Duchovní rozcestí

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Duchovní rozcestí

Příspěvekod Iwanka v 14. říjen 2010, 20:48

Opět se velice omlouvám děvčata... Tak dlouho jsem se sem nedostala. Ach jo. V tomhle fakt jiná nebudu. ;-)

bábrle - jestlipak při těch odpouštěcích technikách, odpouštíš hlavně sama sobě a té své dušičce?
Jinak pokud ještě můžu trošičku tě polechtat svými radami, pak s čímkoli bojujeme, to roste. určitě víš. Tak proč nadměrně ovládat emoce, když jsou naší přirozenou součástí a něco nám chtějí zdělit? Zvláště beránkové ti umějí oheň úžasně rozdmýchat, že... :sarcasm:
Chceš-li křičet, křič... chceš-li plakat - plakej, chceš-li se smát, směj se. Přijmi tuto část v sobě a odhoď přesvědčení, že musíš kvůli duchovnu být tou nejčistější bytostí... Duchovní svět tě přeci miluje právě proto, že to jsi ty - taková jaká jsi právě teď. Protože právě teď jsi dokonalá, krásná a úžasná bytost (I se svými "chybami". ), hodna všeho, co si přeješ ve svém životě... Samozřejmě, že můžeme být už jen stále lepší a dokonalejší... :1258:

A jinak jak se mám já? Řekla bych že o mnoho a mnoho lépe. Makám taky na sobě jak jen to jde. A baví mi to, protože to přináší skvělé ovoce.... Přání se rychleji plní, schopnosti léčit se prohlubují a vzrůstají den ode dne... Nesmírně mě nabíjí to, když ke mně člověk přijde..., cítím, jak je sklíčený, pod tíhou problémů ohnutý... a po terapii odchází narovnaný, plný optimismu a energií... :1258:
To je pro mě největší odměnou a vlastně to bylo i mým snem. Takže můj velký životní sen už je splněn - jen si ho ještě posílím do těch rovin, kam bych ráda. A víš jaký ty roviny jsou? Až jednou dokážu to, že 3 x lusknu prsty a člověk bude zdráv.... Chihi...
Tak se měj bábrlinko kouzelně a pohodově... :koniczinka: a zas někdy zaraž. Jo a pozdravuj bývalé známé pocestné. :3057:

Violetko, prosím tě omluv mne... Omlouvám se, prosím odpusť mi, miluji tě, děkuji ti... Holka zlatá, napiš mi, prosím, do mailu, kdy by se ti hodilo se setkat po skype a dáme si spicha na něm, ok? To bude se mnou nejjistější a nejrychlejší. Děkuji ti za pochopení a trpělivost se mnou. :3057:

Anavi, Zmrzlinko Vanilková, ostatní... zdravím i vás, co se do vás vejde. :3057:

Zatím papa, děkuju všem za milé příspěvky, a mějte se všichni růžičkově. :rosa14:
Krásnou dobrou noc. :dziecko: :papapa:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 04. říjen 2010, 20:09

Ahoj Leni,
gratuluji jen tak dál, jsi šikulka! :smil68: Na bílém pozadí to jde nejlépe, to máš pravdu. Tak hezky trénuj a dej vědět jak pokračuješ. :3057:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Vanilkova zmrzlina v 04. říjen 2010, 15:09

Ahojky :sarcasm:
Tak jak jsem tu říkala, že bych chtěla vidět auru - tak jsem jí možná viděla :clapclap:
Bylo to ve čtvrtek na přednášce, byla jsem unavená (což prý zlepšuje vidění aury) a koukala jsem na profesora, za ním byla bílá tabule, a já jsem viděla kolem něho zářící bílý obal, ne nějak ostře, ale byl tam, asi pár centimetrů. Když ale za ním nebyla bílá tabule, tak jsem to neviděla, a ani u spolužáků jsem jí neviděla. A ještě mi v pár chvílích připadalo, že tam vidím takovou chladnou zářící světle modrou, jakoby za / nad jeho hlavou. Pak se mi to stalo ještě druhý den na další přednášce, kde profesorka opět za sebou měla bílou tabuli a já viděla ten zářivý obal. Takže myslím, že to byla opravdu aura :suny2:
Vanilkova zmrzlina

