Andílci odpovídají na vaše dotazy

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod anna.vos v 02. listopad 2010, 14:44

Dobrý den, ráda bych se zeptala na dotaz týkající se mého těhotenství. Bohužel ne a ne přijít. Jak to vidíte Vy?
Děkuji moc. :3057:
anna.vos

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Baruj v 16. říjen 2010, 18:01

Zdravím
Chtěla bych se andílků zeptat, jestli budu s tím, koho jsem potkala před pár týdny(Přezdívám ho VS) a o kom teď pořád sním a jestli u něj mám šanci.... A jestli s ním budu, tak kdy.
Předem děkuji za odpověď. :suny2: :)
Baruj
Baruj

Příspěvekod Sivenove v 15. říjen 2010, 21:17

Ahojky všem,

Violet.11, děkuji moc za odpověď, jenže já mám problém s tímto odpouštěním. Zkoušela jsem to již dříve, ale pak to bylo ještě horší, protože jsem mu ( když ho miluji a odpustila jsem mu )vycházela vstříc a on to nebral jako můj ústupek, dobrou vůli, ale stupňoval své požadavky do pro mě neúnosné míry (ohledně našeho dítěte). Každopádně, když si na něho vzpomenu, tak se snažím tyto slova říkat a doufám, že to bude dobré.
Možná jsem to pochopila jinak, tak bych potřebovala trochu "nakopnout". ;)

Děkuji a krásné dny :suny2:
Sivenove

Příspěvekod Ollie v 15. říjen 2010, 15:40

Iwanko, děkuji velmi za odpověď :3297: jak už jsem psala, největší strach jsem měla a mám ze tmy, už jako malinká...možná je to i ta tma uvnitř mě, které se člověk bojí, že ji podlehne..I Tobě přeji krásné dny :smil68:
Ollie

Příspěvekod Iwanka v 14. říjen 2010, 20:04

Ollie, ahojky. :3057:
Tvůj strach někde, či z něčeho vznikl, ale to teď... v krátké odpovědi, nezjistím...
Však pracovat na sobě můžeš a to tím způsobem, že si budeš vědoměji všímat, čeho se bojíš. Co ti signalizuje tvé okolí. A postupně budeš tyto nitky spřádat do obrazu, kterému časem porozumíš.
Starch zmizí, když se mu nebudeš poddávat. Můžeš si s ním i pokecat... já kdysi si se svým strachem promluvila a nakonec jsem ho pochopila..
U mne byl strach velmi silná, krásná i mourá bytost ( i když nebyla světýlková). Pochopila jsem díky rozhovoru s ním, že mi chtěl upozornit na to, co mám posílit, co mám převzít do svých rukou (převzít za to zodpovědnost) a nenechávat v rukou druhých. Pamatuj, že čeho se člověk bojí, to roste. Ale je-li připraven svému strachu pohlédnout zpříma do očí a zeptat se ho co chce..., on mu nejen pomůže pochopit,.... ale uhne konečně z cesty, stane se přítelem, a nebude ho již více tížit a převažovat...
Temná zákoutí své duše i svých já, prosvětli láskou a světlem. :suny2:
Přeji ti brzké odstranění všeho, co tě brzdí v rozletu a v projevení tvého vnitřního světýlka... ;-)
papa s láskou Iwča.... :3057:
"Nic v našem životě není opravdu jisté, naučme se proto včas zacházet s nejistotou..."
Iwanka

Příspěvekod Ollie v 11. říjen 2010, 2:53

Ahoj,už od mala si připadám jak z jiné planety a vím, že je ,,něco mezi nebem a zemí´´, ale vždy, když se o to začnu nějak zajímat, pohltí mě strach, třeba sem jsem se přihlásila až po xtém pokusu, protože mi začal bezdůvodně padat internet, pak mě začalo nesmyslně píchat v prstech, cítila jsem takový divný pocit a musela jsem si rozsvítit(jako malá jsem se hrozně bála tmy, dneska už většinou dojdu na záchod, aniž bych si musela cestou rožínat světlo :D ). Tudíž, zajímalo by mě to, proč tomu tak je?Co tomu brání? jinak by mě taky zajímalo, kam se mám v tom životě vrtnout, ale to už by bylo moc otázek najednou:-) Díky za případnou odpověď :smil68:
Naposledy upravil Ollie dne 11. říjen 2010, 2:55, celkově upraveno 1
Ollie

Příspěvekod Violet.11 v 07. říjen 2010, 21:50

Ahoj Sivenove,
pokud Ti někdo ublížil, tak si představ toho člověka či situaci a říkej Miluji Tě a Odpouštím Ti. Dělej to pokaždé když si na to vzpomeneš :3057:

Měj se hezky a dobrou noc. :woblokach:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Sivenove v 07. říjen 2010, 20:42

Moc moc zdravím andílky i všechny ostatní,

chtěla jsem poprosit o radu. Jak je možné smířit se s minulostí a ublížením? Všichni mi říkají, že to chce jenom čas, ale přece musí být nějaký způsob, jak tomu napomoci a netrápit se, neřešit.
A druhý dotázek ... mám využít lákavé nabídky a odjet na pár měsíců do zahraničí nebo se raději držet "při zemi" a zůstat doma?

Děkuji za váš pohled a radu :smil68: a mějte se krásně :1258: :idzjuz:
Sivenove

Příspěvekod makyta v 03. říjen 2010, 9:14

Navštěvuji Vaše stranky velmi ráda. Vždy ,když mi je těžko, tu najdu pocit uklidnění.
Prožívám nyní těžké životní období a mám pocit, že to přestávám zvládat. V létě jsem podala žádost o rozvod a v září nas rozvedli. V té době jsem se sblížila s kolegou a zamilovala jsem se do něho. Vypadá to, že on do mě také, ale nemá uzavřený partnerský vztah, tak se to vše komplikuje.
Mám teď slzavé období a pocit samoty.Hlavou mi běží myšlenky, jestli o mě opravdu stojí(přitom cítím že moc).
Asi to je nějaká porozvodová deprese a potřebovala bych radu nebo povzbuzení....
Přeji všem hodně sluníčka v duši :suny2: , když už se nám schovává na obloze.
Makyta
makyta

Příspěvekod nella v 21. září 2010, 14:21

:? Dobrý den,chtěla bych se zeptat,co je to karma,bylo mi řečeno,že mám vysokou karmu,proto přitahuji potíže,jsem z toho zmatená,jak se prosím vás dá očistit nebo co mám proto udělat :?: Moc vám děkuji a přeji hodně sluníčka :suny2:
nella

PředchozíDalší

Zpět na Andělská první pomoc