Padání vlasů

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Padání vlasů

Příspěvekod Iwanka v 31. srpen 2010, 10:14

Seimei, ahojky. :rosa14:
Problém tkví v psychice + něco si na nevědomé úrovni "držíš" co ti blokuje správný růst vlasů a nechceš to pustit... Je třeba to uvolnit...uzdravit.... samu sebe uvolnit. Bereš život příliš vážně. Měla bys rozvinout svou tvořivost (třeba začít malovat, nebo něco tvořit, co by tě bavilo a naplňovalo)....spojit se více s vesmírem - více se mu otevřít.... Spojit se také více se sebou samou a svou dušičkou... Tento problém tě chce někam zavést (kam s největší pravděpodobností nechceš vědomě jít a bráníš se tomu) - něco si máš uvědomit o sobě,... něco v sobě najít, rozvinout a prohloubit. Když to najdeš a uvědomíš si, co máš, tak potíže zmizí.

První krokem k tomu, aby ses začala léčit, mi pro tebe přišla karta: http://karty.atarot.cz/poselstvi-archan ... i-kdo-jste
Přišla mi k tobě 2 x za sebou! Takže přečti si z ní text a zamysli se nad jejím poselstvím. Doporučila bych ti, si z textu na kartě udělat třeba i afirmace a ty si každý den říkat.... Například: Plně si uvědomuji svou vnitřní krásu a moudrost. S radostí je přijímám do svého života jako projev mé dokonalé krásy...
Přijímám se takovou, jaká jsem... S radostí svou krásu a radost projevuji navenek...
Uvolňuji tělo i mysl a odevzdávám se léčivé síle a vedení své Duše.
Samozřejmě, že si můžeš vymyslet i svoje afirmace, popřípadě ty, co jsem ti napsala si upravit dle svého.

Dále popros archanděla Michaela o vedení a pomoc.
Popros ho, ať ti pomůže najít příčinu (kořen) tvého problému a pomůže ti ho uzdravit... Popřípadě, ať ti pomůže, tě nasměrovat tam, kde se dozvíš, jak tento problém vyléčit.

Upozornění: buď při hledání příčiny pozorná, vnímavá a trpělivá. OK? ;-)
Papa a držím Ti palečky, ať najdeš, co hledáš a brzy se "problém" vyřeší... :023: :idzjuz:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Padání vlasů

Příspěvekod Seimei v 24. srpen 2010, 10:32

Andílci milí...už pár let řeším a léčím se s padáním vlasů. Žádný objektivní medicínský důvod není - laboratoř, kůže atd. v pořádku, tělíčko šlape, jak má. Jen prostě vytrvale pelichám :zalamany:
Vyzkoušela jsem už snad všechno, od vitamínů, doplňků, injekcí, mastiček, tinktur, bylinek po zaříkávání - a nic. Někdy hůř, někdy líp. I vlasy samotné rostou slabé, jemné.
Nemáte prosím nějakou radu?
Díky moc. Míša :suny2:
Seimei

Zpět na Andělská první pomoc