Příspěvekod anavi v 01. říjen 2010, 14:59

Všechny moc zdravím :smil68: !
Florianelko, děkuji ti za podporu :3057: .Máš úplnou pravdu, neměla bzch se nechávat tak moc ovlivňovat, když jsem se konečně po dlouhé době našla. Pracuji na sobě v tomto oboru i tak, zkouším na sobě i svých známých a dávám dohromady všechny své zkušenosti i rady vyčtené od mého dětství z různých zdrojů, kterých jsem doma měla opravdu požehnaně :D . Je to hodně i o samostudiu, vlastně tak nějak celoživotním. Ale jak říkáš, na kurzy musím, abych měla certifikáty :1258: .Proč dělat něco, co jsem sice vystudovala, ale stresuje mě to a nebaví, když u tohoto oboru moje srdce plesá?! Tohle přece působí na všechny kolem, když děláte něco opravdu s láskou :suny2: . Tobě i tvému příteli přeju mnoho úspěchů a štěstí na vaší nové cestě :koniczinka: a budu se těšit na vaše nové stránečky :) !
:idzjuz: všichni Anavi :3057:
anavi

Příspěvekod Florianela v 30. září 2010, 15:02

Ahojky všem :3057:
Bábrle ráda tě tu zase vidím, a jsem ráda, že se ti daří. :023: Anavi, jsem taky ráda, že u tebe se vše hýbe, a do té školy jdi. Nenechej druhé mluvit do toho, po čem toužíš. ;) Bez podpory to je sice o kapánek těžší, ale ten pocit uspokojení, že děláš to, co chceš tak dlouho, stojí za to. :3057:

Violetko ohledně fungování zde. Již jsem se stala obyčejným navštěvníkem, jako jsem byla před necelým rokem. Takže pokud budu mít časík, tak jsem něco chytrého písnu nebo odpovím, jako kdysi. Sekci andílků - pomoci si už povede Ivanka sama, popř. jí někdo bude pomáhat. A co Fujarka, to nevím. :iconwink:
K seminářům, já určitě zasvěcovat budu, rozšířila jsem si teď trošku vzdělání a pokračuju v tom úspěšně dál. Takže když Pánbůh dá, v listopadu začnu se semináři, které budu pořádat se svým partnerem. Pracuju teď na vlastních stránkách, tak tam vše bude i uvedeno. Tož u mě se nic nemění, věnuju se dál té činnosti jako tady, akorát se svým partnerem. :1518:
Co se týká Ivanky, jestli budeme do budoucna spolu spolupracovat nevím, to záleží na Ivance.

Mějte se všichni krásně a přeju krásný den! :suny2: :koniczinka:
papa Florianela
Florianela

Příspěvekod anavi v 28. září 2010, 21:14

Hezký večer, zdravím všechny milé dušičky :3057: !
Pro Vanilku: vidíš, jak se ti to pěkně rozbíhá! Ono je to pořád nic nic a potom následuje jedna změna po druhé :1258: . Moc Ti přeju, ať se v tom všem najdeš a jsi spokojená :koniczinka: . Jo, a ta andělská čísla mi chodí pořád samé jedničky a dvojky, ale už opravdu dlouho...a zatím nic, takže vyčkávám a nevzdávám se :D ".
Pro Violetku a Iwanku: medicinské karty občas taky využiji, když mě to k nim "táhne" :iconwink: . Jinak na ty Bohyně už se moc těším! Taky jsem nad nimi přemýšlela, že si je časem pořídím :eusathink: , nemůžu mít hned všechno :lol: . Jen kartičky rozšiřujte :023: ! P. s.: Violetko, taky mě jeden člověk (chlap :o ) nedávno překvapil, že se zajímá o duchovní věci. Něco holt nejde poznat na první pohled, i když osobně mám na lidi dost "čich" .
Jinak, co jsem na všechno přestala "tlačit" a nechávám to volně plynout, to ke mně nějak postupně přichází. Ať už se jedná o zaměstnání nebo o chlapy. Chce to asi svůj čas...Jasně, že jsem někdy netrpělivá a zpovídám karty :lol: , ale pomalu se posunuju dál a prosím andílky o trpělivost. Já někdy moc přemýšlím a spekuluju dopředu, než něco udělám. Možná by bylo někdy lepší to prostě udělat a uvidět. Tady se zase projevuje ta moje váhavost a přílišná opatrnost :oops: . Moje největší práce na sobě samé je najít a udržet si důvěru v sebe sama. Sebevědomí je moje Achillova pata :cry: . Takže na sobě pracuji, i když to jde docela ztuha :1518: .
Jak jsem dříve psala, že mám pořád jen samé nabídky kancelářské práce a že už vím, že to nechci, tak nakonec ke mě zase přišla tahle nabídka /čtvrtá!/ :!: Nakonec jsem ji přijala a beru ji jako přivýdělek k ještě trvající mateřské :D . Finančně přilepšit potřebuji, abych se mohla dál vzdělávat v jiných oborech. Tak doufám, že mi to další cestu nezbrzdí, ale spíš ulehčí (je to jen na zkr. úvazek). Prostě to beru, jak to přichází. Kosmetiku dělám zatím jen okrajově, ale můj čas snad ještě přijde ;) . Možná dojde i na ten kurz vizážistiky a barvového poradenství, co jsem se na něj teď v září nepřihlásila pro nedostatek podpory mých blízkých...Přeji Vám (i sobě ;) ) samé příjemné a pozitivní změny :koniczinka: .
Mějte se všechny moc krásně :3057: :3057: :3057: :suny2: !

