsala :1518: Jo jo holčiny to tu zvelebují a mají to čím dál hezčí :023: Nadchly mě Medicinské karty :clapclap:
Chtěla jsem karty rozšířit, ale odpověď nepřichází :eusathink:

No jo chlapi s těmi je to někdy fakt na prd! Ten o kterého bych stála, tak ten o mě nestojí a naopak :zalamany: S bejvalým to nemám v hlavě "srovnaný" a možná je to ten problém. No a ve čtvrtek mi do hlavy zas vlezl jeden klučina, o kterém jsem si myslela, že už ho mám "zpracovanýho" no a já asi pořád nemám. Pořád mám vize, že mu musím pomoct! Ale on o mojí přítomnost vyloženě nestojí. :cry:

V úterý jsem zjistila, že spolubydlící se zajímá o duchovní věci jako já, ale bych to do ní neřekla. No neřekla, nemám "čuch" na lidi. :1518: A ještě jedna osoba mě překvapila a byla jsem docela "paf" :1518: Takže to je moooc milé od těch nahoře :1518: Doufám, že to tak půjde dál. Možná, že to bude asi tím, že jsem přijmula to co mi se shora poslali nebo to bylo jen obraz mého myšlení a teď se dostavil výsledek :1518:

No a ty karty Anavi, vycházelo mi v nich Partner duše a ten pořád v nedohlednu...no... takže taky nevím jestli se moje touhy neodrazily v kartách. Ráda bych Ti poradila, ale nevím jak :eusathink:

Přeji Ti správné rozhodnutí, Anavi :rosa14:

Leni :koniczinka: ,
samé hezké změny, tak jen tak dál! :023:

Mějte se princezny! Lkwiatek:

Obrázek
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Vanilkova zmrzlina v 25. září 2010, 6:00

to Babrle: Ano, knihy jsou jen návod, asi proto jsem teď přestala mít potřebu si kupovat další. Asi si to potřebuju v sobě srovnat, protože jsem načetla spoustu věcí, které si odporují, takže se nemůžu řídit vším.
to Anavi: Mně andílci hodně posílají čísla. Asi zatím se mnou jinak komunikovat nejde :D ale ty čísílka, to je snad každý den, a pořád samé jedničky, samé dvojky nebo 1 a 9, a to všechno znamená nové začátky, že se moje vizualizace nyní budou manifestovat, že se nemám vzdávat 5 min před zázrakem... Stále mi to říkají dokola.... Ano a vím proč, jak jsem tu psala o hledání sama sebe (jako Ty :iconwink: ), nedávno jsem se rozhodla, že chci spíš dělat tu hudbu, aspoň podle toho jak to cítí srdíčko :3057: A opravdu mám teď velké změny, s přítelem se budeme stěhovat, takže budu poprvé bydlet bez rodičů, s tím souvisí, že si budu hledat jinou učitelku zpěvu, která bude bydlet blíž, začala jsem zpívat v kapele, předevčírem jsem dostala mail od jedné bývalé kapely, kde jsem hrála na baskytaru, jestli jsem pro obnovení... (po čemž jsem stále toužila, ale myslela jsem, že oni už to zpět nechtějí, takže tohle byl zázrak! :suny2: ), ... Samé krásné změny Lkwiatek:
Tak zase povídání o všem možném :D přeji krásný víkend!! :suny2: papa všem :idzjuz:
Vanilkova zmrzlina

