Andílci odpovídají na vaše dotazy

Zde můžete žádat o pomoc s řešením vašich problémů...

Re: Andílci odpovídají na vaše dotazy

Příspěvekod vlamon v 06. prosinec 2010, 18:09

:rosa14: Lkwiatek: :koniczinka: :smil68:
Naposledy upravil vlamon dne 12. prosinec 2010, 14:06, celkově upraveno 1
vlamon

Advertising program
Reklama

Příspěvekod Violet.11 v 03. prosinec 2010, 19:33

Kdo neuvěří, nepochopí...
Bábrlinko, děkuji :smil68:
Obrázek
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod babrle v 02. prosinec 2010, 19:39

Milá Valmon víte musím se Violetky zastat.Tam nahoře vědí líp,co je pro nás nejelepší a někdy se nám to nemusí líbit,to co pro nás a jakou cestu připravily.Víte ikdyž jste se jak říkáte na andilky dívala,možná vám chce Violetky říct,že jste asi nečetla pozorně.Opravdu to nefunguje,tak že si řeknete ,já chci toho a toho muže,nebo muž řekne já chci tu a tu ženu a okamžitě je vám vyhoveno.Lásku si musíme zaloužit , to zaprvé,pak to co si myslíme, že je správné to co chceme ,nemusí být to správné.Láska musí být vzájemná a ze svobosné vůle!!Ze svobodné vůle všech a to značí,že ten váš protějšek asi už nechce a andílci to vědí.Nemužete si lásku vynutit,ale zaloužit a na světě je tolik samotných srdci,jen je třeba je najít.
Tak je třeba neobviňovat andílky,ale zeptata se sebe ,co dělám špatně ,že ten druhý neslyší a nechce mou lásku.Přejí hodně štětí a věřím,že to časem pochopíte. :3057:PS.andílci netrestají. Lkwiatek:
babrle

Příspěvekod Violet.11 v 01. prosinec 2010, 20:07

Vlamon,
vidím, že jste to nepochopila. Proč se andělů nezeptáte sama? Třeba přes karty, orákulum, kostky, vosk... :1518: Tak si Váš příspěvek přečtěte ještě jednou a přečtětě si literaturu specializovanou o andělích, třeba Poslové světla od Doreen Virtue. A pak to pochopíte. Možná jste o nich něco četla, ale nepochopila jste.
Hezký večer :smil68:
"Namiřte přímo vzhůru a vystřelte výš, než je člověk schopen dohlédnout - až za hvězdy, tam, odkud ve skutečnosti pocházejí všechny sny." Linda Goodman
Violet.11

Příspěvekod Violet.11 v 30. listopad 2010, 21:53

Milá Vlamon,
pokud se vztah neobnovil, asi k tomu byl nějaký důvod. Někdy není dobré lpět na "starém". Nebo jste, tak moc toužila, až jste si ho odlákala. Jedinný kdo tady koho trestá, jste Vy sama!
Přestaňte svalovat vinu na anděle! Přestaňte se vztekat a zkuste na sobě máknout. Třeba tím, že si přečtete něco málo o andělích :smil68:
Mějte se hezky :3057:
Violet.11

Příspěvekod isola v 15. listopad 2010, 14:57

Ahojky andílci tak zas o delší době potřubuji oradit. Ve vztahu já a Martin pořád nic nového od sluncem, nějak si nemůžu dodat odvahu a rozlousknout to. Má strach z odmítnutí a to mě tíží. Abych na tohle všechno zapoměla vrhla jsem se na cvičení, které mi teď zabírá hodně času. Dokonce jesm se dostala tak daleko že si budu 27-28.11 dělat instruktorskjý kurz. Moc by mě zajímalo jak to vidí andílci zda budu mít alespoň v tom cvičení úspěch když už ho nemám v lásce a jestli se s tím Martinem někam ohnu. Už mi něka dochází energie. Za odpověď moc děkuji. Zdarví Míša :idzjuz: :idzjuz: :koniczinka:
isola

Příspěvekod janicka v 12. listopad 2010, 11:10

Mili andilci!Jsem uz tretim rokem v Nemecku a v soucasne dobe si vyrizuji vsechna mozna povoleni k tomu,abych tady mohla oficialne pracovat ve svem oboru.Uz to vyrizovani trva vic nez rok,je toho strasna spousta a ted uz jen cekam na posledni povoleni a jsou s tim hrozne potize.Prosim muzete mi rici podari se mi to povoleni ziskat a budu tady moci pracovat ve svem oboru?Dekuju moc a preji jen to krasne! :koniczinka: :smil68:
janicka

Příspěvekod Martina69 v 07. listopad 2010, 16:07

Ahoj Violet,děkuji pěkně za odpověď,zkusím se zeptat.
Přeji Ti krásný den :suny2:
Martina69

Příspěvekod Violet.11 v 07. listopad 2010, 14:52

Ahoj Martino :smil68: ,
jiskřičky bílého světla, to je aura andílků, jak už víš :1518: Pokud je to bílé světlo, tak to jsou andílci. Modrá světýlka jsou pravděpodobně víly nebo to mohou být jiní elementálci :1258: Já zas vidím červené jiskřičky a světlo, ale nevím co to je :eusathink:
Tak se jich buď zeptej nebo je pozvi do svého sna, aby Ti řekli koho to vlastně vidíš :023:

Přeji Ti hezký den :3057:
Violet.11

Příspěvekod Martina69 v 06. listopad 2010, 21:30

Dobrý večer,prosím mám dotaz.Po zasvěcení do reiki,jsem občas začala vidět malé jiskřičky světla.Zjistila,jsem ,že jsou to andílci.Jenže v poslední době vidím čím dál častěji,světlo už o velikosti tenisového míčku,někdy je to světlo bílé,jindy světle modré světýlko.Moc ráda,bych věděla,kdo se mnou je v mé blízkosti. Hezký večer a pěkně děkuji za odpověď. :suny2:
Martina69

PředchozíDalší

Zpět na Andělská první pomoc