Andílci odpovídají na vaše dotazy

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod Florianela v 12. únor 2010, 20:26

Ahojky Pepo,
mas pravdu kouzelne dotazy. :3057: Zcela uprimne, tohle ti asi nikdo nezjisti. Vse souvisi se vsim. A cim vic na sobe pracujes, jdes do vetsich hloubek. Odkryva se ti to postupne. Jako kdyz loupes cibuli. Nehlede na to, ze muzes mit programy, podprogramy, kopie tech programu atd. A pokud cistis jeden blok, treba blok na lasku. Tak projdes spoustu veci. Cisit se bloky na prijimani lasky, davani lasky, sebelasku, cisti se u toho rodinna karma, emocni zazitky z tohoto detstvi. Je toho opravdu hodne. A jeden program muzes byt i v milionech. Takze cislo ti nikdo neda. A hlavne je to o tobe, jak se rozhodnes v tomto zivote. Muzes si zpracovat i vic veci, tim myslim, ze sis dal zivotni ukol neco zpracovat, ale rozhodnes se, jit v tomto zivote dal a zpracovat dalsi.A nezapomen, ze duchovni rust probiha cely tvuj zivot.

Spis by me zajimalo, proc te tohle zajima? Jako kdyz skoncis s cistenim? :iconwink: Muze te uklidnit, ale mam pocit, ze snad nikdy. :0304: Zatim moje zkusenosti.

Preju krasny a slunickovy vecer! :suny2:
papapa :3057:
Florianela

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Pepicekkop v 12. únor 2010, 19:53

holky, můžete mi zjistit - kolik mě ještě zbývá (přibližně) bloků, programů, karmy na jednotlivých čakrách a jak se co nejdříve vyčistit a prosvětlit?
Měj se famfárově

Pepa :)
Pepicekkop

Re: Andělská doporučení

Příspěvekod Pepicekkop v 09. únor 2010, 19:51

Florianela píše:Ahojky Pepco :3057:
muzes to zkusit se svym vyssim ja. Napis si na papirek, co chces zmenit, jaka presvedceni a pozadej vyysi ja at tato presvedceni vymaze v podvedomi, nevedomi a vedomi a nahradi je pozitivnim presvedcim, ktere je pro tve nejvyssi dobro a blaho. A me to funguje tak, ze kdyz se to maze, tak citim tlak v hlave, a kdyz je to hlubsi, tak se mi mota hlava. Muzes si do toho poslat i energie. :iconwink:
A pokud ti nebude stacit VJ, tak jukni na netu na karty archandelu a Nanebevzatych mistru a vyber si kartu, kdo by ti s tim pomohl.

děkuji zkusím! krásný večer :)
Měj se famfárově

Pepicekkop

Příspěvekod Florianela v 09. únor 2010, 18:08

Ahojky Pepco :3057:
muzes to zkusit se svym vyssim ja. Napis si na papirek, co chces zmenit, jaka presvedceni a pozadej vyysi ja at tato presvedceni vymaze v podvedomi, nevedomi a vedomi a nahradi je pozitivnim presvedcim, ktere je pro tve nejvyssi dobro a blaho. A me to funguje tak, ze kdyz se to maze, tak citim tlak v hlave, a kdyz je to hlubsi, tak se mi mota hlava. Muzes si do toho poslat i energie. :iconwink:
A pokud ti nebude stacit VJ, tak jukni na netu na karty archandelu a Nanebevzatych mistru a vyber si kartu, kdo by ti s tim pomohl.

Florianela

Příspěvekod Pepicekkop v 09. únor 2010, 17:08

holky :) koho poprosit, aby mi pomohl pročistit staré "negativní" přesvědčení (takové ti od rodičů a nejbližších, které získáváme v dětství? např.: co na to řeknou sousedi?) a nahradit je novým podporujícím duchovní vzestup?
Měj se famfárově

Pepicekkop

Příspěvekod Rebeka v 08. únor 2010, 17:52

Moc děkuji a určitě vyzkouším pa pa :)
Rebeka

Příspěvekod Veruka v 08. únor 2010, 15:44

fujarko ještě jednou mnohokrát děkuju a až budu vědět víc,určitě dám vědět!Děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rosa14: :rosa14: :rosa14: :rosa14: :rosa14: :rosa14: :rosa14: :koniczinka:
Veruka

Příspěvekod fujarka v 08. únor 2010, 15:05

Veruko, až na ten tlak, ve kterém teď zrovna jsi,tam žádné komplikace nevidím, dej vědět jak jsi dopadla u doktora a manžela ju? :3057:
fujarka

Příspěvekod Veruka v 08. únor 2010, 14:42

:3057: :3057: :3057: :3057: :3057: fujarko cením si Tvých odpovědí.K doktorovi jsem objednaná až na konec února.A podle karet to tedy vypadá na úspěšné těhotenství?Moc děkuju a přeju jen samé krásné dny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :3057: :3057: :3057: :3057: :rosa14: :rosa14: :rosa14: :rosa14: :rosa14: :rosa14:
Veruka

Příspěvekod Rebeka v 08. únor 2010, 14:04

Jj to máš pravdu.Odpouštět se mu snažím každý den,docela to jde,když ho nevidím,ale jak ho uvidím :silenced: .No ale fakt se snažím,protože tím ztrpčuju život hlavně sobě a malému a to nechci.
Jeho rodiče to ví,ale finančně nepomůžou a hlídat bych jim malého nedala,nejsou zodpovědní(alkohol).
Ale naštěstí nám dost pomáhají mí rodiče :3057: ,ale ještě pracují takže hlídání nejde.
Moooc děkuji za pozitivní zpávu,hodně jsi mě potěšila. :suny2:
Přeji ti krásný den pa pa :3057: :3057:
Rebeka

PředchozíDalší

Zpět na Andělská první pomoc