Příspěvekod anavi v 22. září 2010, 20:52

Moc a moc zdravím všechny milé účastníky fóra :3057: !
Docela dlouho jsem tu nebyla, i když předtím jsem tu byla doslova "pečená-vařená" :iconwink: .To je také vlastně důvod toho, proč jsem toho na nějakou dobu nechala, stálo mě to hodně času všechno si to tu popročítat...Ale velmi jste mi pomohly a poradily a za to jsem Vám stále vděčná :smil68: .
Budu se nejspíš opakovat, ale opravdu strašně moc chválím vaše nádherné a s láskou udělané stránečky, kterým se opravdu nic nemůže rovnat. Při hledání odpovědí na mé otázky a při práci sama na sobě jste mi pomohly vy nejvíc a nemám potřebu hledat něco jiného. Když se občas někam náhodně prokliknu, musím jen zkonstatovat, že Atarot je prostě nejlepší :023: . I když mi nezbývá čas na fórum, jsem u Vás velmi často a a nalézám zde mnoho potřebných informací.
Vanilkové zmrzlině můžu jen vzkázat, že v tom není sama :iconwink: , i já někdy zapochybuji :eusathink: , ale musím říct, že andílci mě z toho velmi rychle vytáhnou a pošlou mi buď čísílka nebo takovou kartu, která mě o jejich přítomnosti zase ujistí. Hlavně musím říct, že pochybuji čímdál tím méně a a cestička uzdravování mé pošramocené dušičky přes andílky, je pro mě to pravé ořechové. Pracuji na sobě s pomocí andělských, archandělských a vílích karet a komunikujeme spolu výborně :1258: . Poslední dobou zkouším i tarot, ale zde se mám ještě hodně co učit a studovat. Osho-Zen tarot na vašich stránkách je také úžasný, inspirující obrazy i velmi poučné texty mi nejednou pomohly :3057: . Prostě jsem se u vás našla a jsem zde jako doma :koniczinka: .
Jinak jsem opravdu dlouho pracovala na tom, abych zjistila, na co se zaměřit profesně. Dalo mi to dost fušku, ale už jsem myslím docela blízko. No jo, ještě to nemám, jsem totiž Váha váhavá :zalamany: . Ale hlavně si chci být opravdu jistá. Samozřejmě na sobě stále pracuji a zdokonaluji se, jen to určité zaměření jsem ještě stále nevygenerovala :0304: . V tomto mám jasněji, ale zase mi dávají zabrat vztahy.... :? S manželem to začalo vypadat líp, snažil se a já našemu vztahu dala ještě znovu šanci, ale tak nějak se to zase vrátilo a motáme se v tom samém kruhu, takže nevím, jak to bude s námi dál. Do toho potkávám jednoho muže, který mi opravdu nejde z hlavy, ať se snažím sebevíc :zalamany: . Ale bojím se, že si jen něco namlouvám... V tomto směru mám docela špatné svědomí, protože jsem si ho docela dost intenzivně přála od první chvíle, co jsem mu pohlédla do očí. To jsem ještě nevěděla,že není dobré, přát si konkrétní osobu :silenced: . Tak doufám, že si ho k sobě nepřitahuji proti jeho vůli a neudělalo by to víc škody než užitku...Skutečně nic mezi námi není, ale je pravda, že já bych chtěla, aby bylo :oops: .Dost možná, že mezi námi i něco být má...Podle karet mi to i vychází, ale v tomto směru se trošku obávám, že to prostě moc chci a pak se mi to do toho promítne :eusathink: .
Prostě pořád je co řešit :iconwink: .
Přeji Vám všem krásné babí léto :suny2: ! (Dlouho jsem se neobjevila a teď takový román :0304: )
:idzjuz: Anavi :3057:
anavi

Příspěvekod Violet.11 v 20. září 2010, 13:43

Ahojky :3057: ,
Leni však jednou "uvidíš" :1518:

Bábrlinko :smil68: ,
ráda Tě tu vidím :clapclap: a zdravím :idzjuz: To víš, že nebude, proč by taky :1518: Když by se k Tobě ještě někdo přidal bylo by to fajn :023:

Mějte se krásně :mrose1:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod babrle v 19. září 2010, 20:05