Anavi :rosa14:
anavi

Příspěvekod Violet.11 v 27. září 2010, 23:39

Bábrlinko :rosa14: ,
děkuji Ti moc :smil68: a přeji ať konečně najdeš ten správný domeček :koniczinka:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod babrle v 26. září 2010, 21:58

Nazdar IWanko ,nikde se netoulám ,jen jsem si dala pausu ,tady přispívat,aby se věci hnuly a změnily.Někteří jsme potřebovali věci promyslet a vyzrát .Jsem ve spojení s některými lidmi kteří tady byli,jdeme každý svou cestou,ale nezapomináme na sebe.Bohužel naše plánováné setkání ,nám narušily ,soukromé věci,někdy i dramata,ale i krásné pozitivní věcí,ale jaké ,bohužel nemohu psát, nemám k tomu dovolení.Já za sebe , stále na sobě pracují a hledám cesty,jdu dál v reiki a snažím se hledat na některé věci odpovědi.Trochu jsem musela slevit ve svém hledání nového.Manželová nemoc mne trochu na jedné straně brzdí,ale na druhé straně ,je výborný pokusný králiček. :sarcasm: Protože mne jeho nemoci nutí ,hledat nové možnosti uzdravování.Některá přáni se mi splnila a některá ještě né(koupení bytu).Tak že Iwanko ,jak jsem tu někdy dávno psala, duchovní růst ,je o hledání,učení ,prověřování .Někdy je to hodně težké,někdy se začíná strácet víra a naděje.Tak že to chce hodně trpělivosti a ovládání.Jinak díky reki,se cítím po zdravotní stránce hodně dobře ,jen trochu ještě piluji psychiku a duchovno.Tím myslím,ovládání emocí a odpouštění.Doufám,že se ti daří dobře a ,že se ti konečně splnily tvé přání. :023: :suny2:

Violetko držím ti palečky v novém školním roce a aby jsi potkala nějakou krásnou lásku a konečně jsi našla nějakého toho mistra a zasvětila se do nějaké té energie po které toužíš. :eusathink:
Moc vám držím palečky a někdy se zase ozvu. :3057: :suny2: :idzjuz:
babrle

Příspěvekod Violet.11 v 26. září 2010, 21:31

Ahoj Iwanko :koniczinka: ,
no to jsem ráda, že jsi se konečně ozvala :1518: Doufám, že ty maily jsi aspoň nevymazala :1518: Jo jakpak jsi se měla o dovči a kde jsi nám cestovala? Poselství Bohyní mám, koupila jsem si je o prázdninách. Nějak jsi mě na ně "orientovala" :clapclap: Karty mám rozepsané, takže můžu pokračovat o dlouhých zimních večerech. Píšu Hvězdné karty, ty tu ještě nejsou :1258: Myslím, že se budou líbit. Jen bude potřeba je nějak technicky vyřešit :eusathink: No a můžu Ti napsat nějaké článečky, ty co tu mám na mysli tu ještě nemáš :1518: Psala jsem Ti to v mailu.

