Terry

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Andělská pomoc - o čem je, jak nás kontaktovat

Příspěvekod Terry v 21. červen 2010, 9:21

Fujarko :smil68: ,

moc děkuji, že jsi strávila čas s odpovědí pro mě. Také se omlouvám, koukám, že jsem měla napsat jinam.
Snažím se vše překonat a asertivita je to o co se snažím celou dobu:), ale někdy je toho všeho moc...
Ještě jednou děkuju a přeji krásný den :koniczinka: :idzjuz:
Terry

Advertising program
Reklama

Terry

Příspěvekod Terry v 15. červen 2010, 15:54

Předem mého dotazu,chci poděkovat všem co se podílejí na těchto užasných stránkách. Kolikrát jsem řešila nějakou životní sytuaci a tady jsem našla pomoc a odpovědi. Ať, už ve Foru nebo v andělských kartách.

Nyní jsem se dostala do sytuace kdy jsem skoro 2 roky sama... V práci kde pracuji 8 let začínají být problémy skrz kolegyni, která je tu "protekčně" a bohužel se ráda chová povýšeně a šikovně se zbavuje úkolů, které má dělat. Já nabývám pocitu nespravedlivosti a i když se to snažím vysvětlit mému šefovi, nedostávám odpověd jakou bych chtěla... S tou slečnou se nesneseme bohužel ani po lidské stránce a ani po té pracovní, snažila jsem se vše ukočírovat, ale poslední dobou stále řeším, to že ona nějakou práci dělat nechce (protože jí nestíhá) oznamuje mi to dosti nepříjemným způsobem a šef stojí za ní.. Nebo to spíše neřeší, jak by měl dle mích představ... ( rozumě si s náma sednout a vše probrat, dříve než já převezmučástečně práci, kterou ona dělala doposud a která je podle ní méně cená tzn. chodit na poštu, ověřovat listiny a pod.) Svou práci nestíhám, ale teď bohužel na ní ani nemám chuť). Jediné co mě tu drží je obava s toho jaká je sytuace a že práci jen tak neseženu a také kolegové v kanceláři, klterý mě podporujou jak můžou a utěšujou abych to vydržela, že se vše zase zlepší...
Do toho bohužel nějak nepřichází ten partner, kterého to moje srdíčko potřebuje čím dal víc... Pak příjdu domu svalím se a nemůžu zastavit pláč... Pak nabíram sílu a jsem ráda za to že jsem zdravá... Před rodinou jsem silná a všichni mají radost, když mě vidí a chválí mě jak jsem šikovná ... Nechci ukazovat před nima slabost jakou v sobě mám, protože v nasí rodině je dost řekněme problémů.. Je pravdou, že to co mi přinesly tyto dva roky samoty, je zlepšení meho vztahu v rodinně.. řekla bych upevnění...
Rozhodla jsem se, že si pořídím štěnatko, naše Labradorka porodila krásná štěnátka.. (křížence) původně jsem žádné nechtěla, ale přehodnotila jsem to... Říkam si že budu mít náplň dne a konečně taky někomu komu můžu dat aspon kousek lasky... Doufám, že jsem napsala dobře na toto forum:)

Předem moc děkuju za případnou odpověd nebo radu.. PS: ráda bych poprosila o andělskou výpomoc na 7 dní, slyšela jsem o tom od kamaradky, ale te andilci nepřiletěly, udajně prý k člověku který nemá trápení nepřiletí... Nevím jestli to je pravda nebo není, ale pokud je možné je zaslat citím, že to je to co by mi mohlo pomoci... Už nechci mít hlavu v klíně a říkat si, že nemůžu dal.. protože vím, že musím a že musím začít u sebe a něco změnit...

Mějte se všichni moc krásně :koniczinka: :idzjuz:
Terry

Zpět na Andělská první pomoc