Zdravím tě Violetko :idzjuz: a Vanilková Zmrzlino ,moc dlouho jsem zde nebyla a tak doufám,že se nikdo nebude zlobit ,když se trochu zase ozvu.To co píšeš o svých pocitech V.Z. je normální hledání cesta a prožíváme to všíichni.Musíš si najít svou cestu.Knihy a kurzy jsou jen návod a ukázka na rozcestí kudy můžeš a nemůžeš jít.To že ti udajně nefunguje reiki,je jen tvůj výběr a tvá pochybnost.Pokud jsi zasvěcená a pracuješ s touto energi,tak nemůžeš říct ,že ti to nefunguje.Skrátka musíš uvěřit a pracovat na sobě.To ,že se zasvětíš ,není konec ,ale uplný začatek práce na sobě.To máš stéjne jako když děláš karty a podobně.Musíš pracovat ,věřít hledat a zkoušet .Já taky nevidím andílky a cítím,že jsou,několikrát jsem zapochybovala,to se stává každému ,když má nějaký problém,bol a podobně.Tak se zase zvední a pracuj.Já třeba nedělám anutomatické psaní,ale po zasvěcení reki jsem znovu začala malovat.Dává mi to klid ,uspokojení,ještě stím dělám radost jiným když je podaruju(doufám) a taky stále hledám .Dále máš po 1 reiki nárok zdarma u většiný mistrů na znovuzasvěcení a pročistění kanálu.Moc mí pomáhá ¨čistění čaker a meditace.Co se týče meditaci,proč řešíš ,zda je to tvůj výmysl a nebo opravdu setkání ze světelnými bytostmi.Je důležité,jak se po té meditaci cítíš a jestli máš pocit uvolnění a podobně.Víš práce na duchovním růstu je na dlouhou trať,neli na stále.Může pracovat ,nebo nedělat nic a stěžovat si.Je to tvůj výběr.Držím ti palečky a hlavně ,naděje ,důvěra,víra .

:3057:
babrle

Příspěvekod Vanilkova zmrzlina v 19. září 2010, 16:13

Děkuji moc Violetko, také se měj krásně :suny2: Ano, chci umět vidět auru a psát automatické písmo a vidět víly... a jednou určitě budu Lkwiatek: Díky díky.. Pa pa :idzjuz: :3057: :3057: :3057:
Vanilkova zmrzlina

Příspěvekod Violet.11 v 18. září 2010, 13:31

Ahojky Leni :smil68: ,
nemáš zač :koniczinka: Ano pokud Tě uspokojuje překonávání překážek, tak jich budeš mít kolik budeš chtít :1518: Hezký zákon je ten, jak myslíme to si přitahujeme a vlastně lidé kolem nás jsou námi přitahovány. Někdy to taky nechci pochopit, ale pomalu to přijímám a snažím se "žít" jinak, tak jak chci já. Neříkat si jsem blbá, mám vůbec na to,...?

Když na mě někdo mluví, tak se ho vždy zeptám třikrát "Jsi z Božího světla" a když hned řekne, že ne nebo na mě začne řvát a blbě se smát, tak s ním skončím konverzaci. Třeba už od dětství na mě někdo mluvil, že když udělám tohle, tak se mi to nestane. Psychologové to mu říkají obsedantně kompulzivní porucha. Nikdy mi to nebylo diagnostikováno, takže nevím jesli to byla nemoc nebo jí mám a nebo jen měli "moc" temný potvory.

Třeba taky nevím jestli to co bude je to co chci a tím pádem to přitahuji a nebo jestli znám budoucnost?
:eusathink:

Dlouho jsme žili v "temnu" a odtrhnout se od něj je, jak když by nám trhali ruku a my jí chcem mít. Chceme být celistvý. Nenaroste nám znovu, jsme přesvědčení. Ale co když ano? A není to jen pocit, hloupý pocit? Je těžké vyjít na Slunce a hřát se. Přestaňme se plácat v nemocech, v nich není útěcha. Ano řeknou nám kde se stala chyba a co máme změnit, ale být pořád nemocní :1518:

Růst můžeš třeba tím, že se naučíš vidět auru. Knížek je spoustu. Pro lepší jasnozřivost si pořiď křišťál, nezapomeň ho pravidelně omývat a nechat na sluníčku aspoň den. Můžeš relaxovat a při tom si ho dej na třetí oko :023: Nebo můžeš vybarvovat mandaly či snad kreslit :1518: Poslouchat mantry, chodit na Tai-či, na orientální tance, promlouvat s vílami i když je neuslyšíš, tak oni Tě uslyší a odpověď dostaneš tak, že máš něco udělat :clapclap: Je to ho opravdu spousty jak můžeš růst, třeba studiem :suny2: A kdyby jsi měla obavy, že na to nemáš a nebo Ti něco říkalo, že to je jen pro "vyvolené", tak si zavolej archanděla Michaela a popros ho o odstranění všeho strachu a můžeš poprosit archanděla Rafaela o vyléčení sebe. Já to tak dělám pořád. Čím víc, tím líp :023: Budeš koukat, ale jen se na to prosím neupni!