Jo a mám Tě pozdravovat od Hančí a každého kdo ji zná :idzjuz: A mám Tě pozdravovat od víl, chtěly abych na to nezapomněla :3057:

No kus práce... snažím se překonávat strachy a to je pro mě výzva! Aspoň jsem to tak pojala :1518: Chtěla jsem chodit na kurz ruštiny, bohužel to padlo. Milá paní jednou napsala tak podruhé jinak a pak jsem z těch jejích mailů pochopila, že ten kurz bude předraženej i po slevě a ještě to psala tak okatě a ještě mi mezi řádky napsala, že by to musel pochopit i de..l! Takže na milou paní kašlu a poohlídnu se po samo studiu, ale jiného jazyka. Ráda bych řečtinu, doufám, že najdu potřebnou literaturu :1518: Přemýšlím nad ní dlouho a chtěla jsem ji studovat i na vejšce. Jo jinak ekologie je zatím v poho. Jo jo víly mají se mnou vyšší úmysly, no kdo by mě tam jinak dostal? :rire: Jinak občas odvádím dušičky, pracuju s Michaelem, Rafaelem, andílky,... Čistím a léčím s barevným světlem. Povídám si se vším možným.

Jinak bych ráda v sobě našla "ženskou sílu". Už mě ten jang nebaví. Dělala jsem si jednu řízenou meditaci, kde se pracovalo se světelným systémem... bylo to "hezké"... začalo mě to v rukách, jak když tam mám jehličky a pak v obličeji a pak v nohách. Stačí na ten systém pomyslet nebo požádat a už mi to jede samo. Psala jsem to Fujarce a ta mi řekla, že se do tohohle nepouští, mohlo by na mě něco vlítnout. No tak nevím jestli jsem udělala správně a jestli jsem si něco třeba nepřitáhla :eusathink: No a s chlapi je to k prdu, jak jsem psala níže :roll:

Jo Fujarka s Flo budou jen aktivní v andělské pomoci? A semináře budete spolu pořádat či ne? A zasvědcení bude? No ráda bych vás někdy viděla... a to zasvědcení chci taky :1258: Když už jsem si vybrala "potencionálního" mistra, tak jsem zjistila, že už zasvědcení nebude. Než já se rozhodnu to bude zas v tejden v čudu :0304:

Mohla bych Tě o něco poprosit? Mohla by jsi mi prosím napsat Tvůj názor na to automatické písmo, co jsem Ti posílala v mailu. Děkuji Ti :rosa14:

Jinak Ti moc Děkuji za pochvalu :smil68: :3057: Lkwiatek:
Měj se krásně, jo a víš, že jsi stejný ročník jak moje mamka? :1518:

Obrázek
Violet.11

Příspěvekod Iwanka v 26. září 2010, 0:49

Čauky dívky roztomilé. :3057:
Tak už konečně píšu. Moc se omlouvám. Ale vzhledem k tomu, že jsem na tom s prací a časem stále stejně, tak vy co mě znáte, mě určo pochopíte a výpadky prominete.... ;-) Děkuju, děkuju, děkuju.

Violetko, sluníčko - omlouvám se tisíckrát, že tvůj mail s nabídkou pomoci zůstal ležet kdesi ladem. O letošní prázdniny jsem si udělala totiž konečně taky prázdniny. Jenže pak když jsem se vrátila, tak už jsem nevěděla, kam psát dřív. ;-) Omlouvám se.
Ale až budeš mít další prázdniny, :iconwink: tak bychom se mohli domluvit na dalších kartičkách. Mám už rozepsané Bohyně. Máš ty karty taky?
Jinak vidím, žes na sobě udělala kus práce za tu dobu, co jsem tě "neviděla" a neslyšela. Gratuluji. :023:

Bábrle - ahoooj!!! :3057: A víš, že jsem ráda, že jsi se objevila? Jak se máš, ty tulačko copatá, a co je u tebe nového? :iconwink:

Anavi - děkuju, děkuju za vyjádření se k fóru. Těší mě moc, že ti stránky pomohly. Moc hezky se to čte... A určitě i těm ostatním, kteří se na fóru také podíleli a podílejí svými radami a moudry.

Vanilko, viděla jsem, že nabízíš knihy. Mi tak napadlo, že bych udělala samostatnou rubriku pro minibazárek, co říkáte děvčata? Mám či nemám? :iconwink:

Jinak, děvčata Florianela a Fujarka tady už nebudou. Možná občas se kouknou, ale aktivně už ne. Holt jsou ještě mladý a musejí si dělat, to co potřebují. :1518:
Ale andělská pomoc zůstává.

Tak zatím papa dívky milé a mějte se krásně a ať se vám každému plní vše, co si přejete. :3057:

Obrázek
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Další

Zpět na Andělská první pomoc