O Iwance admince :-)

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

O Iwance admince :-)

Příspěvekod Iwanka v 08. únor 2010, 13:04

Kdo jsem?
Jsem věčně hledající, stejně jako každý z vás. Jsem už na světě 44 let. Do vínku jsem dostala energie znamení berana a ohnivého koně. Nejsem z těch kteří chodí s davem, ale spíše naopak.Baví mne přicházet tajemstvím v nás, i kolem nás na kloub svým osobitým způsobem. Postupem času jsem se na problémy ve svém životě přestala dívat jako na problémy. V každé situaci, která mne chtěla "srazit" k zemi jsem našla nakonec to pozitivní a uvědomila si, že život není vůbec o problémech, ale o životních výzvách, které nás posouvají stále výš. Cokoli totiž, co se nám v životě děje "špatně" není nic jiného, než láskyplné upozornění naší duše a vesmírných sil, že tudy cesta nevede a že je třeba udělat změnu, protože máme dluh vůči lásce v sobě, který je třeba vyrovnat a znovu se dostat do svého středu.

Jinak čemu všemu se věnuji a co dělám pro lidičky, se můžete dozvědět na :www.atarot.cz.

Děkuji vám za návštěvu fóra i celých stránek Atarot a budu ráda, pokud na nich pokaždé najdete mnoho inspirace i pomoci pro vaše životní výzvy. :koniczinka:
A také děkuji ze srdce všem, kteří přispívají svou energií a pomocí, jak sem do fóra, tak i jinam na stránky.

Přeji všem lidičkám pohodu, lásku, zdraví, hojnost, sluníčko a radost v životě a příjemně strávené chvíle na těchto stránkách. :rosa14:

"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Advertising program
Reklama

Zpět na Andělská první pomoc