Možností je spousty a Ty jich máš na výběr kolik budeš chtít, tak se nemáš čeho bát. Máš okolo sebe úžasný team milujících bytostí, kteří čekají až je požádáš o pomoc a oni jsou rádi když Ti mohou pomoci. Nevím jak dalece jsi na "duchovní cestě", ale neboj všechno se naučíš. Však jsi chytrá! Všichni se učíme pořád :1258: Já toho mám ještě spousty. :1518: A tu automatku nevzdávej! :023:

No myslím, že jsem Ti toho chtěla napsat méně a co jsem toho napsala :1258:
Užij si slunečný víkend a papa :idzjuz: :sun_sun: :woblokach:
Violet.11

Příspěvekod Vanilkova zmrzlina v 18. září 2010, 8:21

Ahojky Violetko, moc moc Ti děkuju za Tvou odpověď, hodně mě potěšila :smil68:
"Miluj svůj život" jsem četla, L. L. Hay mám moc ráda. Lkwiatek: Ano, myslela jsem si, že růst se dá jedině na základě řešení problémů. Jasně, že můžu růst i sama od sebe, protože chci... Nad tím jsem nějak nepřemýšlela. V tom bude asi ten háček :D A tak jelikož moje dušička chce růst a zároveň je přesvědčená, že růst se dá jedině zdoláváním překážek, tak proč se podivuji, že tu jsou překážky... :D
Děkuji za povzbuzení, miluji Vás Andílci :3057:
Vanilkova zmrzlina

Příspěvekod Violet.11 v 17. září 2010, 22:23

Ahoj Leni,
ano na co myslíme to si přitahujeme. Přečti si knihu Miluj svůj život od Louise L. Hay :1518: Spíš mi připadá, že chceš být nemocná, aby jsi věděla co Ti chce tělo říct a co je špatně a co proto dělat. Asi jsme si navykli být nemocní. Lidé si pořád myslí když mi bude špatně, tak porostu. Můžeme přeci růst i bez toho :1518: Ego touží po zmatku, smutku, depresi, po vyhoření. Láska ne! Ty to chceš? Chceš být šťastná? Tak buď, máme na to přeci právo! Zakazuje nám to jen naše Ego. To nechce být šťastné.

Má drahá, když si myslíš, že TEĎ neumíš automatické písmo, tak to neznamená, že to nebudeš umět nikdy a ani to neznamená, že jsi méněcenná! Neboj nikdo se na Tebe nevykašlal :3057: Neznamená, že když anděly nevidíš, neslyšíš, necítíš, že s nimi neumíš mluvit :1518: Čeho se pořád bojíš? Že je to pravda, vždyť je! Ty to chceš a přitom nechceš. Andělé jsou s tebou a nikdy od Tebe nemohou odejít. Všechny Tvé modlitby, přání jsou vyslyšena, ale jen záleží na Tobě jestli budeš chtít "slyšet vedení", aby došlo k vyplnění. Neznamená to když se to splní jinak, že "to neplatí" :1518:

Neznamená, že když nic necítíš, že Ti Reiki nefunguje. Když si chci spustit Fénix reiki, tak vždy říkám "Moje milované Univerzum, prosím spusť mi Fénix Reiki. Děkuji". Třeba by to chtělo jinou formulaci o prosbu :023: Spíš se Ti cítění vyvine déle a nebo Tě chtějí andílci od něčeho chránit. Ne všechny pocity při zasvěcení musejí být příjemné. Na mě při zasvědcení přilétly jedny potvory :roll: Před nedávnem jsem si dělala jednu vedenou meditaci, při které se napojovalo na světový světelný systém a to jsem měla pak "jehličky" v rukách, v obličeji a pak v nohách, Fakt čupr :0304:

Já automatku nemám, ale když jsem byla malá tak jsem jí dělala a taky mi to dělalo čmáraniny. Asi to chce čas. Třeba by sis předtím měla poprosit o ochranu anděly a archanděla Michaela a po té pronést modlitbu třeba Otče náš. A nechat promlouvat anděly. Nevzdávej to, jsme s Tebou, víme, že se trápíš, tak nám Tvoje starosti odevzdej a my je vyléčíme :clapclap:

Víc si věř, Leni, však to dokážeš :3057: :3057: :3057:
Violet.11

Duchovní rozcestí

Příspěvekod Vanilkova zmrzlina v 17. září 2010, 13:02

Zdravím Vás, Andílci, prosím Vás moc o Váš vzkaz. Jsem na "duchovním rozcestí", načetla jsem spoustu duchovních knížek a teď jsem nějak přestala mít potřebu kupovat si další knihy. Objevila jsem Abrahamovo učení o zákonu přitažlivosti a to je asi hlavní bod mé životní filosofie, jenže teď se objevují i pochybnosti - nemoci nepřicházejí jen tak, ale opravdu stačí mít myšlenky na zdraví a budeme zdraví? Nemoc nám přece chce něco říct a jak pochopíme její význam, když jen tak sama odejde? Je opravdu správné prožít život tak, že si přitahujeme to, co chceme? Je tak možné duchovně vyrůst nebo ne? Nemáme se snad z každé zkušenosti poučit? A zákonem přitažlivosti jenom odsuneme pozornost jinam...
Nevím, čemu mám věřit, vidím teď (podle toho, co si myslím), že dřív jsem žila v bludu, jenže co když zase jednou zjistím, že v bludu žiji teď? Jak mám vědět, co je správné? V každé knize se píše něco jiného. Jak vědět, čemu věřit? Řídit se intuicí, ano, když si tedy řeknu, že si vyberu teorii, která mi bude nejvíce vyhovovat a budu z ní mít největší radost, vyberu si zákon přitažlivosti, protože mi může splnit všechna přání. Jenže co když si to vybralo mé ego?
Vím, že pravdu máme každý uvnitř, jenže já tam odpovědi nenacházím. Neumím automatické písmo ani nevidím Anděly a neumím s nimi mluvit. Dostala jsem knihu SEBELÉČENÍ SVĚTLEM, kde si mám představovat, že mě léčí Andělé v Chrámu léčení. Ano, je to dobrá relaxace, představovat si krásný chrám a Anděly, jenže to je všechno jenom moje představa a není to skutečné. Všechno si to vymýšlím já, žádní opravdoví Andělé tam nejsou.
Byla jsem na zasvěcení Reiki I., jenže mi nikdy nefungovala. Žádné vibrace ani pocity necítím, když si řeknu "prosím o Reiki". Připadám si jako blázen. Občas si sednu s papírem a tužkou a říkám si, že chci dostat vzkaz od Andělů. Jenže na papíře jsou jenom čmáraniny a navíc vím, že je dělám já. To jsem tak strašně neduchovní a mám tak nízké vibrace, že prostě Vás Andílky necítím? :( Já to prostě nedokážu a jak se mám tedy dozvědět Pravdu, když mi chybí spojení se svým nitrem?
Včera se stala krásná věc, můj přítel, který má vrozenou nemoc, mě poprvé požádal, abych mu s ní pomohla (ví, že věřím na věci "mezi nebem a zemí") - do té doby jsem mu nijak pomoct nemohla, ale teď už konečně můžu, ale zase nevím jak. Když ani sama sebe nedokážu vyléčit z docela malých zdravotních problémů jako nachlazení nebo slabá imunita, jak bych mu mohla asi pomoci s jeho nemocí? (nemyslím tím, že bych ho léčila já, ale doporučila bych mu nějakou metodu nebo léčitele, jenže nevím jakého, když vlastně nevím, čemu věřit.)
Doufám, že mě chápete, chci prostě navázat spojení s mým nitrem a s Andílky, abych věděla, co je pravda a čemu věřit. Co dělám špatně? Věřím na Andílky, protože mi hodně posíláte číselné řady, hlavně jedničky, včera jste mi poslali 444, která znamená že jste se mnou, také jste mi pomohli v mém vztahu, já to vím, ale nedokážu s Vámi mluvit!! :( Co mám dělat? Děkuji Vám za radu. Vaše Lenka
Vanilkova zmrzlina

Předchozí

Zpět na Andělská první pomoc